Maximalna hranica v najazdenych KM ?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod arnie222 23. 1. 2009 14:53

Caute all, neviem ci sa na toto da jednoznacne odpovedat .. pravdepodobne nie, ale aku max hranicu by ste akceptovali pri nakupe ojazdeneho auta ? Dost to asi bude zalezat na stave vozidla, pouzivani, modele atd atd .. ale dam 2 priklady:

a) uzivatel je mlady 20r chalan, ktory oblubuje rychlu jazdu
b) uzivatel je starsi podnikatel, ktory sa stara o svoje auticko

ja by som v pripade A) to auto nekupoval bo nemam istotu co sa moze pokazit :P a v pripade B) vsadzam na 100 000 km.

ak je to hlupa otazka, tak radsej napiste tohoto smajlika :arrow: a budem vediet ze v autach takato otazka nie je najvhodnejsia :) vdakaa
arnie222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Totalschade 23. 1. 2009 14:54

:pozor
goes: 3 - dyt mne znas, tak co resis?
ceda: nestačí to voroštovat na mokrý trávě?
Totalschade
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 1. 2009 14:57

no divej, kdyz si stanovis hranici, pak dosahnes jenom toho, ze auto se upravi tak, abys byl spokojeny. Takze res realny stav vozu, ne kilometry.
anonymni

Odeslat příspěvekod HondaMan 23. 1. 2009 15:11

Rozhoduje stav, ne kilometry. Asi bych si nekoupil auto, které má přes půl míče, ale jinak mi je to jedno.
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod Goggy 23. 1. 2009 15:13

Ja tu hranici mam u 200tkm. To ale neznamena ze auto s 250tkm nemuze byt v lepsim stavu nez auto se 60tkm.
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 23. 1. 2009 15:15

Pamatuj si, že předchozí majitel je vždy důchodce (popřípadně německý důchodce), který autem jezdil jen v neděli do kostela.. :pozor
Mr.Semtex
Hodnostář

Odeslat příspěvekod HondaMan 23. 1. 2009 15:17

A na naftovém autě střední třídy nikdy nenajezdil více než 20tkm ročně. čím je auto starší, tím je roční nájezd nižší :D
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod nordkapp 23. 1. 2009 15:25

call me crazy, ale napr. do S koveho Merka by som kludne isiel aj po pol mega, keby bol fakt udrziavany :-)
Niektoré ženy sú všetky rovnaké. :-P
nordkapp
Nováček

Odeslat příspěvekod S-Tony 23. 1. 2009 15:25

Na tohle se těžko odpovídá, ale musím přiznat že i na mně působí ten psychologický efekt když se podívám na tachoč a tam není více než 130 tisíc km.
Ale vždy bych posoudil opravdový stav vozu. Kupuju když je 130 tisíc a prodávám když je 200 tisíc. Protože toho moc nenajedu a po šesti letech co jezdím tam ani těch 200 nebude.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář

Odeslat příspěvekod Skyline 23. 1. 2009 15:28

HondaMan: dobry postreh :-) Jeste zapominas, ze vsechny tachometry bez rozdilu veku maji maximalni hodnotu 127456 :-)

Mr. Semtex: zapominas na manzelku pana podnikatele, ktera to mela na nakupy a auto vecne stalo v garazi (tedy ten lak neni novy po bouracce, kterou udelal dvacetilety syn, kdyz machroval pred kamarady, ale je dusledkem garazovani). Takove auto potom taky nikdy nejezdi v zime.
Skyline
Štamgast

Odeslat příspěvekod Goggy 23. 1. 2009 15:30

Ja jsem si zatim vsiml tri 'klasickych' najezdu:

45-55 tisic
103-108 tisic
127-137 tisic

Prakticky nic jinyho v bazarech neni :-D
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář

Odeslat příspěvekod S-Tony 23. 1. 2009 15:33

No já nevím jak vy, ale já kupuji jedině auta po prvním majiteli, se servisní knížkou, doložené faktury z atuorizáku, nájezd pod 130 tisíc, perfektní lak, čistý interiér, nebourané a garážované. To jsou přece naprosto normální požadavky při koupi vozu. A schopný bazarník dokáže tuto iluzi dotáhnout k dokonalosti :D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář

Odeslat příspěvekod HondaMan 23. 1. 2009 15:35

45-55 tisic :arrow: do 3 let
103-108 tisic :arrow: do 10 let
127-137 tisic :arrow: nad 10 let

:)
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod kefish 23. 1. 2009 15:37

Ne, to jsou naprosto debilni pozadavky pri koupi vozu. Ani jeden z nich neurcuje stav auta krome nedotcenosti bourackou, a to jeste jenom za urcitych podminek.
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Štamgast

Odeslat příspěvekod -pb- 23. 1. 2009 15:41

Tak akceptovatelný nájezd je max. nějakých 50 tis., pak už je to jen čím dál větší vyjetina 8-)
-pb-
Inventář

Další stránka