Chci koupit nový model Mercedes ML 2011

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod bety 29. 1. 2011 10:57

Ve forum jsem asi zvolil špatnou stránku -německá auta,kde mám dotaz na zakoupení nového modelu Mercedes ML,který bude ke konci roku 2011 a potřebuji poradit,kdo již ML vlastní stávající,jak je spokojen atd... vše kolem . Jen uvádím,že je to auto pro dva,nájezd 10tkm ročně,již v důch. a chci bezpečné auto na Jesenické poměry,ale žádné terény atd..běžné použití. Jedná se mi i o nastupování,motor a konfort. Děkuji za radu. pozn. BMX5 nechci je vysoké a Korejské ? nevím....... dík :hm
bety
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 1. 2011 11:12

O jakém motoru do toho křápu uvažuješ?
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Anonymni 29. 1. 2011 11:16

MLko má ferda alias doktor ne?
Anonymni

Odeslat příspěvekod m4lcolm 29. 1. 2011 11:16

Co novej Jeep Grand Cherokee 3,6 pentastar? Interiér a komfort chválí, vyjede hodně, benzínovej motor je moderní, nežere až tak moc a na 10 tkm ročně bohatě stačí.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Anonymni 29. 1. 2011 11:20

já bych šel do Mitsubishi Pajero :love:
Anonymni

Odeslat příspěvekod bety 29. 1. 2011 11:22

MELLO píše:O jakém motoru do toho křápu uvažuješ?

Proč se vyjadřuješ tímto stylem - chci radu nikoliv takové odpovědi. Pokud se jedná o motor,čekám na reakce ostatních ,ale myslím si 350 :pozor
bety
Nováček

Odeslat příspěvekod mager 29. 1. 2011 11:31

m4lcolm píše:Co novej Jeep Grand Cherokee 3,6 pentastar? Interiér a komfort chválí, vyjede hodně, benzínovej motor je moderní, nežere až tak moc a na 10 tkm ročně bohatě stačí.

to uz radsej srt8, to je ta prava dochodcovska motorizacia :kuk:
mager
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod brabus 29. 1. 2011 11:31

X5 je oproti ML vysoke? 8-D
brabus
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 1. 2011 11:59

bety píše:
MELLO píše:O jakém motoru do toho křápu uvažuješ?

Proč se vyjadřuješ tímto stylem - chci radu nikoliv takové odpovědi. Pokud se jedná o motor,čekám na reakce ostatních ,ale myslím si 350 :pozor

Použil sem pouze slova svého známého, dlouholetého automechanika u MB na Chodově, který pro MLko nemá nejmenšíhi slova slitování.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod brasci 29. 1. 2011 12:42

Osobne ho nemám ale niekoľko krát som na ňom išiel a v mojom blízkom okolí ho majú 3 ludia, zhodou okolností všetci 320 CDI... Všetci sú s ním spokojný a jazdia ročne podstatne viac ako Ty, nemajú s tým nejaký problém... Takže čo dodať, moja rada je, že ak na to máš a to auto sa Ti páči tak si ho kúp, podla mňa určite nebudeš lutovať... Zvezenie je to príjemné :)
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wolff 29. 1. 2011 13:26

JGC 100 bodů
+ má to koule
+ je hezký
+ je kvalitní
+ je hezký
+ něco vyjede a něco yvdrží
+ je hezký
+ je levnější

Mercedes ML (30 bodů)
+ že prý je to prémie (ale neumím odpovědět na to, co si pod tím pojmem představit)

Víc mě nenapadá..., takže tak.
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07

Odeslat příspěvekod pavproch 29. 1. 2011 18:24

já, kdybych chtěl (prémiové) SUV (jakože nechci, já mám a chcu kombíka), bych spíš kouknul po menším GLK z mědvědí stáje, kór když to bude auto jen pro dva... funkčnost bude sichr stejná jako ML.... a 350CDI si všichni pochvalujou

@yeahh: hele takovej kyčlokloub (za svoje, bo VZP na ňa udělala dlůůůhy nos) je skoro stejně drahej špás jako (premiový) segment.... něco málo o tym vím, bo jeden mám.... vlastní... :love:
pavproch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod brasci 29. 1. 2011 18:26

GLK bude určite fajn ale išiel som v oboch autách, v jeden deň aj v teréne a tá ML je konfortom naozaj niekde inde... prečo ho odhovárate? sú to jeho peniaze a keď na to má a chce to, tak nech si to kúpi...
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mikey89 29. 1. 2011 18:59

A nová X3 se nelíbí? Pro dva si myslim stačí bohatě...
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 1. 2011 19:24

brasci píše:GLK bude určite fajn ale išiel som v oboch autách, v jeden deň aj v teréne a tá ML je konfortom naozaj niekde inde... prečo ho odhovárate? sú to jeho peniaze a keď na to má a chce to, tak nech si to kúpi...

To je pravda, ale když už, tak ropáka
MELLO
MELLO

Další stránka