Auto za cca. 150 000 Kč

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 29. 12. 2009 16:09

A hele, Stilo Abarth v pětidvířku a ještě v Selespeedu, u nás málokdy viděná kombinace, navíc prodávaná v ČR někdy do 2002...

Je pravda, že na takové delší cesty by to chtělo něco většího, na druhou stranu jsi nenapsal, které město s tím hodláš jezdit - pokud nějaké velké, kde máš na zaparkování prostor "délka Golfu + 15cm na každou stranu" tak to bude s 607 apod problém.
boss-ivoss
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 30. 12. 2009 00:33

boss-ivoss píše:A hele, Stilo Abarth v pětidvířku a ještě v Selespeedu, u nás málokdy viděná kombinace, navíc prodávaná v ČR někdy do 2002...


No, jestli se nemejlim, tak stilo abarth bylo vzdycky v kombinaci v selespeedem... Trochu k veci: mel jsem cest se s tim projet a ten automat je prisernej, auto jako takovy je docela vykonny, ale ta prevodovka to posila nekam uplne do pr... Navic to zere i travu kolem silnice...

Jak uz tady nekdo zminil, doporucil bych mondeo 2.0i duratec, 1.8 je na takovy auto slabej motor, takze ve vysledku to zere vicemene stejne s tim, ze ten dvoulitr o dost lip taha odspodu a celkove je to takovy zivejsi... no a ta tisicovka rocne za PR navic snad nikoho nezabije...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod RudiTF 30. 12. 2009 12:46

si kup Oktávku v RSu, případně Toledo nebo Leona.
RudiTF
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 1. 1. 2010 22:12

mousefromhouse: Stila Abarth se dělaly i s manuálem, 5q. Prototypy měly dokonce manuální 6q, škoda že se to do sériové výroby nedostalo.
Většina Abarth 5D, co jsem kdy viděl, byly manuály. V jednom jsem i jel.

Co se týká spotřeby, existujou lidi, co s tim jezděj za 7 (3D Selespeed), ale pod 10 se většinou člověk nedostane.
boss-ivoss
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skype 1. 1. 2010 23:00

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=2

S60 je dobrý auto a ani v autorizáku tě moc neoškubou. Jen vzadu je to fakt hrozně malý. A s T5kou to pojede jak sviňa :) Ale ani 2.4 nebo jemně oturbená 2.4T není špatná
skype

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků