Ford Focus - podvod prodejce

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 15. 1. 2010 20:04

uvidíme, třeba dojdou a poví :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod mrazik 16. 1. 2010 08:00

To mi nerikejte, ye na to fakt nekdo skocil. Menil jsem ty tracking cisla a neni tam malo lidi.
jedna rejze
jeden henry
jednou uz se strazny andel zapotil
mrazik
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 1. 2010 19:36

anonymni

Odeslat příspěvekod Kibitz 17. 1. 2010 20:30

>:-(
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Hustoles 17. 1. 2010 20:31

To je super nabídka 8-)
"Vepřové zdražuje, ale sviní je všude pořád dost"
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Jintaj 18. 1. 2010 15:43

Našli jsme s kolegou ještě lepší kauf:
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso ... a3/7828702
A jednání s majitelem vypadá zatím slibně 8-)
_________________________________________________________________________________
Kód: Vybrat vše
# > > 2010/1/17
# > >
# > > > Rád bych získal bližší informace.
# > > >
# > > > Audi A3, 2.0 TDI, rok 2006, najeto 85400 km, cena 100000 # > > > # > > > Kontaktujte mne prosím.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Předmět: Re: Sauto.cz - poptavka vozu Audi A3, 100000 # > > Datum: 17.1.2010 15:49:23 # >
# > > Ahoj,
# > >
# > > Jsem velmi rád, že máte zájem o koupi auta.
# > > Ceny a informace jsou správné, jsem prodat Audi A3 2.0 TDI Sportback  z # > roku # > > 2006 s cenou 100.000, - Kc # > > Jsem první majitel, auto bylo nikdy zapojeny do jakékoliv nehody, motor # > beží # > > perfektne # > > Auto je v perfektním stavu, poslední služby, které asi pred dvema mesíci, # > > když jsem menil olej, nejsou tam žádné velké problémy. Všechny dokumenty # > > jsou k dispozici, jsem si všechny výživné na autorizovaného servisu, mám # > > servisní knížka, auto mít skutecné Km # > > Máte-li zájem prosím odpovezte mi, abych mohla dát více informací o # > > transakci, # > > # > > # > > prosím odpovezte pokud možno v anglictine, # > > # > > rychle reagovat , # > >
# > >    Dekujeme vám
# > >
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
# # > dobrý den Aj neumim.
# > měl bych o toto auto velký zájem.
# > kdy ho mohu vidět? připadně projet?
# > diky
# >
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ahoj,
#
# Auto jé v perfektním stavu, nikdy zapojen do žádné nehody, béž poškození, # béž škrábancu, béž nutné opravy na nej, jé jako nové, byly zaplácený veškeré # dane, # Vuz byl zakoupen v Ceská republika, byl jsem stavebních konstrukcí v Praže.
# Auto má poznávací znackou á dokumenty Ceská republika, obdrží všechny # doklady potrebné k registrací vozidla v jeho jménu béž jakýchkoliv dalších # poplatku. Nedávno jsem se prestehoval do Londýna, Velká Británie se svou # práci á muším prodat auto, protože potrebují auto, které jé registrováno ve # Spojeném království, i prodávat levné, protože jé to pro me težké se # registrovat zde (náklady na hodne), á já potrebují kolo na tady ve Spojeném # království, ne proto, že auto nejaké nehode nebo neco jiného. Auto jé v # Londýne, Velké Británií, á mohu poslat kdekoliv v Evrope 3 4 dnu k Vám dómu # na své náklady. Využijeme-Prepravní spolecnost pro tuto, abychom mohli mít # bezpecné rešení á své peníze á auto muže být bezpecné.
# Máte-li zájem prosím odpovezte mí, abych vám muže poskytnout více informací # # # Dekujeme za spolupráci,
----------------------------------------
Jintaj
Fanatik roku 2008

Odeslat příspěvekod George_Couser 18. 1. 2010 15:52

Celkem sranda, že ti píše "česky," chce abys mu psal v angličtině a na navigaci má zaplou němčinu. :mrgreen:
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod Hustoles 18. 1. 2010 15:56

Ale je to na každý pád férová nabídka 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 1. 2010 15:57

Kdo se ještě v dnešní době na toto nachytá, tak je debil.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Kibitz 18. 1. 2010 15:57

Usmevny to sice cely je, ale vemte si kolik lidi na to naleti...jasne, je na to potreba poradna davka blbosti tohle sezrat, ale i tak. *****, doufam, ze po nich nekdo tvrde jde
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Hustoles 18. 1. 2010 15:59

Minimálně Bodie + Doyl
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 1. 2010 16:14

Tak možná rada Vacátko nebo BigBen. Nebuďte naivní...
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod JiVi 18. 1. 2010 16:23

co takhle zaradit email christopher88uk@googlemail.com do spamovaciho robota? ;-)
JiVi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 18. 1. 2010 16:24

