Financování nového vozu

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 26. 2. 2013 20:41

To je otázka, peníze se daji otocit i lip.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobby Deerfield 27. 2. 2013 11:00

Taky mi nepřipadá ideální kupovat za hotovku.
Bobby Deerfield
Nováček

Odeslat příspěvekod j3s 27. 2. 2013 13:02

JardaB píše:To je otázka, peníze se daji otocit i lip.

Třeba ?
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 27. 2. 2013 14:53

bobby: důvod?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobby Deerfield 27. 2. 2013 17:57

Hotové peníze mi připadá lepší nacpat např. do umoření hypotéky.
Bobby Deerfield
Nováček

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 2. 2013 17:59

Nebo si je nechat jako rezervu, když se něco posere tak se pak da lip něco resit, když ma clovek na konte přes pul mega nez když nemá na splátky vseho pristi mesic... A když nebude na leasing, tak prijdu o auto, co uz...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zandome 27. 2. 2013 18:31

mne peniaze zarabaju, takze ked mozem mat lacne financovanie, resp. idealne za nulovy urok (resp. blizky nule, poplatok za spracovanie pozicky) tak nie je o com...
Ine to je ked clovek nema rezervu, resp. mesacne musi platit dalsie veci
zandome
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 27. 2. 2013 19:03

je to naozaj individualne, nema hypo a penize drzat na ucte pori leasingu je hlupost. 0 leasing = ziadne preplatenie om este nezazil
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 27. 2. 2013 19:26

Pokud nepotřebuju nic mořit, akorát živím ústav, jedině hotově.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 27. 2. 2013 20:09

Tím právě táta argumentoval taky, že kdyby byl nějakej průser tak s prachama na účtu můžeš žít v klidu několik měsíců, než to pořešíš. Když všechno vyplázneš za auto, tak sice máš auto, ale zase nemáš žádný jistoty. A argumenty, že když nebudeš mít prachy tak prodáš auto nemají smysl, když ti to auto slouží k obživě/vozí tě denně do zaměstnání.
mimous
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 1. 3. 2013 10:52

ak na to nemam, tak to nekupujem. Bud pockam a kupim co chcem neskor, alebo proste kupim lacnejsie. Preto napr nemam BMW5 ale Megana . No a BMW 5 nebudem mat ani teraz, lebo by mi neostala dostatocna rezerva pre pripad nudze . Neviem, leasing toto neriesi, lebo ani to co si odlozis ti nemusi stacit, zalezi aky problem nastane.
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Bobby Deerfield 1. 3. 2013 12:30

Pak tedy nechápu, proč sakra ten leasing vymysleli? A proč to ty "ofce" na leasing pořád kupujou.;-)
PS: Samožřejmě, když máš na megoše a ne na M5, tak to způsob financování nijak neovlivní.
Bobby Deerfield
Nováček

Odeslat příspěvekod MirecBA 1. 3. 2013 13:49

leasing je skor asi pre firmy , kde sa lizane auto odpisuje 3r a pri hotovosti 4r.
A vymyslene to je aj preto, ze tak niekto toci peniaze, niekto podporuje predaj. Kazdy sme ini a je dost ludi, co nepozera daleko do buducna a kupuju len na pozicky lebo v buducnu to dako splatia a extremny opak som zase ja :-)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Bobby Deerfield 1. 3. 2013 14:48

Tím, že se tu řeší i leasing, jsem předpokládal, že právě mluvíme o firemních autech. Tímto se omlouvám.
Bobby Deerfield
Nováček

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 1. 3. 2013 16:23

Jak jsem psal, u Škofinu se dá teď získat skutečné nulové navýšení pro úvěr (a není sám), poplatky měsíčně nula. Teď si nepamatuju, jestli tam nebyl poplatek za uzavření 1,- CZK...

Vydělávají na pojištění. Když to mám přes ně, jsem pořád o dost níž, než zněly komerční nabídky za stejných podmínek (po "obchodní" slevě). Když jsem šel za kamarádkou, která to sjednává, dostal jsem se o kousíček níž, ale pořád to nepokrylo ani to, co mi ty peníze vydělají uložené klidně i jen na spořicím účtě... Škofin se ale třeba s jeho objemem dostane na "nákupní cenu pojištění" ještě o kousek níž.
Navíc jde jistě o to, podpořit prodej nových aut, že...
boss-ivoss
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků