Dilema českého manažírka

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Koncernový služebák za 1m - co byste zvolili vy?
Škoda Superb kombi 1.8 TSI 118 kW DSG Elegance + plná výbava 65 %  53%  [ 65 ]
VW Passat Variant 2.0 TFSI 147 kW DSG Executive + plná výbava 42 %  34%  [ 42 ]
Audi A4 Avant 1.8 TSI 118 kW 6M, paket Komfort, kůže, ale jinak nic víc 15 %  12%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 122

Odeslat příspěvekod vantage 25. 4. 2010 15:22

powerball píše:ja vam fakt nerozumim, jak psal jencek treba je pro nej auto jenom nastroj nebo spotrebni vec a nezajima se o ne tak co je za problem ze se zepta na automobilovym foru jaky vzit ? se nedivim ze uroven tohodle fora podle nekterych stale klesa...


pamatuju zdejší začátky, kdy se tady dalo narazit i na rozumnou radu. A teď podívej se na tenhle thread - kolik tady najdeš: dobrejch rad / příspěvků k "věci" / OT. Dřív to bylo tak 3 / 6 / 1. Teď je to 1 / 3 / 6.

Ale to je pochopitelně věc majitele webu - platí tady to co u klasickejch novin. Podívejdete se na statistiky UVDT - kolik se prodá hospodářskejch novin a kolik blesku.
Na webu je očividně taky lepší mít OT drbárnu, než "odbornej" server o autech.
Chlap, kterej umře s největším množstvím hraček, vyhrává...
vantage
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod bleach 25. 4. 2010 15:31

a ja bych se chtel zeptat: co to tady ***** resite? :mrgreen:

a hlasuju pro supa
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod sparrow75 25. 4. 2010 15:34

já pro Sonatu teda vlastně pro Audi
Mello je jediný,Mello je naše internetové slunce,Mello je náš bůh
a proto modleme se společně Mello náš jediný na nebesích.
sparrow75
Missák Garáže 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 25. 4. 2010 15:36

vantage píše:
pepek píše:
vantage píše:[Mám kolegu, co vybírá boty podle toho, jak "air sytémy" maj a jaký supertlumící hmoty používaj. Prej ho v levnejch botách bolej nohy a záda. Můj argument, že kdyby si denně hodinku zacvičil a zhubl 20 kilo (má 110 kg na 180cm) - tak může chodit i v keckách od vietnamců ale nebere... ... :mrgreen:

Je vidět, že jsi ještě pořád duševně omezený malý zaprděný čecháček, kterému nedošlo, že i ta kvalitní a pohodlná bota něco o člověku vypovídá. Tak si navleč ty kecky od pingů a neotravuj tady :oboze .


milý pepíčku, chápu že se blíží pondělí, kdy budeš muset v práci provozovat svůj obvyklý rektální alpinismus, takže chápu že tvá nervozita stoupá. Jsem proto tolerantní a nebudu tě tady zesměšňovat........

Oproti tobě si zítra budu užívat sluníčka na chalupě a to horolezectví je asi tvůj běžný pracovní postup, tak ho zítra můžeš opět předvádět. Jen si nazapomeň navléci pláštěnku, ať pak moc *****íš v mastné tyči, až pojedeš z kolbenky domů :pozor .
btw. Takže malý zaprděný čecháčku, tady ses vůbec netrefil 8-)
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod bleach 25. 4. 2010 15:38

pepku, jaky si mam dneska vsadit cisla ve sportce?
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 25. 4. 2010 15:40

Rozhodně vsaď 42.. 8-)
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bleach 25. 4. 2010 15:41

ja bych si nechal poradit od pepka. on vsechno vi :)
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod Dusan 25. 4. 2010 15:56

sparrow75 píše:takže to máme Passat od 2005 bez Facelitu Sonata od 2005 facelit 2008 jo jo stařičká Sonata vs Supermoderní Passát :mrgreen: :mrgreen:


Passat je proti Sonate opravdu "supermoderni". Ono bavime se o Sonate, ktera jeste dneska neumi xenony, ktere mel uz predchozi model Passatu, neumi tempomat pro polovinu svych motoraci (tempomaty mely uz Passaty v pulce devadesatych let), neumi parkovaci senzory vepredu a vzadu umi jenom aftermarket beepaky bastlene u dealera, neumi navigaci (Passat ji mel opet uz v predchozim modelu, dneska ji VW umi i do Pola auta dve tridy pod Sonatou), o nabidce motoru nebo prevodovkach se snad ani bavit nebudeme.
Ono u Sonaty bych to jeste pochopil, to je stary model po faceliftu, ale ze stejna omezeni ma i zbrusu novy Magentis je ponekud nepochopitelne.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vantage 25. 4. 2010 16:35

pepek píše:
vantage píše:milý pepíčku, chápu že se blíží pondělí, kdy budeš muset v práci provozovat svůj obvyklý rektální alpinismus, takže chápu že tvá nervozita stoupá. Jsem proto tolerantní a nebudu tě tady zesměšňovat........

