poradte auto

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Beaumont 25. 3. 2009 20:38

George_Couser píše:Když jsme u toho, ať nezakládám nový thread: Sežeňte mi něco velikostí Fabie/GP/207... (prostě ne prdítko typu Panda, Picanto apod) do cca 230 tisíc v hotovosti co bude mít aspoň 50kW, předek v elektrice, PP, mech. klimu a dálkový centrál. Rádio či ESP výhodou, čím víc pytlů tím líp. Je jedno, zda-li do výroby či skladovku. Barva jakákoliv, teda snad kromě růžové a možná o bílé...

Tak třeba Grande Punto Freddo za 237 tis. Kč
http://www.fiat.cz/dokums_dokumenty/cz199_grande_punto_3dv_285_285.pdf

Nebo Fiesta Fashion (za 240 tis. Kč, sice končící generace, ale zato s prodlouženou zárukou):
http://www.ford.cz/ns7/fiesta/-/fie_cpromo06_trd_viva/-/-/-/-
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod Beaumont 25. 3. 2009 20:42

luckaH píše:Kdyz jsou teda auta podle vas uz kvalitni vsechny stejne tak vyberu aspon co nejhezci ;-]

Velmi rozumný postoj. :tleskani

luckaH píše: A myslite ze teda staci i ten maly motor?Mam to hlavne do mesta, do fitka na nakupy a tak, nekam dal jen obcas. Diky, Lucka.

Ale ano, prakticky ve všech zmiňovaných autech by Ti měl stačit nejslabší nabízený motor, i když někdy se vyplatí podívat se i o jeden stupínek výš. Hlavně se nedej prodejcem ukecat na diesel, pro Tebe by neměl smysl.
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod Beaumont 25. 3. 2009 20:45

goes píše:dadacek ma pravdu

Ty aby sis nepřisadil. :D
Ale chudák luckaH tu od nás čeká smysluplnou radu a my si tady navzájem rozkopáváme bábovičky :roll:
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod George_Couser 25. 3. 2009 20:50

Beaumont píše:
George_Couser píše:Když jsme u toho, ať nezakládám nový thread: Sežeňte mi něco velikostí Fabie/GP/207... (prostě ne prdítko typu Panda, Picanto apod) do cca 230 tisíc v hotovosti co bude mít aspoň 50kW, předek v elektrice, PP, mech. klimu a dálkový centrál. Rádio či ESP výhodou, čím víc pytlů tím líp. Je jedno, zda-li do výroby či skladovku. Barva jakákoliv, teda snad kromě růžové a možná o bílé...

Tak třeba Grande Punto Freddo za 237 tis. Kč
http://www.fiat.cz/dokums_dokumenty/cz199_grande_punto_3dv_285_285.pdf

Nebo Fiesta Fashion (za 240 tis. Kč, sice končící generace, ale zato s prodlouženou zárukou):
http://www.ford.cz/ns7/fiesta/-/fie_cpromo06_trd_viva/-/-/-/-

Jo zapoměl jsem dodat jednu důležitou věc - ne 3dv, ale 5dv. A těch 230 by měl být +- strop. Je to jen jako X-té auto do rodiny na hopsačku, takže se do toho nechce rvát víc peněz. Barák má přednost. Ta stará fiesta zas tak výhodná není, navíc to má jen 2 pytle. To už bylo lepší to Clio LS Blue, ale když člověk dosadil co ještě chce (výškové sedadlo apod.), tak už to je přes 250. Uvidím, jestli ještě slevní, ještě to chce omrknout i20...
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod Posthuman 25. 3. 2009 20:57

Ak ti ide o design tak by si sa určite mala pozrietˇ aj na novú Fiestu.
It´s better to push something when it´s slipping than to risk being dragged down
Posthuman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Beaumont 25. 3. 2009 20:58

George_Couser: Tak 5dv. bude o dost složitější. Mám obavu, že buď bys opravdu musel slevit z některého nároku (velikost auta, klima...) nebo se spokojit s předváděčkou, něco jako tohle:
http://www.fiat.cz/autobazar/nabidka-vozu/?oper=hledani&hledej_bazat=1&naklad=0&znacka=0&kraj=0&rok=0&cena=5&razeni=asc&dle=1
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod wolff 25. 3. 2009 21:00

Nemyslím si, že by byl Květoš GTI. Podle mne si jen někdo vyhrál a stáhl všechny GTIho perly a te´d to tady vkopírovává... Spoustu těch vět lze totiž najít v GTIho příspěvcích, některé tady Květoš dokonce cituje...

Ale sranda to je...

No myslím, že Lucka si vybere to co se ji bude líbit... Pokud nebude chtít Fiat nekoupí Fiat.... když nebude chtít Fabii, nekoupí ani ji... Pokud se ji líbí 207, ať si ji koupí, špatné auto to není (což se o 206 tak úplně říct nedalo... dle mého náoru - to řazení pro ženskou bylo naprosto nevhodné).

Já osobně bych pro holku opravdu doporučil F 500 a nebo tu lancii. Je to prostě dle mého názoru stylové.... i když uznávám, že pro někoho může být stylové i to Polo v červené metalíze na hlínách... O fabii a stylu bych se v našich končinách ani nebavil. Slečen ve fabii a je jedno ať už firemních nebo jiných je všude plno...a mne osobně taková ženská prostě neaujme... j to tuctová ženský v tuctovém autě. Ale a pěknou ženskou v F 500 se myslím otočí i džoržik, GTI, Dinar a dokonce i velký GOES.
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07

Odeslat příspěvekod George_Couser 25. 3. 2009 21:03

Beaumont píše:George_Couser: Tak 5dv. bude o dost složitější. Mám obavu, že buď bys opravdu musel slevit z některého nároku (velikost auta, klima...) nebo se spokojit s předváděčkou, něco jako tohle:
http://www.fiat.cz/autobazar/nabidka-vozu/?oper=hledani&hledej_bazat=1&naklad=0&znacka=0&kraj=0&rok=0&cena=5&razeni=asc&dle=1

No tak mi jde ani ne tak o radu ohledně cen (ty už jsem projel.) Spíš jestli někdo neví o nějaké skladovce. Zatím jsem do té sumy našel jen 2 auta. Fabii za 225, ta ale byla jen 44kW a jednu Ibizu. Věřím ale, že podobné kousky budou i dalších. Ještě musím omrknou Polsko...
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod George_Couser 25. 3. 2009 21:10

Jeli jste už někdo s tou i20? Ta taky nevypadá marně...
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod david3658 25. 3. 2009 21:15

no ale VW je fakt čo sa týka kvality naj...to človek zistí aj pri zabuchnutí dverí...skúste si to niekedy...zavrieť punto, peugeot a potom fabču alebo polo...toto tiež robi dojem...aspon na mna...a interier ...taktiež.
david3658
Nováček

Odeslat příspěvekod evlo 25. 3. 2009 21:27

wolff píše:
luckaH píše:Ahojky tak sem si to tady precetla. Byla sem se dneska podivat na Pezotku 207 a moc se mi libi,prodavac rikal ze je to v te velikosti nejlepsi a nejprodavanejsi auto na svete :-] No jinak se mi libi i ty auti co jste tady dali fotky, zajdu se jeste podivat na Fabiu a na Fiatek a uvidime. Kdyz jsou teda auta podle vas uz kvalitni vsechny stejne tak vyberu aspon co nejhezci ;-]
A myslite ze teda staci i ten maly motor?Mam to hlavne do mesta, do fitka na nakupy a tak, nekam dal jen obcas. Diky, Lucka.

Ne ted vazne a bez legrace... Pokud to auto chces na to co si ted napsala, tak si vyzkousej hlavne F 500. Do toho auta jak sednes tak si ho zamilujes a nebudes chtit jinak... Moje se do nej zamilovala a jine auto nechce...
JJ, ja maly auta primo nesnasim a nepovazuju za auta, ve spouste jsem jel, ruznych tvaru a barev a vybav. No jednou jsem jel v F 500, no a jak uz jsem, tohle auto bych si klidne koupil. Teda samozrejme jedine jako druhy auto, ale i tak ne, protoze predelavam byt a pak bych asi stejne koupil domek, ale kdyz uz bych nevedel co by a mel tu haciendu a velkej truck, tak pak, pak bych si ho klidne koupil
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Goggy 25. 3. 2009 21:39

Promazán nejhorší OT. Diskuse o tom kdo se skrývá pod kterým nickem si probírejte jinde a nadávky pokud možno přímo přes SZ
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář

Odeslat příspěvekod Ondras85 25. 3. 2009 21:53

Jéžiš a já sem to nečetl :-(
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod X123 25. 3. 2009 21:56

Goggy píše:Promazán nejhorší OT. Diskuse o tom kdo se skrývá pod kterým nickem si probírejte jinde a nadávky pokud možno přímo přes SZ

Místo mazání bych navrhoval založit nějakou úplnou žumpu a do ní to přesouvat... Člověk tu pak ztrácí přehled... :-)
X123
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Ondras85 25. 3. 2009 21:58

Šak je smetiště ne?
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka