MG ZR 160 - nejake info ?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod keeeper 3. 11. 2010 19:17

A co jsem asi psal, že diesel se jim nepovedl. Nevím teda kdes našel, že vyl doporučovanej, ale všede na fórech, recenzích se dozvíš, že co se sere je diesel. Jestli máš na mysli, že benzíňák se u Roveru sere víc tím, že jednou za čas musíš vyměnit pár běžných věcí, tak nevim. Narozdíl od Fokuse se nevlněj kotouče, což měli velkým problémem Fiati Brava/Bravo.
Jenže i přesto, že MG jsou karpsérií podobní jako poslední tipy Rovera neznamená, že jsou do šroubku stejní. MG a Rover jsou koncepty něco jako Škoda a Volswagen. Teda až na pár věcí.

Zkrátka MG si nezaslouží majitele nějakýho motoristickýho ignoranta.
Jestli chceš auto aby jezdilo a na výkonu a jízdních vlastností ti moc nezáleží, pořiď si třeba toho Forda Fokuse, Volswagena Golfa nebo Škodu Octávii. To si myslím, že ti bohatě stačí.
Chceš-li si trochu té jízdy užít za dobrý peníze, pořiď si MG, který má vynikajicí jízdní vlastnosti, ale potřebuje taky trochu péči. Alfu Romeo, který se občas sipe, nebo Audinu, kde jsou drahý servisy a to i jen na občasný doporučený kontroly.
Chceš-li kvlitu a suprový jízdní vlastnosti a na penězích ti nesejde, pořiď si Subaru Imprezu. Tože od hodně lidí kteří si pořídili Subaru, až nic jinýho nechtěj. Ale Japonci maj dobrý víc aut. Třeba i Nissani či Hondy. Ale to si myslím, že je pro tebe škoda.
keeeper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 3. 11. 2010 19:37

a v cem to MG je tak dokonale, ze mu mame odspoustet to, ze nejezdi a nefunguje. proc mam kupovat MG, kdyz mohu koupit civic VTI, ktery funguje, neni treba pod nim porad lezet, jezdi rychle v rovine i v zatackach apod. proste delas tu z vraku co nefunguje neco extra a prd.
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod D1.8T 3. 11. 2010 20:19

A nedá se to číst. To si zase někdo dělá pr.del 8-)
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán

Odeslat příspěvekod keeeper 4. 11. 2010 17:24

Mno tak když se vám to tak sipe, to zobrazuje vaše umění řídit. Jako souhlasím, že taková Honda Civik je taky povedej kousek, kde si řidič může užít jízdy do sytosti. Proč vychvaluju MG? Jednak se mi líbí ten design a u MG ZR 1.8 vvc právě dobrý že je slušnej výkon s průměrně dobrou spotřebou a i že to není jen pro 2 osoby. Ano jsou i výkonější, ale za daň velkého obsahu a tím i s velkou spotřebou paliva. Ano sem tam se něco porouchá, ale jsou to běžný poruchy jako u kterýho jinýho auta. Každej má své mínění o tom co se mu líbí, ale MG si opravdu nezaslouží takovou krytiku. Zajímaví, že nekrytujete třeba ještě Alfu Romeo, nebo i Opela. Každý vůz má nějaký nedostatky. Až najdete na světe auto, který nebude mít ani jeden nedostatek, tak mi dejte vědět.
keeeper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 4. 11. 2010 17:36

problem je pouze u tebe, ze z toho auta delas neco extras, proste stara ***** a nic vic a ze se ti libi na tom nic nemeni.
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod Dusan 4. 11. 2010 17:41

keeeper píše:A co jsem asi psal, že diesel se jim nepovedl. Nevím teda kdes našel, že vyl doporučovanej, ale všede na fórech, recenzích se dozvíš, že co se sere je diesel. Jestli máš na mysli, že benzíňák se u Roveru sere víc tím, že jednou za čas musíš vyměnit pár běžných věcí, tak nevim. Narozdíl od Fokuse se nevlněj kotouče, což měli velkým problémem Fiati Brava/Bravo.

Ja pred mnoha lety zrovna o Roveru 75 uvazoval, protoze jsem mel dobre zkusenosti se sestkovou radou a 75tka se mi libila. Takze jsem shanel info na ruznych mistech mimo jine v Rover Clubu a tam prave vsichni doporucovali 2.0CDT jako nejspolehlivejsi. Jinak co si pamatuji o benzinech v Roveru 75, tak dvoulitry tusim trpely na tesneni pod hlavou a nejsilnejsi 2.5tka mela neposednou hridel, ktera docela casto mela potrebu odskocit si z motoru na vylet. Tvrdil to mimo jine manik ze Slovenska co mel servis specializovany na Rovery a jezdily k nemu lide ze siroka daleka, takze urcite zkusenosti s nimi mel. Ne ze by tedy v nasich zemich tech 75tek jezdily tisice.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod hakluk 4. 11. 2010 21:32

U Exnera maji taky jednoho na prodej;)

http://www.sportovnivozy.cz/13095-mg-zr ... -ap-racing
hakluk
Nováček

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 4. 11. 2010 21:35

jj top stav, ale investice tak 70tycek
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod Beaumont 4. 11. 2010 22:04

Dusan píše:Ja pred mnoha lety zrovna o Roveru 75 uvazoval, protoze jsem mel dobre zkusenosti se sestkovou radou a 75tka se mi libila. Takze jsem shanel info na ruznych mistech mimo jine v Rover Clubu a tam prave vsichni doporucovali 2.0CDT jako nejspolehlivejsi. Jinak co si pamatuji o benzinech v Roveru 75, tak dvoulitry tusim trpely na tesneni pod hlavou a nejsilnejsi 2.5tka mela neposednou hridel, ktera docela casto mela potrebu odskocit si z motoru na vylet. (...)

Já někde četl docela chválu na motor 1.8 turbo benzín, ten prý pěkně jel a nezlobil. Ale zato se těžko shání, bylo jich málo. Jinak Rover 75 je moc krásná kára, zvenku a zejména uvnitř :tleskani
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Předchozí stránka