Oproti tobě si zítra budu užívat sluníčka na chalupě a to horolezectví je asi tvůj běžný pracovní postup, tak ho zítra můžeš opět předvádět. Jen si nazapomeň navléci pláštěnku, ať pak moc *****íš v mastné tyči, až pojedeš z kolbenky domů :pozor .
btw. Takže malý zaprděný čecháčku, tady ses vůbec netrefil 8-)


já se netrefil? :hm Tekže den volna na chatě a teprve pak alpinismus?
Nebo existuje i jiný důvod proč se chováš jako pitomec? Já si myslel že máš hloupou práci a tak si léčíš mindráky na netu...

-- 25. 4. 2010 17:35 --

bleach píše:ja bych si nechal poradit od pepka. on vsechno vi :)

všechno očividně ne. v diskuzi (s goesem) tady už padlo co dělám a do kolbenky to má opravdu hodně daleko 8-)
Chlap, kterej umře s největším množstvím hraček, vyhrává...
vantage
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod 3MPS 25. 4. 2010 17:58

Tak s těmi cenami: za milion:
Bude Mazda 6 s vodotryskem, Outback s 2,5 je kolem 850, Za mega bude C/V70 od Volva další. Takže tak nějak. A C5, ač jsem se o cenu nezajímal, nebude počítám rozhodně přes 800-900 v plné výbavě. Ale komfortem bude na hoiny před pasátem, to jsem si tedy zcela jist. Možná, že za ten melounek by byla usmlouvaná C6, což tedy, pánové, Passat versus C6, jaski, že ano...
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tomplee 25. 4. 2010 18:16

Je smutné, že se zde na fóru pohybuje tolik nepřejících a netolerantních lidí typu pepek. Věřím, že oni se manažírky nikdy nestanou, neb nejhorší manažer je ten, který má ve všem jasno a uráží toho, kdo jasno nemá. Naopak ti kvalitní si nechají poradit a teprve potom se rozhodnou. Znám desítky lidí, kteří řeší tento klasický problém (firemní auto VW do miliónu), a ani jednoho z nich by v životě nenapadlo se takovým autem chlubit. A chápu, že si ten výběr vychutnají a chce se jim o tom podiskutovat. A pokud by se snad někdo pozastavoval nad tím, že velké firmy dávají na výběr jenom VW, tak je to proto, že každých pár let udělají výběrové řízení na dodavatele služebních aut a vždycky vyhraje VW. Vyhraje proto, že dá obrovskou slevu na ceníkovou cenu. Za milionové auto taková firma zaplatí mnohem méně než polovinu - proti tomu PSA nebo FHI nikdy nemají šanci.
Tomplee
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 25. 4. 2010 18:26

Dusan píše:Passat je proti Sonate opravdu "supermoderni". Ono bavime se o Sonate, ktera jeste dneska neumi xenony, ktere mel uz predchozi model Passatu, neumi tempomat pro polovinu svych motoraci (tempomaty mely uz Passaty v pulce devadesatych let), neumi parkovaci senzory vepredu a vzadu umi jenom aftermarket beepaky bastlene u dealera, neumi navigaci (Passat ji mel opet uz v predchozim modelu, dneska ji VW umi i do Pola auta dve tridy pod Sonatou), o nabidce motoru nebo prevodovkach se snad ani bavit nebudeme.


Máš naprostou pravdu, ale dovolím si dodat, že kdybys chtěl Polo s tempomatem, parkovacími senzory, xenony a tovární navigací, tak ho můžeš mít, ale bude s 1.2 TSI stát zhruba stejně, co ta Sonata - sice bez téhle výbavy, ale zato s dvoulitrem...
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smankote_ 25. 4. 2010 18:27

Exkluzivní diskuze, OT flame, osočování, napadání, urážení, vytahování korejský sraček (to jsem tady opravdu nečekal) k tématu z většiny nic.

Kucí, zakladatel vlákna prostě jenom zeptal...jakou káru si má vybrat, on se neptal váše dedukce - kde vlastně hákuje, no :)
smankote_
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod lrotrekl 25. 4. 2010 18:28

řekl bych, že na tom je založen marketing VW. Znamej do firmy taky koupil nějaký VW. Kontrétně asi 8 pašíků Nedostal nějak extra slevu, ale 2 octy k tomu navíc (a to žadný holobyty)...Předchozí nákup fabií pro mistry 20ks z toho 2 zadarmo a do každé zadarmo klima a tempomat....
čili mám pocit, že firmám prodají se ziskem blížícím se 0, pak když lidi vidí že VW nakupují hromadně firmy, tak chcou VW (koncern), a pak teprve VW rejžuje...
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 25. 4. 2010 18:38

3MPS: Ta Mazda 6 může mít vodotrysky klidně dva, když nemá jediný pořádný motor.. U Outbacku jsi s požadovanou výbavou taky na mil. kč, ale nikdy to tak nepojede s tou 2,5.. V 70 od Volva bude pod milion pouze se sociálním dvoulitrem a v holobitu.. C5 by do tohohle výběru šla zařadit snad jenom s 3.0 HDi V6 a ta stojí v nejvyšší výbavě po slevě 999 900,- Kč a to tam není ani kůže ani navi..

Tolik k fantasmagoriím, které předvádíš.. 8-)
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků