Prosba o pomoc od někoho z Kolína

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Šponty 22. 3. 2011 14:02

Zdravím, mám prosbu na někoho z okolí Kolína. Mám vybrané auto v jednom bazaru v Kolíně, ale mám to tam dost daleko asi 250km, tak bych chtěl někoho poprosit, komu by nedělalo problém se na auto zajet podívat a posoudit v jakém je stavu, někdo kdo autům aspoň trochu rozumí, ale to tady budou asi všichni, z fotek toho bohužel moc nepoznám a nechce se mi tam jet, abych za 15min. zjistil že něco není v pořádku a jet zase 250km zpátky. Už se mi to jednou stalo, že sem přijel a celá kapota byla zničená od kamínků, na fotkách to bohužel vidět nebylo a motor měl divný zvuk, takže sem jel zbytečně takovou dálku. Kdyby se někdo takový našel, byl bych moc rád kdyby mě kontaktoval a nějak bych se s ním domluvil.

Moc děkuji za pomoc, vybírám nové auto do rodiny, už asi od vánoc a už sem z toho tak trochu zoufalý )

Pro informaci, jedná se o tento vůz:

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... ia/8695857
Naposledy upravil Šponty dne 22. 3. 2011 14:29, celkově upraveno 1
Notebook ASUS PRO66i - Windows 7
Šponty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Oops! 22. 3. 2011 14:19

Nějak ti ten link nefunguje.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Šponty 22. 3. 2011 14:29

Už by to mělo být OK
Šponty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod powerball 22. 3. 2011 14:36

opravdu by se jina stribrna octavka v tdicku nenasla nekde bliz tvyho bydliste? :)
Zdá se, že já smím být pouze doma,“ postěžoval si exministr.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Šponty 22. 3. 2011 14:42

bohužel co sem hledal a že hledám už docela dlouho tak nenašla. Aspoň ne ve výbavě kterou bych chtěl. Není to ani tak pro mě, ale spíš pro rodiče jako druhý auto do rodiny. Musí to mít dvouzónovou klimu, maxidot, parkovaci senzory, rok min. 2007 najeto kolem 100tis a hatchback. takže asi tak :)
Šponty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 3. 2011 15:13

Hlavně ten nájezd je důležitej, ten to spasí
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod JiVi 22. 3. 2011 15:55

kdyz je pro tebe problem je 250 km neni lepsi si koupit to auto novy. sice s benzinem, ale pokud vybiras auto z bazaru, tak ho asi tak nutne k jezdeni nepotrebujes.
JiVi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod -LK- 22. 3. 2011 16:06

Bratr nedávno sháněl něco podobného a všech hodně moc, co u nás omrkával, byly stočený šmejdy, výjimkou nebyla ani padělaná serviska. Takže doporučuju nejdřív sehnat si VIN a přes nějakýho známýho ve škodováckým servisu si vyjet historii. Tím bych začal, protože už to odfiltruje řekl bych 95% podobných kandidátů.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář

Odeslat příspěvekod Šponty 22. 3. 2011 16:07

víš ono je jedno jestli potřebuju nebo ne, už sem psal že to auto je pro rodiče a musí to být diesel a ono jezdit koukat na každý auto po celý republice neni zrovna nejlepší a nejde jenom o počet km, ale i o čas. Tak nevím co tu řešíme. Buď se někdo najde kdo by tam zajel a já se s ním už na podrobnostech domluvím a nebo sem nepište radši vůbec. Tohle sem přesně čekal, hold forum autorevue se nezapře.

-- 22. 3. 2011 16:08 --

-LK- : Díky za rady, asi to tak zkusím.
Šponty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palmexman 22. 3. 2011 20:27

Kolínskej je HondaMan...tak leda toho zkusit, vic neporadim
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Inventář

Odeslat příspěvekod Heini 22. 3. 2011 20:55

Šponty píše:víš ono je jedno jestli potřebuju nebo ne, už sem psal že to auto je pro rodiče a musí to být diesel a ono jezdit koukat na každý auto po celý republice neni zrovna nejlepší a nejde jenom o počet km, ale i o čas. Tak nevím co tu řešíme. Buď se někdo najde kdo by tam zajel a já se s ním už na podrobnostech domluvím a nebo sem nepište radši vůbec. Tohle sem přesně čekal, hold forum autorevue se nezapře.

-- 22. 3. 2011 16:08 --

-LK- : Díky za rady, asi to tak zkusím.

Chtěl jsem ti poradit, ale když nechceš, ať sem lidi píšou, tak si :-*
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář

Odeslat příspěvekod Šponty 22. 3. 2011 21:57

poradit klidně můžeš, mě jenom vadí pořád dokola ty rady, který se vůbec netýkají tématu.
Šponty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 22. 3. 2011 22:01

právě že týkají. je to o přehodnocení priorit. Tvých i tvých rodičů! prostě vaše priority jsou v podivném pořadí. podivné = neracionální, neekonomické, hloupé, neefektivní.

nebo to je provokace.

-- 22 bře 2011 22:04 --

jestli nájezd odpovídá, tak do 50tis km se přihlásí o výměnu setrvačník motoru. (16000 jen origo díl kč)
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Štamgast

Odeslat příspěvekod m4lcolm 22. 3. 2011 22:07

Že zrovna ty jako jeden z podprůměrně inteligentních uživatelů garáže mluvíš o hlouposti...

Mimochodem ten setrvačník je za sedm tisíc, s novou spojkou za deset.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod audis 22. 3. 2011 22:09

MIMOCHODEM druhovýroba a místo dvouhmotáku jednohmoták (dle Valeo prý OK), jsi zapomněl dodat podstatnou věc.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Štamgast

Další stránka