Výběr SUV :-)

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod jannnn 6. 11. 2008 23:30

Outback je super kára...šéf na bobofce to měl a když sem viděl, co všechno to uveze a kam všude se to dostane, nestačil jsem zírat. zároveň je to i správně reprezentativní (zas ne nějak trapně nápadně) a místa je tam taky dost, na spaní sem to ale nezkoušel :D

ale: na silnici se s nim super jezdi, teren to zvlada s obrovskym prehledem, zvenku skvele vypada, interier taky super :-)
jannnn
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 11. 2008 23:52

vzhledově je pěkné Audi Q7 nebo Tuareg
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod hodas 7. 11. 2008 07:51

Nebudu vlastníkem auta, já bych vybral pro sebe auto jiné, ale to nehrozí, svoje firemní mám tak půl roku staré, navíc budget mám taky trochu jiný :-). Tohle bude pro majitele firmy...
Spaní vevnitř - reprezantativní to moc není, uznávám, ale pokud chytáš ryby někde v Itálii nebo ve Španělsku u jezera, je ti to šumák...
A on chce právě něco ve stylu Q7, Tuareg, X5 ... v kombinaci nafta a automat ...

Pokud chce stěhovák, jsem pro Lanďáka i vzhledem k jeho pužitelnosti v terénu, pokud se umravní ... váhám nad třeba Forestrem nebo tak něčím. Ale mám strach, že SUV to bude...
Naposledy upravil hodas dne 7. 11. 2008 09:45, celkově upraveno 1
Pořád se něco děje . . . .
hodas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Deli 7. 11. 2008 08:24

Co Tiguan? http://www.volkswagen.cz/pdf_gen/tiguan.pdf jen nevim, jestli to neni malé na to spaní... :hm

EDIT: tak asi je, takže nic :D

jestli na to dobře koukam:
Zavazadlový prostor Délka, zadní sedadlo postavené/sklopené, mm 936/1679

EDIT2: co zůstat v koncernu a vzít Q5? :-) to je docela hezké auto narozdíl od Q7
Již nyní jsou známy ceny tohoto na výkon orientovaného vozu: u verzí Audi Q5 2.0 TFSI 155 kW a Audi Q5 2.0 TDI 125 kW s manuálními převodovkami začíná cena na 1 002 100 Kč* a u 3.0 TDI 176 kW s převodovkou S tronic 1 246 000 Kč*.

* cena včetně DPH při kurzu 25,00 CZK/EUR
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod simson 7. 11. 2008 08:45

No nevím, ale to rozpětí ze kterého vybíráš je tak široké, že se téměř nedá dobře poradit. Třeba Subaru Outback, BMW X5 a Toyota Land Cruiser jsou natolik odlišná vozidla a každé ve své kategorii dobré, že se dá snad jen napsat abys znovu zvážil způsob použití a podle toho se rozhodl. Pokud jde o mě tak můj favorit je Land Cruiser, protože offroady mám radši než SUV. Nejsem pro polovičatá řešení což je bohužel typickou vlastností SUV a jinak to ani být nemůže. Když chci jezdit po silnici tak dám přednost autu na silnici (nedávno jsem se docela bavil když se mi na klikaté okresce marně pokoušel ujet chlápek v BMW X6, přes všechny dokonalosti podvozku a gumy jak z formule jedna se prostě vysoká hmotnost a těžiště jasně projevila, v některých zatáčkách mě docela brzdil a to se považuju spíše za průměrného řidiče (pravda on mohl být ještě horší:-), s touhle výhradou, ale můžu napsat, že X6 na Golf GTI nemá. Obdobně to platí pro jízdu v terénu, pokud bych jel s Land Cruiserem a srovnával ho třeba se zmíněnou X6, X5, Q7, ML apod. Pak jen zůstává otázka, k čemu jsou vysoce výkonná SUV dobrá a má smysl je kupovat??? Já vím, to ego...:-)))
simson
Nováček

Odeslat příspěvekod Deli 7. 11. 2008 08:45

Co třeba Pathfinder? :-) sice to nemá žádnou image, ale zase nekup to, automat může být, po sklopení by to mělo mít 1873mm což už docela jde...

http://www.nissan.cz/NEECZ/cs_CZ/site-m ... /specs.pdf
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Dusan 7. 11. 2008 08:47

Outback je takovy prakticky dric, ktery sice nenadchne, ale rozhodne ma velmi zajimavou uzitnou hodnotu za ty penize. Je to takovy kombik 90% silnice, 10% nejaky nezpevneny povrch bez offroad ambici, ale diky tomu je na silnici bez kompromisu narozdil od beznych SUV. Respektive na silnici diky svemu Subaru podvozku dokaze ukazat zada vcelku cemukoliv krome sportovnich aut. No a kdyz cloveka prestane bavit svet, tak muze vzdycky vyrazit jit blbnout na nejakou zatackovitou okrsku, kde je s nim na kombik neskutecna p*del.
Problemem muze byt ten automat, ktery je nekdy z poloviny devadesatych let a ja bych ho v aute rozhodne nesnesl.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod Marek194 7. 11. 2008 09:19

Dodge NITRO 2,8 CRD automat
http://www.dodgepraha.cz/akce/21

Jeep Grand Cherokee Overland 3,0 CRD (Motor Mercedes)
http://www.jeeppraha.cz/akce/28
Marek194
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod mimi14 7. 11. 2008 17:54

ten Pathfinder je tiez dobra moznost. Nedavno som sa v tom viezol, ta 2.5DCI uplne staci, auto velke az az. Cenovo v plnej vybave to kamosovho otca vyslo do 1.5 mega. Az na ten automat ktory mi prisiel trocha tragicky, pomaly, len 5stupnovy bez moznosti manualneho radenia
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Inventář

Odeslat příspěvekod HondaMan 7. 11. 2008 18:07

Pokud se nepletu, tak pathfinder má bezestupen :)

jinak me pathfinder přišel uvnitř neskutečně malý. v porovnání s prvním CRV to je auto na šířku o třídu menší.
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod mimi14 7. 11. 2008 20:14

ale no tak Renaultmane zase take male to nebolo :D
v CRV som nesedel ale mne to prislo dost velke a kedze som si vedle predtsvait spanie v e39 kombi tak tuto by to bolo este lepsie.
A k tomu automatu, na 100% bezstupnovy automat nema, radilo to pekne sice ale stale to je pre mna nie moc pekny zvuk tak divne vytacat motor ako to robi automat.
mimi14
Inventář

Odeslat příspěvekod Anonymni 7. 11. 2008 20:28

[OT:]

mimi14: kua jakto ze mas SP2? kdyz ja na svoji piratske verzi mam uz SP3:hm

[/end OT]
Anonymni

Odeslat příspěvekod KAYABA 7. 11. 2008 21:04

LC 120 + střešní stany (který se budou při nepoužívání odendávat) .... spát v autě je taková znouzectnost (vše zamlžený, špatný výstup apod.)
KAYABA
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod mimi14 7. 11. 2008 21:51

_maty_ píše:[OT:]

mimi14: kua jakto ze mas SP2? kdyz ja na svoji piratske verzi mam uz SP3:hm

[/end OT]

OT: neviem, notes bol tak kupovany SP2
endOT
mimi14
Inventář

Odeslat příspěvekod Petr Štěpka 8. 11. 2008 13:59

Co takový Volvo XC90?
Petr Štěpka
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka