ctyrmistne cabrio

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Twinsen-Speedster 24. 7. 2008 14:04

Rad bych si poridil nejake cabrio pro 4 lidi, se kterym bude dostatecna zabava, jen mi prijde, ze vyber neni moc siroky, poradite? Moje pozadavky

- zadni pohon nebo pripadne 4x4
- minimalne cca 220 kW (300 hp)
- pohodli pro 4 lidi, ne nouzovka ala Porsche 911
- cena do max. 1,2 mil (nemusi byt nove, ale zase ne za tu cenu vyrazne ojete, tak do 50-60 tis. km max.)

Napada me Mustang GT, BMW M3 E46, Jaguar XKR (predchozi model), BMW 335 (soucasny model), Audi S4, to je asi vse..Idealne bych radeji neco netradicniho, co clovek nepotka na kazdem rohu :)
Diky za napady.
Twinsen-Speedster
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod randomf 24. 7. 2008 14:34

Zapomnel si na Mercedes CLK 55 AMG
randomf
Kabrioleťák roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Twinsen-Speedster 24. 7. 2008 14:37

Vidis, diky za postreh..na nej jsem fakt zapomnel, koukal jsem akorat na SL, ale to uz vyjde draz. Jen bych stejne radeji neco vic netradicniho, nez je nemecka produkce, ale to vypada, ze si asi nevyberu..
Twinsen-Speedster
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tada 24. 7. 2008 14:50

Na XKR zapomeň, tam se nevejde nikdo (odzkoušeno). Takže bych to viděl na CLK, to je tak jediná cabrio pro 4 co já znám
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod Twinsen-Speedster 24. 7. 2008 14:56

Tada píše:Na XKR zapomeň, tam se nevejde nikdo (odzkoušeno). Takže bych to viděl na CLK, to je tak jediná cabrio pro 4 co já znám


A co 911? Videl jsem teda jen kupe, tam vzadu moc mista nebylo, tak pocitam, ze cabrio na tom nebude lepe. Zase me to jinak prijde lepsi volba nez CLK, preci jenom trochu sportovnejsi auto :)
Twinsen-Speedster
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 7. 2008 14:56

BMW 6er?
anonymni

Odeslat příspěvekod Twinsen-Speedster 24. 7. 2008 15:03

goes píše:BMW 6er?


Tam uz bych asi musel trochu priplacet, ale mozna je to tak na hranici..no je fakt, ze z toho vyberu vypada nejlepe :)
Twinsen-Speedster
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 7. 2008 15:12

tak pises ojete do 1,2 M dyt za ty penize koupis 6er v krasa stavu. Ale zase je to GT nijak zabavne auto to neni.
anonymni

Odeslat příspěvekod bob ash 24. 7. 2008 15:12

Mustang, tam nějaký místo vzadu bude. Nebo si počkej na Challengera, ale ten bude až v modelovým roce 2010...
Speed can kill you. Drive Ford and live for ever.
bob ash
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 24. 7. 2008 15:13

taky me napadlo 6er...porsche kabrio do 60tis se da sehnat do 1,2 mega? to se mi nezda, ale nedival jsem se.
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motorol 24. 7. 2008 15:14

Skloubit tyto požadavky dohromady je samo o sobě už dost netradiční. Požadovaný výkon to dost limituje. Pěkný cabrio je volvo c70, ale řekl bych, že výkonově nestačí.
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tada 24. 7. 2008 15:15

Nevěřim tomu, že do 911 cabrio by se dozadu někdo vešel
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod Twinsen-Speedster 24. 7. 2008 15:16

bob ash píše:Mustang, tam nějaký místo vzadu bude. Nebo si počkej na Challengera, ale ten bude až v modelovým roce 2010...


No Mustang je za super penize, sranda si myslim s nim taky bude, tak me taky laka, ale jeste jsem v nem nesedel, tak nevim kolik mista je vzadu v tom cabriu. Asi se budu muset jit nekam na nej podivat :)
Twinsen-Speedster
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papluh 24. 7. 2008 15:38

motorol píše:Skloubit tyto požadavky dohromady je samo o sobě už dost netradiční. Požadovaný výkon to dost limituje. Pěkný cabrio je volvo c70, ale řekl bych, že výkonově nestačí.


V podobnom segmente s prednym nahonom je toho viac, aj ked na drifty to nebude. Napr 9-3 Aero s 2.8T ma po facelifte 202kW a zmesti sa dozadu aj dospely clovek. Ale vdaka videu idnes z D1 je uz trochu obkukane, aj ked len zozadu :D

Inak pod pojmom kabrio mas na mysli klasicku strechu ci tie moderne hardtop zlepence ?
papluh
Nováček

Odeslat příspěvekod Twinsen-Speedster 24. 7. 2008 15:50

papluh píše:
motorol píše:Skloubit tyto požadavky dohromady je samo o sobě už dost netradiční. Požadovaný výkon to dost limituje. Pěkný cabrio je volvo c70, ale řekl bych, že výkonově nestačí.


V podobnom segmente s prednym nahonom je toho viac, aj ked na drifty to nebude. Napr 9-3 Aero s 2.8T ma po facelifte 202kW a zmesti sa dozadu aj dospely clovek. Ale vdaka videu idnes z D1 je uz trochu obkukane, aj ked len zozadu :D

Inak pod pojmom kabrio mas na mysli klasicku strechu ci tie moderne hardtop zlepence ?


Kdybych chtel jeste pevnou strechu, to uz bych si vubec nevybral , takze platena neni problem. Ale urcite chci zadni nahon a alespon tech 300 hp, rad bych neco na obcasny driftik a mam tri auta a ani jedno to nesplnuje, tak snad to ctvrte - 5 aut uz by bylo asi fakt moc :) Zaroven chci ale prave neco pohodlnejsiho a ctyrmistneho, zjistuji, ze uz nejsem takovy masochista, abych si vyrazil s Speedsterem na delsi dovolenou :).
Twinsen-Speedster
Nováček
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků