Prosba o pomoc od někoho z Kolína

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 3. 2011 00:14

Snad 2 roky, ne? To je velmi reálné
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Šponty 23. 3. 2011 00:20

jo 2, máš pravdu :) ...ale nevypadá špatně
Notebook ASUS PRO66i - Windows 7
Šponty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m4lcolm 23. 3. 2011 10:01

Jen nezapomeň, že v Německu po dálnicích najedeš s referentským autem za rok 100 tisíc jen to hvízdne.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod -LK- 23. 3. 2011 11:37

Taky proto je dobré podívat se při výběru auta na mobile.de, kolik mají obdobná auta v průměru najeto tam. V Německu není stáčení na rozdíl od nás národní sport, ale trestný čin. A je zcela běžné, že tři roky staré TDI tam má 300t. Samozřejmě si člověk může myslet, že zrovna tenhle kousek v českém bazaru se 75 tisíci je kauf života a narazil na tu jedinou výjimku, co potvrzuje pravidlo, ale aby se pak člověk nedivil. Otec vyprávěl, že vidět "omlazené" auto, co namísto 375t mělo 85t a že kdyby neměl z autorizovaného servisu vyjetou historii, že by tomu nevěřil, jak auto vypadalo slušně a zachovale.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář

Odeslat příspěvekod m4lcolm 23. 3. 2011 11:38

To jsou právě ty německé dálnice, není problém prosvištět za den z Mnichova do Hamburku a zpět, kilometry lítají a auto se opotřebovává minimálně.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod -LK- 23. 3. 2011 11:42

No, minimálně - určitě bych radši auto, co má po německých dálnicích nalítáno 300 než to, co má po Praze nalítáno 100, ale těch 300 prostě bude znát v životnosti věcí jako rozvody, turbo, vstřiky atp., spíš nebude tolik zhuntovanej podvozek.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář

Odeslat příspěvekod m4lcolm 23. 3. 2011 11:46

Samozřejmě, to máš plnou pravdu.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bigduck 24. 3. 2011 11:14

Šponty píše:Zdravím, mám prosbu na někoho z okolí Kolína. Mám vybrané auto v jednom bazaru v Kolíně, ale mám to tam dost daleko asi 250km, tak bych chtěl někoho poprosit, komu by nedělalo problém se na auto zajet podívat a posoudit v jakém je stavu, někdo kdo autům aspoň trochu rozumí, ale to tady budou asi všichni, z fotek toho bohužel moc nepoznám a nechce se mi tam jet, abych za 15min. zjistil že něco není v pořádku a jet zase 250km zpátky. Už se mi to jednou stalo, že sem přijel a celá kapota byla zničená od kamínků, na fotkách to bohužel vidět nebylo a motor měl divný zvuk, takže sem jel zbytečně takovou dálku. Kdyby se někdo takový našel, byl bych moc rád kdyby mě kontaktoval a nějak bych se s ním domluvil.

Moc děkuji za pomoc, vybírám nové auto do rodiny, už asi od vánoc a už sem z toho tak trochu zoufalý )

Pro informaci, jedná se o tento vůz:

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... ia/8695857

ozvi se panu Herianovi, e-shop www.kmautodoplnky.cz, je z Kolína a v tomto oboru se pohybuje, tak by Ti mohl relativně fundovaně odpovědět, řekni, že Tě posílá Radim z Prahy :-)
Bigduck
Štamgast

Odeslat příspěvekod Šponty 24. 3. 2011 16:41

Už sem někoho sehnal tak uvidíme jestli tam nakonec zajede a co mi řekne, kdyby náhodou nevyšel, tak ho zkusím kontakotvat, díky :)
Notebook ASUS PRO66i - Windows 7
Šponty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jelass 20. 1. 2013 11:45

Šponty píše:a co říkáte na tohle ? za rok najeto 116tis. to už asi určitě nebude stočený :))

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... ia/8064136

Na prodej už skoro 2 roky, to autu musí strašně prospívat.
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod pota 20. 1. 2013 12:28

Šponty píše:a co říkáte na tohle ? za rok najeto 116tis. to už asi určitě nebude stočený :))

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... ia/8064136

Vypadá sice fajn, ale v G-car ta auta většinou nemají. Ty jejich inzeráty jsou ukázka toho, co jsou schopni z DE dotáhnout. Raději je kontaktuj. Pokud jsi z jihu, můžu ti dát tip na další dovozce.
pota
Štamgast

Předchozí stránka