Jintaj píše:Našli jsme s kolegou ještě lepší kauf:
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso ... a3/7828702
A jednání s majitelem vypadá zatím slibně 8-)
_________________________________________________________________________________
Kód: Vybrat vše
# > > 2010/1/17
# > >
# > > > Rád bych získal bližší informace.
# > > >
# > > > Audi A3, 2.0 TDI, rok 2006, najeto 85400 km, cena 100000 # > > > # > > > Kontaktujte mne prosím.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Předmět: Re: Sauto.cz - poptavka vozu Audi A3, 100000 # > > Datum: 17.1.2010 15:49:23 # >
# > > Ahoj,
# > >
# > > Jsem velmi rád, že máte zájem o koupi auta.
# > > Ceny a informace jsou správné, jsem prodat Audi A3 2.0 TDI Sportback  z # > roku # > > 2006 s cenou 100.000, - Kc # > > Jsem první majitel, auto bylo nikdy zapojeny do jakékoliv nehody, motor # > beží # > > perfektne # > > Auto je v perfektním stavu, poslední služby, které asi pred dvema mesíci, # > > když jsem menil olej, nejsou tam žádné velké problémy. Všechny dokumenty # > > jsou k dispozici, jsem si všechny výživné na autorizovaného servisu, mám # > > servisní knížka, auto mít skutecné Km # > > Máte-li zájem prosím odpovezte mi, abych mohla dát více informací o # > > transakci, # > > # > > # > > prosím odpovezte pokud možno v anglictine, # > > # > > rychle reagovat , # > >
# > >    Dekujeme vám
# > >
# # > dobrý den Aj neumim.
# > měl bych o toto auto velký zájem.
# > kdy ho mohu vidět? připadně projet?
# > diky
# >

Ahoj,
#
# Auto jé v perfektním stavu, nikdy zapojen do žádné nehody, béž poškození, # béž škrábancu, béž nutné opravy na nej, jé jako nové, byly zaplácený veškeré # dane, # Vuz byl zakoupen v Ceská republika, byl jsem stavebních konstrukcí v Praže.
# Auto má poznávací znackou á dokumenty Ceská republika, obdrží všechny # doklady potrebné k registrací vozidla v jeho jménu béž jakýchkoliv dalších # poplatku. Nedávno jsem se prestehoval do Londýna, Velká Británie se svou # práci á muším prodat auto, protože potrebují auto, které jé registrováno ve # Spojeném království, i prodávat levné, protože jé to pro me težké se # registrovat zde (náklady na hodne), á já potrebují kolo na tady ve Spojeném # království, ne proto, že auto nejaké nehode nebo neco jiného. Auto jé v # Londýne, Velké Británií, á mohu poslat kdekoliv v Evrope 3 4 dnu k Vám dómu # na své náklady. Využijeme-Prepravní spolecnost pro tuto, abychom mohli mít # bezpecné rešení á své peníze á auto muže být bezpecné.
# Máte-li zájem prosím odpovezte mí, abych vám muže poskytnout více informací # # # Dekujeme za spolupráci,
----------------------------------------

:oboze :oboze tak s tímhle jsem se setkal už taky osobně, ale tak pět let zpět.
peacefulwarrior
Štamgast

Odeslat příspěvekod lobolobo 18. 1. 2010 20:04

Taky jsem napsal e-mail na Ford Focus 2008 za 80 000,-Kč
Toto je korespondence s "angličanem"
Doporučuji se zaměřit na auto ,které převzala údajná firma dne 17.1.2010 !!!!

Datum 15.1.2010

Ahoj,

Jedná se o konečnou cenu

Auto je v perfektním stavu, nikdy zapojen do žádné nehody, bez poškození, bez škrábanců, bez nutné opravy na něj, je jako nové, byly zaplaceny veškeré daně,
Vůz byl zakoupen v Česká republika, byl jsem stavebních konstrukcí v Praze. Auto má poznávací značkou a dokumenty Česká republika, obdrží všechny doklady potřebné k registraci vozidla v jeho jménu bez jakýchkoliv dalších poplatků. Nedávno jsem se přestěhoval do Londýna, Velká Británie se svou práci a musím prodat auto, protože potřebuji auto, které je registrováno ve Spojeném království, i prodávat levné, protože je to pro mě těžké se registrovat zde (náklady na hodně), a já potřebuji kolo na tady ve Spojeném království, ne proto, že auto nějaké nehodě nebo něco else.The auto je v mé garáži a mohu poslat kdekoliv v Evropě 3 4 dnů k Vám domů na své náklady. Využijeme-Přepravní společnost pro tuto, abychom mohli mít bezpečné řešení a své peníze a auto může být bezpečné.
Máte-li zájem prosím odpovězte mi, abych vám může poskytnout více informací

Děkujeme za spolupráci

Datum 16.1.2010

Ahoj,
Posílám vám auto na vás, já vám auto na 2 dny vidět a testovat, můžete jet s autem do autorizovaného servisu, jestli je auto v pořádku.
Musíte zaplatit první zálohu na auto společnost (2000 Eur), není pro mě, protože chci být bezpečný, že máte peníze koupit, a protože chci být bezpečný, že budete na adresu, kde budou dodány do auta.
Všechny daně z dopravy bude vyplacena do mě, takže si nemusíte starat o další náklady, a já chci být bezpečný, že jste seriózní člověk.
První společnost vám sledovací číslo, s tímto číslem, uvidíte, pokud existují auta, která je vlastníkem, kde bude dodáno do auta a na jaké jméno je vyhrazeno k dodání.
Budete tuto platbu na ně, myslím si, že je bezpečný pro nás oba, a po tom, co budete testovat auto, když se vám auto zaplatíte zbytek částky a podepsat kupní smlouvu, pokud se vám nelíbí společnosti vrátí vám peníze.
Toto je web společnosti: http://auto-shippings.com/index-1.htm
Pokud jste na tlačítko OK a chcete začít transakce potřebuji:
Jméno:
Příjmení:
Adresa:
Město:
PSČ:
Země:
Číslo mobilního telefonu:
Telefonní číslo domů:
Kopii vašeho ID:
Potřebuji vaše údaje, pouze pokud máte 100% jistotu, že závažné a chcete auto, protože jsem se strávit nějaký čas a peníze, aby se této transakce, a nechci, aby jsi byl příliš času a peněz, pokud nebudete kupovat auto

Děkujeme za spolupráci,

Datum 16.1.2010

Ahoj,

ano, vše je v pořádku. auto ve Velké Británii.
Chci transakce pouze prostřednictvím společnosti, protože jsme oba ochrany, první společnost vám sledovací číslo, s tímto číslem, uvidíte, pokud existují auta, která je vlastníkem, kde bude dodáno do auta a na jaké jméno vyhrazené k delivered.The řešení je 100% bezpečný, budete dostávat peníze, pokud nemáte rád auta,

Pokud jste na tlačítko OK a chcete začít transakce prosím zašlete mi:
Jméno:
Příjmení:
Adresa:
Město:
PSČ:
Země:
Číslo mobilního telefonu:
Telefonní číslo domů:

Společnost Vás bude informovat o plnění (dodací, platební, mé plné data, všechny.).

Děkujeme za spolupráci,

Datum 16.1.2010

Ahoj,

Zítra ráno, půjdu do společnosti, aby se v novinách.

Budou Vás informovat o plnění (dodací, platební, mé plné data, všechny.).

Já Vás bude kontaktovat zítra, když jsem zpátky.

Děkujeme za spolupráci

Datum 17.1.2010

Vítejte na našich služeb-International Auto-Express,

Vážení .....???

Jsme "auto-Express" mezinárodní námořní společnost, jsme PASSAT VARIANT 2.0 TDI, (05-2004, KM 105.200) pana Christophera Petera do úschovy, kontrolovány a připraveny být odeslány na adresu:

-Adresa: ....????
- Město / Stát: ...???
- PSČ: ...????
- Stát: ...????

Klikněte na http://auto-shippings.com/tracking.htm ke sledování zásilky vás on-line sledování pomocí čísla!

Tracking Number: ??M1WL08912

Čekáme na vás provést platbu na nás, abychom mohli začít realizačního procesu.

Bez tohoto vkladu, REALIZACE proces nebude zahájen.

Platební údaje:

Platby musí být provedeny přímo na náš bankovní účet bankovním převodem Wire:

Údaje o bankovním účtu:

Jméno: Viorica Jarca
Adresa: 672a štěkání silniční,
Plaistow, Londýn E139JZ, Uk

Bankovní spojení: Barclays, pobočka Walthamstow
Řadit 20-53-00, Účet 13970167
IBAN: GB52BARC20530013970167
SWIFT: BARCGB22

* prosím na vědomí, že částka musí odpovídat výši 2000,00 Eur (1750 liber)

** zaslání informace o platbě v tomto e-mailovou adresu: autoexpress@representative.com

Čekáme Váš e-mail s údaji o převodu do 24 hodin.

POZNÁMKA: Po zaplacení je odeslán potřebujeme naskenovaný papír z převodu pro ověření, lze převod provádět on-line.

Máte-li jakékoli další otázky týkající se této transakce, prosím, padl nás kontaktujte e-mailem na adrese:

autoexpress@representative.com nebo navštivte naše internetové stránky na adrese: http://auto-shippings.com/index-1.htm

Děkujeme vám za výběr mezinárodní auto-Express!

Agent Commercial: Paul Wattson

Mezinárodní Autos Express S.A.
Občanské Stavební centrum
16 Staré Město
SW4 0JY
Velká Británie
Londýn, Velká Británie
Evropa

http://auto-shippings.com/index-1.htm

Datum 17.1.2010

mají udělat dnes všechny noviny a společnost mi, abych vám sledovací číslo: ??M1WL08912

Říkají mi, že si můžete ověřit na sledovací číslo: http://auto-shippings.com/tracking.htm nebo
Váš status: http://auto-shippings.com/??M1WL08912.htm

Prosím, můžete mi říct, zda společnost má poslat upozornění, prosím, můžete mi říct, máte-li dostávat můj e-mail.

Nyní čekají od vás provést platbu předem, aby mohli začít dodávky.

Můžete provést platbu on-line.

Prosím, informujte mě.

18.1.2010

Ahoj,

Mám začít transakce a firma se s vámi o dodávky, způsobu platby, má plná data, všechny.
Prosím platbu a společnost zahájí dodávky
lobolobo
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka