Auto za cca. 150 000 Kč

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod J-o-U 27. 12. 2009 14:04

V Kopřivnici najdeš jednoho profíka, martinopel z http://svedsketanky.cz/forum/ který ti pomůže i s výběrem, aby pro tebe auto nebyl past jak píšeš. Cen dílů se bát nemusíš, není to žádná pohroma, S60 je prověřené auto a na našem fóru se toho dozvíš spoustu, co upřednostnit, čeho se vyvarovat, co kontrolovat.

Nemluvě o komfortu, bezpečnosti, výbavě, S60 nesrovnávej s fofo ani koktou, please.
J-o-U
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod one-z 27. 12. 2009 16:10

HondaMan píše:Fiat Stilo 2.4 Abarth selespeed :oboze

Vždyť je to ***** na n-tou. Když pominu vzhled, který se některým lidem může i líbil, tak je to v první řadě absolutně ne-prořidičské auto, motor "abatrh" je tragedie sama o sobě a o prasespeedu se nemá smysl ani zmiňovat.
To si může koupit snad jen uplný vůl :roll:

Tak sem asi vůl. Já to auto beru spíš jako svižný, rozhodně žádnej sporťák. Jinak nikdy jsem v tom nejel, takže nvm jestli to je nějaká tragedie (z pohledu normální jízdy), ale sehnat třeba OII s podobným výkonem, automatem a výbavou bude asi nereálné...
Pokud zadatel chtěl něco sportovního, tak potom nechápu proč psal o octě, já myslel že se hledá něco svižného za rozumný prachy :-)
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 27. 12. 2009 16:15

Ano, v porovnání s ST170 nebo Corola T-sport což jsou také pouze rychlejší auta nižší střední, nikoliv HH, je to opravdu *****.

To už vážně raději Octu s 1.8T než tohle.
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 27. 12. 2009 16:27

Jinak když už jsem začal italem, tak ti sem ještě něco hodím, ikdyž asi budeš spíš jiná skupina a ty auta tě nezaujmou... Já třeba taky italský auta moc neuznával a teď je mám rád, bo je nikdo nechce a jsou za pěkný penízky :-))

http://tipcar.cz/lancia/lancia-lybra-2. ... 60761.html
http://tipcar.cz/alfa/alfa-romeo-156-2. ... 36910.html

- výbava u obou řekl bych pěkná a vyloženě líný to taky nebude, nicméně žádný sporťáky, hlavně ta Lancie...

HM: aha, tak stilo ne. Ale stejně bych se chtěl svézt, bo za ty peníze... :D
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 27. 12. 2009 17:25

One-Z: Já třeba vůbec nemám problém s italskými auty. Mám problém s konkretními kusy. Alfa 2.0TS, Alfa/fiat selespeed, Fiat Stilo Abarth... A zrovna tebou uvedený kus splnuje skoro všechny mnou odmítané "vlastnosti".
Naopak Alfu 2.5V6/3.2V6/GTA Fiat/Alfa 2.4M-jet bych si klidně koupil.
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 27. 12. 2009 17:33

Tak 2.0 TS je háklivej to je pravda, Stilo abarth nvm, ale asi to ***** bude, když je tak rozšířený a prodává se za to co se prodává :D , ale ten selespeed by mě zajímal? Klidně do SZ, jak to řadí? Jel si s tím někdy? Sem asi před půl rokem koukal na jednu alfici se selespeedem s řazením na volantu.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 27. 12. 2009 17:39

Se selespeedem jsem nejel. Jen jsem podobně jako ty koukal na Alfy a překvapila mě nízká cena aut se selespeedem. Tak jsem prolezl pár fór, recenzí... a ujistil jsem se, že to není správná cesta.

Pokud tě to zajímá, tak google.com a heslo selespeed :mrgreen:
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 27. 12. 2009 18:00

S60 má sice vzhled dospělého auta, ale jednu zásadní chybu - je tam strašně, ale strašně, strašně málo místa vevnitř - to auto je prostorová tragédie, která překonala i legendární O1.. 8-)
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Čendoslav 27. 12. 2009 18:07

Chevrolet Lacetti? Já vim, je to korejec...ale prostorově je to velkorysý a za 150k to bude téměř zánovní v perfektním stavu...
You do that...and forget the money...
- Alan Watts

'06 Chevrolet Lacetti SW 1.6
Čendoslav
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p.e.t.i.k. 27. 12. 2009 18:29

Do požadavků jsem ještě zapomněl napsat spolehlivost, takže bohužel krasavici Alfu vyřazuji a Lancia je střelba vedle kvůli vzhledu. Vím že by třeba s Alfou nemuseli být problémy, ale dám přednost spíše statisticky spolehlivějším autům... Ten výběr je takové dilema že se na to asi vykašlu a budu dál jezdit vlakem :-/ No ale zatím to vypadá že trošku přitlačím na financích a vyberu fofo2 - je to takový dobrý kompromis.
Ah, we are all heroes: You and Boo and I... Hamsters and rangers everywhere REJOICE!!!
What can change the nature of a man?
Nedávejte vědcům páčidla !!!
p.e.t.i.k.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod one-z 27. 12. 2009 19:11

HM: jo, tak už jsem si taky něco počet :D asi budu kvedlat nadosmrti :'( :mrgreen:

petik: jasan :-)
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 27. 12. 2009 19:59

Mr.Semtex píše:S60 má sice vzhled dospělého auta, ale jednu zásadní chybu - je tam strašně, ale strašně, strašně málo místa vevnitř - to auto je prostorová tragédie, která překonala i legendární O1.. 8-)


Necituj co najdeš někde na netu a přesvěč se sám. Dospělý člověk si normálně sám za sebe sedne, vůbec to není tragedie, je to hold bytelný auto, ale lepší věřit fotkám a reálu než blábolům ;-)
J-o-U
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Čendoslav 27. 12. 2009 22:20

one-z píše:asi budu kvedlat nadosmrti :'( :mrgreen:


Nezoufej, jen to chce pořádný auto s bytelným třístupňovým HDM automatem... ;-) :D
You do that...and forget the money...
- Alan Watts

'06 Chevrolet Lacetti SW 1.6
Čendoslav
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 27. 12. 2009 23:36

p.e.t.i.k. píše:Jinak mě napadá ještě BMW 3 E46, ale opět problém se servisem. U těch prémiových aut se děsím toho, abych se nechytil do pasti.

Kup Deliho E46 320i a seš v pohodě a ještě ti zbyde. Šou s tim uděláš, závodníkum ve fabii ujedeš, něco do toho i naložíš když budeš potřebovat.
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Speedy G. 28. 12. 2009 23:49

Opel Omega nebo Peugeot 607
Superb 3.6 FSI V6 4x4 191kW DSG
Speedy G.
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků