Auto kolem 120 tisíc pro mladý pár

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Fallen22 10. 2. 2011 12:29

ta mazda je dost drahá ne? jo chtěl bych hatch nebo sedan, combíky ne, moc jsem to nevyužil a mám možnost si půjčit v rodině v případě potřeby..

a co tahle astra?
http://auto-plus.cz/Car/337192/astra-1-6-16v-classic
jsou celkově ty auta na auto plus v nějakém lepším stavu? Podle toho co tam píšou by to mělo být v podstatě jako když to kupujete od dealera značky nějakou tu ojetinu
Fallen22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stenly 10. 2. 2011 16:38

1- nejsou v lepším stavu
2- něco s tím bylo děláno, přední blatník není originál, obezřetnost nutná !
stenly
Nováček

Odeslat příspěvekod davpro 10. 2. 2011 21:27

Stenly - jj, souhlas, i cena nějaká podivná. Třeba toto je předražené, ale pokud by se prokázalo, že to má fakt tak čistou historii, pak by to mohla být dobrá koupě:

http://www.tipcar.cz/opel/opel-astra-1. ... 30963.html
Seat Leon ST 1.5 TSI 96kw FR (2019)
davpro
Štamgast

Odeslat příspěvekod stenly 10. 2. 2011 21:40

já moc rád auta "koupeno v CZ" nemám, zvlášť pokud už mají něco za sebou. Přijdou mě takový umolousaný, z těch špinavejch, slanechj a rozbitejch silnic.. ale je to taky kus od kusu.
Hlavně se není třeba při hledání ojetiny zaměřit pouze na jeden model. Cílem by mělo být auto co v nejlepším stavu a s průhlednou historií.
Nejhorší případy nastávají, pokud si zaslepený kupující něco najde na sauto.cz, vezme do kapsy peníze a jede 300 km. Přiveze mr.ku.

co třeba tady ten kousek :
(podle mě to teda málo jede, ale to je zase podle vkusu každého soudruha)
http://www.rakar.cz/bazar/nabidka/Fo%20mo%20108.html
stenly
Nováček

Odeslat příspěvekod Já. 10. 2. 2011 21:42

Koupíš auto koupeno v D a bude stočeno tureckým Kurdem a ještě českým sráčem :lol: Už je to fuk
Uživatel deaktivován. Zítra,nebo někdy
Já.
Nováček

Odeslat příspěvekod stenly 10. 2. 2011 21:43

i v DE musíš vybírat..
stenly
Nováček

Odeslat příspěvekod Já. 10. 2. 2011 21:44

Raději koupím nové auto.
Já.
Nováček

Odeslat příspěvekod davpro 10. 2. 2011 21:44

Jako vypadá to dobře, ale ty plky v textu, to bych brečel :-D :D

"Auto je po starším strejdovi, ketrý byl jediným majitelem a má najeto 108.000km. Poslední servis u Forda byl v 97.000km, takže je ještě do dalšího servisu cca 10.000km. Auto má samozřejmě servisní knížku a každý servis byl dělaný poctivě u stejného dealera."
Seat Leon ST 1.5 TSI 96kw FR (2019)
davpro
Štamgast

Odeslat příspěvekod Já. 10. 2. 2011 21:45

Všechna auta jsou po starším strejdovi.V super stavu a bez investic. A proto se prodávají
Já.
Nováček

Odeslat příspěvekod stenly 10. 2. 2011 23:02

já je náhodou znám.. tady to plky nejsou, dělají to léta
ale jsou dražší.

-- 10. 2. 2011 23:05 --

Já. píše:Raději koupím nové auto.

já raději ne.. dělám v automotive 16tý rok..opravdu to nemá žádnou hodnotu
a když nové, tak ke konci kariéry toho kterého modelu
stenly
Nováček

Odeslat příspěvekod Já. 11. 2. 2011 00:18

Ke konci kariéry jsou většinou vychytané všechny mouchy o<:)
Já.
Nováček

Odeslat příspěvekod THornych 11. 2. 2011 06:02

Ahoj, 6 let jsem vlastnil Astru G 1.6 16V Hatchback. Auto jsem prodával na 120.000 km a kromě výměny termostatu s ním nebyl jediný problém. Na auto velmi rád vzpomínám - bylo slušně prostorné, velmi dobré jízdní vlastnosti, spolehlivé a velmi ekonomické. Úplně nejpohodlnější nejsou přední sedadla, ale asi jde o názor a o zvyk. Jediné na co si dej pozor - motory 1.6 16V 74kW (X16XEL) velmi často trpí vysokou spotřebou oleje (až 1l/ 1.000 km). Netýká se to všech motorů, např. ten můj byl v tomto směru úplně bez problémů (doléval jsem tak 0,5l/ 15.000 km). Na to bych si dával opravdu pozor, jinak skvělé auto !!!
Nyní mám delší dobu Focuse I po Faceliftu s motorem 1.8 TDCi, v současné době mám najeto 121.000km. Auto to určitě není špatné, zatím s ním nebyl žádný problém, ale ta Astra mi prostě přirostla k srdci mnohem více a kdybych měl nyní mezi nimi volit, tak beru jednoznačně Astru (teď nemluvím o motorech - srovnávat benzín 1.6 16V a turbodiesel 1.8 TDCi moc dobře nejde :-)) )
THornych
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fallen22 11. 2. 2011 08:14

jak jste poznali ten blatník? :D já tam nic nevidím, krom toho že je možná trošku škráblej nárazník(nebo tam sou nějaké černé prvky na něm? :D )

jinak co tedy tato astra?
http://auto.bazos.cz/inzerat/8823799/Op ... 0tiskm.php

ale jako nejdřív chceme se známím obejít okolní autobazary a podívat se jestli tam nemají něco kolem těch 100-120 tisíc ve fakt dobrým stavu, motory asi budu hledat spíš ty 1.6 benzín a spíš fakt bude záležet na tom stavu než na značce auta.. i když k té taky nakonec přihlédnu, ale ne tolik jak jsem si myslel na začátku
Fallen22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krtenek 13. 2. 2011 17:25

Přidej pár korun a máš novou Thalii.
krtenek
Nováček

Předchozí stránka