Něco na tahání koní

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Fasther 9. 2. 2011 21:43

takže říkáte že skoro každé SUV (ne to co si na něj hraje) poslouží skoro stejně dobře?
Člověk je tím, v co věří.
Fasther
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pavproch 9. 2. 2011 21:45

odkdy SUV maj korbu na hnůj?
pavproch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Fallen22 9. 2. 2011 21:48

No jako to zapadnutí je fakt masakr, my to tahali toyotou tou dodávkou starší (nevím model, ale pohon jen zadní kola) a když jsme zapadli někde na závodech, tak se s tím nic nedalo dělat, koně sou závoďáci, ty ti to tahat nebudou a ani neumí většinou, takže nezbývalo než je vyložit v tom bahně a sehnat buď místního traktoristu(jakože snad všechny stáje mají traktor :) a nebo nějakého dobráka s SUV co nás vytáhl..

To třeba známá jezdí právě Fordem Ranger a nemá nejmenší problém a to kolikrát jezdívá do fakt hroznejch terénů, naposled třeba museli rychle odvézt zraněnou holku která spadla někde na louce a kopl ji kůň a všude tak 30-40 cm sněhu, tak volali do stájí, někdo tam sedl do toho rangera a v pohodě k nim přes ten sníh dojel a odvezl je...

A je to fakt univerzální auto, máš kabinu pro 5 a vzadu korbu když potřebuješ převážet takový věci co do kabiny dávat nechceš, kola, nářádí atd :)

Jinak viděl jsem lidi tahat i nějakýma kombíkama 4x4 a vyjeli v pohodě rozbahněnej kopec na kterým jsme si my opět s dodávkou vylámali zuby a nebyli jsme jediní :)

edit: mají přesně tento model
http://www.heatperformanceparts.com/hea ... r-main.jpg
Fallen22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rewi 9. 2. 2011 21:54

co jezdite? :-)
jak jsem psal, passat kombi 5V 4M to zvladal
Zákon schválnosti mi komplikuje život.

Za snížené viditelnosti používejte potkávací = tlumená světla, nikoliv světla pro denní svícení ! ! !
rewi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Fallen22 9. 2. 2011 21:57

jestli myslíš s koňma, tak přítelkyně jezdí drezuru i parkur, teď poslední rok spíš tu drezuru, rok předtím zase parkur a teď pomaličku zas přechází na skoky :) Ale řeknu Vám, s těma koňma to je starostí, to je daaaaleko horší než s autem i pro mě jako nekoňáka(tím myslím jako to co si kolem toho užijete) :D :D
ps: omlouvám se za offtopic
Fallen22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rewi 9. 2. 2011 22:07

jj to verim. taky znam par znamych konaku jak v drezure, tak v parkuru. obdivuju jejich trpelivost, pracovitost a ochotu platit to :-D

sry za ot
Zákon schválnosti mi komplikuje život.

Za snížené viditelnosti používejte potkávací = tlumená světla, nikoliv světla pro denní svícení ! ! !
rewi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod charger 9. 2. 2011 22:19

si myslím, že nějaký Landcruiser (buď současný V8 nebo předchozí 100) v dyzlu k tomu poslouží zcela ukázkově.
Rust is lifestyle
charger
Nováček

Odeslat příspěvekod I.Indigo 9. 2. 2011 22:23

SUV nestačí..do lesa na dřevo s tím nemůžeš a zimě v závějích si taky v horších podmínkách bez uzávěrky neporadíš.

To chce pořádný stoj, ať ti to vydrží.
I.Indigo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bleach 10. 2. 2011 08:12

VW Amarok
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod speleo 10. 2. 2011 08:48

Toyota Land Cruiser
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod bleach 10. 2. 2011 08:56

jeep cherokee (liberty, tzn negrand)
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod creater 10. 2. 2011 09:09

Starší Kia Sorento, není to vyměklý SUV a několikrát vyhrálo v cizině ankety karavanistů jako nejlepší auto na tahání přívesů, měl jsem ho 3 roky a vpodstatě bez závady.
creater
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 10. 2. 2011 09:15

jeste by stalo za to rict, jakej je rozpocet, protoze jsou tu navrhy od 200000kc po 3 mega
Seat Leon ST TGI
S-Max 2.0TDCI 120kw
1,6EcoBoost - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod speleo 10. 2. 2011 09:16

Fallen22 píše:...To třeba známá jezdí právě Fordem Ranger a nemá nejmenší problém a to kolikrát jezdívá do fakt hroznejch terénů, naposled třeba museli rychle odvézt zraněnou holku která spadla někde na louce a kopl ji kůň a všude tak 30-40 cm sněhu, tak volali do stájí, někdo tam sedl do toho rangera a v pohodě k nim přes ten sníh dojel a odvezl je...

A je to fakt univerzální auto, máš kabinu pro 5 a vzadu korbu když potřebuješ převážet takový věci co do kabiny dávat nechceš, kola, nářádí atd :)

Forda Ranger 3.0 TDCi jsme v terénu upekli :) Karavana asi čtyřech offroad pick-upů (2x L200, 1x Nissan Pick-Up, a jeden Ranger) v těžkým terénu s cca necelou tunou na korbě a japončíci se skoro ani nezadýchali, američan se normálně uvařil :) Bud měl nějaký technický problém, nebo je to křáp, každopádně to nedal. Na straně druhý tam s ním jezdí v terénech celý rok a toto byl údajně první problém. Ale nevozí běžně tak těžký náklady, to je fakt.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Beaumont 10. 2. 2011 09:27

Pokud na to stačí rozpočet, asi bych si nechal na míru vyrobit a potom ze Států dovézt Ford F-150 nebo nějaký konkurenční střední pick-up od GM nebo Dodge. Připadá mi, že tam je daleko širší možnost si to auto nakonfigurovat jak je potřeba a taky že tahle střední třída zvládne o dost víc než lehký Ranger a spol.
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka