kombík, 4x4, benzín, atmosféra, 6-kvalt

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 1. 11. 2010 11:36

Jako takovej přímo ne, to je pravda :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod brasci 1. 11. 2010 11:40

Alfa Romeo 159 SW 3.2 JTS V6 24V Q4

-- 01 Nov 2010, 10:43 --

pavproch píše:@kubeek: A4 avant je 3.0 TFSI

aj tá A4 avant sa robí s 3.2 FSI, atmosféra, manuál, 4x4
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pavproch 1. 11. 2010 11:48

ta alfice - ta je kráááááásná..... díky za tip...

A4 3.2FSI - aha.... audiny neznám, ale na jejich webu není.... (nebo sem ji nenašel)
pavproch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod brasci 1. 11. 2010 11:49

web audi.cz - a4 model avant - technické data - v zozname úplne dole
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pavproch 1. 11. 2010 11:53

mea culpa....
pavproch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod K86 1. 11. 2010 12:29

A kolik na to budes mit penez za 4 roky?
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 chcíplejch kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod pavproch 1. 11. 2010 12:48

peníze budu řešit až za ty 4 roky, je mi ale už fčíl jasné, že 325xi nebo A43.2FSIquattro nebo ta alfice za pusinku nebudou...

neska mi spíš šlo/jde jenom o příjemné snění....

@all: díky za inspiraci a vyvrácení mého názoru, že není z čeho vybírat... je... aspoň neska je, co bude za čtyři roky je samozřejmě ve hvězdách...
pavproch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Vana666 1. 11. 2010 17:40

vybírej z dnešních nových aut
za čtyři roky z nich budou ojetiny podle tvých představ
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod Mikey89 1. 11. 2010 17:47

E350 se s manuálem asi nedostane co?
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010

Odeslat příspěvekod pavproch 1. 11. 2010 17:57

@vana et al ref "voňavky": nerozumíš - za ty 4 roky si chcu koupit nové, tak jako už nikdy nechci turbo, tak už nikdy nechci ojetinu....

proto výše píšu, že je to "příjemné snění" (protože sem už modobílou vrtuli jezdil, tak mi srdce tíhne tím směrem... nadruhou stranu ta alfice je opravdu nááááádherná.... a audinu by mi zase mohli servisovat tam kde škodovky... to je dilema... :D ) a taky že dneska výběr je, ale bůchví, jestli za ty 4 roky bude vůbec z čeho vybírat....
pavproch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod -pb- 1. 11. 2010 18:17

Tak s podmínkama ne turbo ne ojetina to nebude lehký, za čtyři roky se ještě možná něco najde, ale potom? Snad Lada :D i když ten šestikvalt...
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod Beaumont 1. 11. 2010 19:30

Jen na okraj: Alfa 159 je opravdu nádherná :love: , ale za čtyři roky už se 100% nebude vyrábět, výroba motoru 3.2 V6 JTS vlastně už končí teď kvůli normě Euro 5 >:-( .

A BMW 3er už bude brzy taky nové, čert ví jestli se pro něj za čtyři roky bude nabízet nějaký atmosférický šestiválec, tím méně v kombinaci s 4x4 a manuálem...
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod m4lcolm 1. 11. 2010 19:34

Tak za čtyři roky už by mohla italská slibotechna vyprodukovat Giulii, teoreticky i s atmo V6 Pentastar od Chrysleru. Jen mi něco říká, že k designové dokonalosti 159 tomu něco bude chybět. :hm
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod 3MPS 2. 11. 2010 07:51

pavproch píše:@k86: však píšu, že je to jen myšlenkové cvičení...
@hyza a moucha: legacy a outback jsou v R6 enem automat...
@elzyx: protože prostě přeplňování (jakékoli) už nechcu
@kubeek: A4 avant je 3. TFSI
@ferdax: passat se (prozatím) dělá 3.2 i 3.6 atmo, to je pravda... otázka je, zdali to tak zůstane i v B7... ale dík za tip

Eééé, Legacy SpecB 3,0R s 6°MT z Imprezy STI :-) Ale je jich jak šafránu, tato auta se moc neprodávají :-)

-- 2. 11. 2010 06:59 --

Jen vlastní zkušenost:

asi 2 - 3 měsíce jsem hledal náhradu za Mazdu 3MPS. Prostě z určitých (osobnáích) důvodů jsem po roce zjistil, že tohle auto mi nevyhovuje (zdravotní potíže). Jelikož mám doma Legacy s motorem 2,0R a protože po 1,5 roce ježdění s ním jsem došel k závěru, že jne málokteré auto mí nabidně takový požitek při jeho řízení, hledal jsem i nyní v koncepci 4x4 ale s výkonnějším motorem.

Logicky padla volba i na A4 Avant Quattro 2,0TSFI 147kW. prověřil jsem 2 vozy a udělal několik zkušebních jízd. Auto mě na poprvé celkem nadchlo, nicméně, narazil jsem na výše zmíněné Legacy SpecB. krátká projíďka rozhodla. Není vo čem :-)

Audi tomuto typu (Spec B) nesahá po ventilky na kolech, prostě tento typ Legacy je jízdně velice podobná WRX, avšak s daleko vyšším komfortem jízdy a vnitřním prostorem ( který je taky o kus větší, než v A4). A že má ten můj SpecB automat ?? Jsem jedině rád!! Protože jízdu si daleko víc vychutnám a nemusím se o nic starat.

Takže pokud silný 6ti válec (otázka je, zdali 180kW se dá považovat za silný, ale moc 3litrů s vyšším výkonem jaksi neznám :-), tak za mě tedy Outback či Legacy a kdo chce jezdit více na krev, tak právě Spec.B.

Mám ho od včera, ale už s e těším, ža pojedu do práce :-) A to se mi v posledním období moc nestávalo:-)

Opravdu, bez nadsázky a bez toho, že to auto mám (již dvě Legacy nyní), doporučuji každému, kdo si chce užít řízení, projet si tento model. BMW neznám, nemohu tedy nic porovnávat, ale Legacy versus Avant Quattro - jasná volba pro Legacy.
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod pavproch 2. 11. 2010 08:05

???? subaru má na svých stránkách uveden 6MT pouze u dvoulitru legacy kombi a u 2.5i outback.....
pavproch
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka