Sedenie - Nizsie alebo Vyssie ?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod arnie222 26. 1. 2009 21:20

podla mna je idealne posedenie take, aby hlava spolusediacej dociahla do lona vodica a zaroven mal priestor na ovladanie riadiacej paky :-D :-D :-D
arnie222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod powerball 26. 1. 2009 21:51

one-z píše:
HondaMan píše:
one-z píše:Radši sedím vejš, ale více mi zaleží na tom, jestli si budu moci položit sedačku tak, abych moh ležet :D
Tak tohle mám hozeno opačně. mezi sedákem a opěradlem mám cca 90°

To je nepohodlné... Akorát když přijedu do města, tak si jí lehce přizvednu, abych moh lépe kroutit volantem a viděl na křižovatkách líp z auta :D

mam to stejne a nevidim v tom problem,vidim vsechno co potrebuju videt a sedim pohodlne :)
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 1. 2009 22:12

Já mám mezi sedákem a opěradlem 75° 8-)
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod quasimoto 26. 1. 2009 22:15

urcite radsej nizsie. V polohe ked to je ako na kuchynskej stolicke takmer mi to stale pri starte zdochyna, neviem preco :)
quasimoto
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 1. 2009 22:16

Sedím za volantem jako na pranýři - ve FRS si nic lepšího nezasloužím. :-S
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod one-z 26. 1. 2009 22:51

powerball píše:mam to stejne a nevidim v tom problem,vidim vsechno co potrebuju videt a sedim pohodlne :)

Přesně tak, konečně spřízněná duše :-) Škoda, že v dodávkách nejde moc praktikovat tento způsob sezení kvůli stěně za sedačkami... :-(
one-z
Inventář

Odeslat příspěvekod powerball 27. 1. 2009 00:04

one-z:ale je pravda ze je to celkem neobvyklej zpusob sezeni :) vzdicky se kazdej divi proc v tom aute lezim a ja kazdymu vysvetluju ze je to jedinej zpusob jak se pri mejch 195 cm jakztakz pohodlne nasoukat do auta :)
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Goggy 27. 1. 2009 00:42

Ve Focusu se sedi jako v Karose a vyhovovalo mi to. Ted sedim 20cm nad zemi a vyhovuje mi to. Jindy sedim 50cm nad zemi a taky mi to vyhovuje. To uz je pro me vetsi rozdil jestli si muzu nastavit operku hlavy dopredu/dozadu abych se mohl oprit.
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář

Odeslat příspěvekod S-Tony 27. 1. 2009 03:20

Quake 9.0 píše:No já mám sedačku uplně dole a hlavu u stropu, takže takovéto prkotiny neřeším :-) . Jinak preferuji sedačku uplně dole. :-]

Taky to mám stejně. Sedačka úplně dole a úplně vzadu. Aspoň v autě nepotřebujeme výškově nastavitelné sedadla. 8-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář

Odeslat příspěvekod Ondras85 27. 1. 2009 08:01

Já to mám jak kdy,většinou úplně dole a vzadu,jindy ve střední poloze.Sedačky v Ibize se dost nepohodlné
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod one-z 27. 1. 2009 08:50

powerball: no já mám 187cm :-) a jak říkáš, každej se diví, jak tom můžu sedět :D
one-z
Inventář

Odeslat příspěvekod Pe012tr 28. 1. 2009 11:22

čím níž, tím líp 8-)
Pe012tr
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Wracker 28. 1. 2009 11:30

ja ji nemam vyskove nastavitelnou..sedim dole a jen tak tak se vejdu :)) spis co je horsi, ze volant je naprd a taky neni jeste nastavitelnej..takze ridim skoro s nohama do "O" :D
Wracker
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod HondaMan 28. 1. 2009 12:16

Tak nejlíp sedí kamarád (207cm) ve favoritu. sedačka uplně vzadu, a opěradlo sklopené do cca 135° od sedáku. Ven kouká zadním oknem :)
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod Lukino 28. 1. 2009 12:25

Sedim vzdy spis nize a jeste si nastavim volant tak, abych ze sveh pohledu mel "spojnici" vrchni hrany volantu s hranou konce karoserie, lip se odhaduje konec auta pri parkovani :-)
Lukino
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka