Největší sleva na nové auto?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod bob ash 14. 4. 2011 22:34

Mám takovou hypotetickou otázku - na jaké nové auto se u nás dá dneska dostat největší sleva oproti ceníku? Může to bejt klidně skladovka a vůbec nezáleží na tom, co to je za auto.

A jde mi o slevu v procentech, ne o absolutní čísla. Je třeba reálný někde vyrazit 30% a víc?
Speed can kill you. Drive Ford and live for ever.
bob ash
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mafel 14. 4. 2011 22:35

je, ale nevím kde
V6 3.6 192 kw
V6 3.7 204 kw
V4 2.0 200 kW
mafel
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar Šeran 14. 4. 2011 22:38

u lancie bylo pár skladovek se slevou 25 %
vulgárnosti si vyprošuji (mainci aka wolffi)
Aštar Šeran
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 4. 2011 22:44

U Opelu lze i 45%
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rybak 15. 4. 2011 06:05

MELLO píše:U Opelu lze i 45%


kdepak jsi to videl?
Rybak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 15. 4. 2011 06:13

Insignia 26%

Passat B7 12.1%

Nová Audi A6 20%
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kokso 15. 4. 2011 16:48

Nemate nahodou niekto skusenost, aka zlava a ci vobec nejaka by sa dala zohnat na Seat Leon 1,8TSI vo vybave Style so zopar extras? Ak by bola moznost tak by ma zaujimalo Slovensko.
Dakujem
Kokso
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 4. 2011 17:01

Rybak píše:
MELLO píše:U Opelu lze i 45%


kdepak jsi to videl?


V Praze
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 15. 4. 2011 20:23

Tak ono je sleva a sleva - zejména v procentech. Někteří markeťáci jsou do té slevy schopni započítat i pseudoslevu na leasing...to pak věřím i těm 45 procentům.
Cupra Leon (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 15. 4. 2011 20:24

Dneska jsem viděl Megane Grandtour sleva z 370 na 260 tisíc. Ale leasing s RPSN přes 20 %.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod brasci 15. 4. 2011 20:26

u toho oplu to bude asi počas akcie 24 hodín nie? oni robia také nárazové akcie...
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulaner 15. 4. 2011 20:48

MELLO píše:
Rybak píše:
MELLO píše:U Opelu lze i 45%

kdepak jsi to videl?

V Praze

no já jsem z těch zahraničních dokonalých vozů úplně odvařenej :tleskani - sleva 45% na Opla - co byste nechtěli za pár šupů - citace zoufalých kupců Opla ( Astra Caravan) :mrgreen:
.
"Opel totiž kašle na elektriku a ta dobře hnije... A vlastně nejen elektrika. Jak jsem teď měnil spínač otevírání zadních dveří, tak jsem zjistil, že hnijou i ty.... Loupe se mi na jednom místě pod od lišty dolů barva a jinde kousek nad tou lištou je zase bublina .... oboje při koupi ani ne před rokem nebylo.... Na barvě dost soudruzi šetří. Nástřik je sakra teňounký "
.
"....a zjistíš, že to maj kucí narychtovaný aby to co nejdřív uhnilo už z výroby, tak si asi tu "radost" dovedeš představit... nezbývá než se dát na modlení, aby to další co uhnije bylo líp a levněji opravitelný"
.
"problem s hrdzou pod listiu piatych dveri kombiku je znamy, inzinierom sa to nejak nepodarilo , pod listu sa totz dostava bordel zo spliecha z cesty ..."
.
"1.6 táhne slušně, zvenku vypadá po faceliftu slušně, jenom interiér je trochu strohý. Bohužel katastrofa přichází s nájezdem na dálnici, motor se přetáčí, proudění vzduchu kolem kabiny mi rve uši, nepřehluší to ani rádio. To auto to prostě nezvládá a to jsem nepřekročil ani 130"
.
"Protože z výroby tam byla pod tím epoxidem krásná chodbička jak připravená pro vodu, aby tam párkrát natekla, zmrzla a ten zkřehlý epoxid pěkně rozlámala a mohlo to tam hezky uhnít. Přesně jak se to stalo s původním spínačem. Pochopil bych, kdyby to tak bylo jednou (jasné nepovedený kus stane se), ale koupím si originál nový a je to nemlich totéž.."
.
" Stejně jako JirkaF mám smíšené pocity z Háčka. Zaoxidované a uhnilé kontakty mám i já a to mě u čtyř letého auta mrzí. A to co jsem viděl na jeho pátých dveřích I já mám již někde malé puchýře. Takže auto krásné, ale nic moc zpacované.."
.
" Tak Focusy prý hnijou taky, takže to bude asi prašť jak uhoď. Ono dneska se na autech strašně šetří, automobilky chtějí hlavně vydělat a berou to tak, že koupíš nový, necháš si to nějaký 4 roky a jde z baráku. Navrch je to všechno krásný, načinčaný, ale jak se tomu čkověk koukne "pod sukně" - škoda mluvit"
.
"faktem je, když jsme už u toho, že Fordysty jsem nikdy moc nemusel - znám jich několik a jejich chování je..nevím.. podivné.. Přijde mi, jakoby se domnívali, že mají nejlepší značku pod sluncem.. Je to však jen dojem"
.
Opel v megaakci :potichu
paulaner
Nováček

Odeslat příspěvekod m4lcolm 15. 4. 2011 21:00

Ujišťuju tě, že naprosto stejný ohlasy najdeš i na svou vysněnou škodovku... Namátkou si projdi třeba problémy s 1,2 TSI na forum.skodahome.cz. ;-)
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 4. 2011 22:27

Fóra nečtu ani tam nepřispívám
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 16. 4. 2011 22:16

m4lcolm píše:Ujišťuju tě, že naprosto stejný ohlasy najdeš i na svou vysněnou škodovku... Namátkou si projdi třeba problémy s 1,2 TSI na forum.skodahome.cz. ;-)

Na to musí přijít sám. Teď je z něj typický škodamil :D
jandaxx
Uživatel deaktivován

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků