Porsche 911 (997) a banány

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod eLzyx 25. 1. 2022 03:55

Marek Zrak píše:Umírá jim to furt. Místní člen, motor KO po11tkm, sice na Panameře, ale je to obrázek kvality Porsche, za mě naleštěný prd, jak říká Mello.

:shock: tak to jsem asi udělal sakra dobře, že jsem nevzal olítanou Panameru, ale sáhl po Tesle.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 1. 2022 07:54

MELLO píše:Už nikdy nebudu zlobit.

Ale no tak...


:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 25. 1. 2022 08:13

Ano.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 1. 2022 08:15

Dík.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 1. 2022 08:20

eLzyx píše:
Marek Zrak píše:Umírá jim to furt. Místní člen, motor KO po11tkm, sice na Panameře, ale je to obrázek kvality Porsche, za mě naleštěný prd, jak říká Mello.

:shock: tak to jsem asi udělal sakra dobře, že jsem nevzal olítanou Panameru, ale sáhl po Tesle.


ano, tesla je naprosto prosta problemu a poruch.

Jen pokracuj dal
anonymni

Odeslat příspěvekod 970ka 25. 1. 2022 10:40

Tak vám nevím, jezdím s Poršákama téměř 20 let,od roku 2003 kdy jsem měl první 996, jsem jich měl několik. Dnes bych vzal 997,nebo co mám teď 991,2. Jsou to velmi kvalitně udělané stroje,leč velmi komplikované,ale zase je vše poměrně dobře řešitelné a dá se to za dobré peníze servisovat na rozdíl od jiných sport. vozů,nebo i SUV,třeba taková X5 je taky pěkná kasička. Já až na tu pumpu vloni,no problém,ale platím si záruku,tak to neřeším. Hlavně to bylo do druhého dne opravené ,teda v Germánii. Je třeba se nebát a jít do toho. To auto úžasně jezdí ,brzdí a zatáčí,je to auto spíš pro nadšence. Jinak dnes už nenarazíte na auto ,co by se nesrralo,naposledy jsem měl asi nerozbitný naftový Mercedesy 190 a W 124 v devadesátkách,pak to šlo všechno do kopru.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 25. 1. 2022 16:11

goes píše:
eLzyx píše:
Marek Zrak píše:Umírá jim to furt. Místní člen, motor KO po11tkm, sice na Panameře, ale je to obrázek kvality Porsche, za mě naleštěný prd, jak říká Mello.

:shock: tak to jsem asi udělal sakra dobře, že jsem nevzal olítanou Panameru, ale sáhl po Tesle.


ano, tesla je naprosto prosta problemu a poruch.

Jen pokracuj dal

tak minimálně mě nebude stát výměna motoru "oktávku ve fullu". A převodovka ... nemám, součástí elektromotoru.
A na baterku si našetřím z rozdílu ceny pohonné energie.

btw - proti tomu "Místní člen" resp. motor po 11k km K.O. jsem na tom už 17x lépe, co se týče bezproblémovosti auta.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 1. 2022 16:13

No vidis. Jsi nejlepsi a muzeme jit dal.
anonymni

Odeslat příspěvekod Pierr3 25. 1. 2022 16:15

eLzyx píše:tak to jsem asi udělal sakra dobře, že jsem nevzal olítanou Panameru, ale sáhl po Tesle.

No to jsi udělal geniálně :D :D :D
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 25. 1. 2022 16:17

:D
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 25. 1. 2022 16:30

Pierr3 píše:
eLzyx píše:tak to jsem asi udělal sakra dobře, že jsem nevzal olítanou Panameru, ale sáhl po Tesle.

No to jsi udělal geniálně :D :D :D

vim ne, proto se tu chlubím ;-]
Ale Porsche stále chcu. Nicméně spíše 964 generaci, než ty nové
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fortress 25. 1. 2022 17:46

:D
Superb L&K 2.0TSI 206kW /// Alfa Romeo Giulia QV 375kW /// Audi R8 V10 RWD 397kW
fortress
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Condoleezza Rice 25. 1. 2022 19:05

992 ma problemy s kvalitou zpracovani interieru, furt tam neco drnca, vrze a lupe...
Condoleezza Rice
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 1. 2022 19:45

Pierr3 píše:
eLzyx píše:tak to jsem asi udělal sakra dobře, že jsem nevzal olítanou Panameru, ale sáhl po Tesle.

No to jsi udělal geniálně :D :D :D

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 26. 1. 2022 10:03

eLzyx píše:
Marek Zrak píše:Umírá jim to furt. Místní člen, motor KO po11tkm, sice na Panameře, ale je to obrázek kvality Porsche, za mě naleštěný prd, jak říká Mello.

:shock: tak to jsem asi udělal sakra dobře, že jsem nevzal olítanou Panameru, ale sáhl po Tesle.

Skoro nejlíp. Lepší už je jen skok pod vlak.

-- 26. 1. 2022 10:10 --

glider píše:Celkom sklamanie.
Porse som mal zafixovane ako nepriestrelnu volbu, ktora funguje vsade ci rozbita okreska, dialnica alebo zlahka okruh.

Teda asi to funguje vsade, len to musi prave ist.

Já ho tak furt mám.
S každým autem děláš po koupi preventivní servis. Někde olej, většinou rozvody (nečekáš až se potká), tak u Porsche je to trošku větší a dražší prevence.
Jediný co mě na Porsche strašně sere je ta jeho stoupající obliba. Už i 996 jdou nahoru, takže se jako víkendovka stává míň reálná každým dnem. :)
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků