Passat B7

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 3. 5. 2009 12:16

Podívej se z vlastní zkušenosti ti mohu doporučit liftback. Sedany jsou sice hezká auta, ale přístup do kufru je šílený. A kromě laguny můžeš sáhnout i po Mondeu liftback. Já měl Mondeo z roku 2002 a musím říct, že na mě působilo mnohem lépe než Passat. Mě osobně příjde Pašík jako auto bez nápadu. Uplně stejně na mě působí Golf, je to pořád stejné a pořád dokola. To už se mi mnohem více líbí ten Passat CC. Leč nevím, jak se pohybuje cenově. No a co se týká Octavií, tak ty jsou podle mě předražené šíleně. Za cenu Octavie opravdu pořídíš auto o třídu větší (reálně), protože jak jsem zjistil, Octavie je papírově zařazena do stejné třídy jako Passat, Mondeo, Laguna atd... Protože takový Superb je papírově ve třídě s Audi A6...

Přiznávám, že jsem zatížený na Fordy, proto bych ti doporučoval Forda - mé současné auto je taky nové Mondeo, ale na druhou stranu musím říct, že předchozí Mondeo mě nikdy nenechalo na holičkách a neměl jsem s ním žádný významný problém (veškeré opravy se scvrkly na výměnu spojky a dvouhmotáku ve 170K km a na výměnu AKU po pěti letech provozu) jen běžná údržba a výměna spotřebáků jako jsou brzdové destičky atd... (dokonce i výfuk byl ještě původní).
Jediný problém byly reznoucí lemy dveří, ale to byla konstrukční vada či nedokonalost, na kterou by se měla vstahovat 12 letá záruka na karoserii - leč jsem neřešil.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 3. 5. 2009 12:23

ked autor jazdi s 1.8T za 5,8

tak myslim ze tych 77kW mu nebude vadit ;-)
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snail 3. 5. 2009 12:28

robbert píše:Mě osobně příjde Pašík jako auto bez nápadu. Uplně stejně na mě působí Golf, je to pořád stejné a pořád dokola.


ano, to jsou nezpochybnitelné argumenty. Rozhodně si nic koncernovýho nekupuj, robbert říkal, že se mu nelíbí
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já první 30. 11. 2022 20:59

Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
SatanWagen 2.0 TSI 206 kw. Das Škoda Auto.
Skočte si do značky.
Já první
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 11. 2022 21:54

VR6? pech by vám potvrdil, že to není možné
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 30. 11. 2022 22:17

Odhlucnenie mi prislo lepsie ako v B8 som spominal aj ja.
Nebrzdil ani jeden kus z 2 co som skusal.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 1. 12. 2022 08:35

J vzpomel jsem si na tebe, jak mluvil o hluku.

A ad brzdy, jak ukazoval detail na kola, tak jsem si rikal, kuwa to male brzdy jak svina.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 1. 12. 2022 08:44

Neviem ake ma 2,0TDI, ale bol to des.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 1. 12. 2022 10:31

Podle katalogu ma TDI i FSI stejne, 312mm, kotouce. Vpredu teda.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 1. 12. 2022 10:32

Aspon V6 ma vacsie snad
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 1. 12. 2022 10:34

No FSI jsem myslel tu 3.6. Ma stejen kotouce jako B7 TDI, B8 TDI..az BiTDI a 2.0TSI maji vetsi kotouce.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 1. 12. 2022 10:37

Tak to je prepal velky.

Edit ja vidim v katalpgu 340.
Co by aj sedelo, lebo to malo minimum 17" kolesa ak sa nemylim.

https://www.autanet.cz/autonews-test-oj ... jemny-3194
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 1. 12. 2022 11:02

Ajo mas recht, jen to nabizelo i ty mensi u te motorizace. https://www.autodily-pema.cz/autodily/v ... 06%5D=1006
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidko 20. 2. 2023 06:54

To je ta B8 fakt taka tragedia ? B7 mam, sice s obligatnym 2.0 TDI, ale popravde z pohladu odhlucnenia som od toho cakal viac, hlavne kvoli tym odam z recenzii.

Na hladkej ceste je sice fakt tiche aj v 140-150km/h, ale na blbom asfalte, pripadne v silnejsom vetri uz ho pocut dost. Kvalita materialov mi uprimne nepride lepsia nez v dvojkovej Octavke a podobne je to aj s odhlucnenim, resp akustickym prejavom pri prejazde niektorych nerovnosti. Proste to bucha viac nez by som cakal.

Motor je tiez hodne pocut. Fakt si neviem predstavit, ze by na tom B8 bola horsie.
Fidko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 20. 2. 2023 07:40

není
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků