SUV/combi kolem 250 tis.

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod frdqop 25. 5. 2011 10:42

Jaké auto pořídit kolem 250 tis.(ojeté). Ještě jsem žádné neměl takže zkušenostmi rozhodně neoplývám. Hledám bezpečnější, spolehlivější auto. Uvažuji i o přetvoření (pro někoho znetvoření) na LPG. Protože si myslím, že nepotřebuji živé auto.

Využití bude hlavně o víkendech a na dovolené.

Můžete nějaké doporučit, případně napsat nějaké rady do začátku ?
frdqop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod frdqop 25. 5. 2011 11:32

neni to prilis stare 2000 a ten najezd km 170kkm ? Nemam prehled ale u nekterych aut je to uz hodne ne ?
frdqop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 25. 5. 2011 11:37

Az takhle? Felice kombi. Mozna pak teda outback, priadne nejake to volvo.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod robbert 25. 5. 2011 12:58

A co tohle:
http://www.tipcars.com/basic/karta.php? ... 1306324555

nebo tohle:
http://www.tipcars.com/basic/karta.php? ... 1306324612

Obojí jsou kombíky, takže LPG nebude problém a navíc ty motory jsou držáky a s LPG mnohokrát prověřeny.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod OndrejNecas 25. 5. 2011 13:18

Ono třeba i Clio Grandtour se vejde do 250 tisíc jako nové.
Byl jsem nikde, znám nic
OndrejNecas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod frdqop 25. 5. 2011 14:02

a co si myslite o Octavia II kombi, VW Passat kombi, Ford Mondeo kombi ?
SUV jsem nasel akorat nejaka starsi v teto cene jako je Hyundai Santa Fe.
frdqop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 5. 2011 14:03

Všechna tři tebou jmenovaná jsou dobrá a spolehlivá auta
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Dusan 25. 5. 2011 14:05

frdqop píše:a co si myslite o Octavia II kombi, VW Passat kombi, Ford Mondeo kombi ?

Ze ani jedno z techle aut nema pouzitelny benzin na zLPGovani.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 25. 5. 2011 14:08

Dušan: Jak jsi na to přišel? U Mondea je 2,5 benzín pro provoz na LPG naprosto bezproblémový. Znám ze svého okolí lidi, kteří po upravě LPG ujeli bez větších problémů přes 100K km...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 5. 2011 14:09

U OII je to 1.6
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Dusan 25. 5. 2011 14:15

robbert píše:Dušan: Jak jsi na to přišel? U Mondea je 2,5 benzín pro provoz na LPG naprosto bezproblémový. Znám ze svého okolí lidi, kteří po upravě LPG ujeli bez větších problémů přes 100K km...

Za 250.000Kc asi moc nema smysl kupovat stare Mondeo, nehlede na to ze jich je jak safranu. Nove se v dvoulitru skoro nevyskytuje a davat do plynu 2.5T mi neprijde jako uplne nejlepsi napad.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 25. 5. 2011 14:57

Já už jsem to psal, ty motory (2,5) ujedou bez větších problémů sta tisíce km. A lidi, kteří si je nechali přédělat právě na to LPG byli maximálně spokojeni. A za 250K lze koupit slušné mondeo. Jasně moc jich v nabídce není, ale nikde se nepíš, že bude nakupovat v ČR. Takže já znovu zopakuji, že doporučím Mondeo s motorem 2,5 benzín jako vhodné na přestavbu na LPG

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod frdqop 25. 5. 2011 14:58

a nejake SUV na tuto cenu, asi je to malo, ze ?
frdqop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 25. 5. 2011 15:08

Ono obecně SUVčka jsou na to, co nabízejí předražená. většina vychází z menších aut, a jsou jen mírně upravené, ale cenově si je výrobci nechávají zaplatit o dost více, prostě je to teď modní výstřelek. Pokud Dušan psal, že za 250K neseženeš slušné Mondeo, tak pak se rozluč s tím, že seženeš slušné SUV.

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Další stránka