skusenosti s kupou auta od www.kupskodu.cz - p. Nosek

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod gembler 19. 5. 2008 07:27

ak mate niekto skusenosti s kupou auta od tejto firmy http://www.kupskodu.cz - p. Jaroslav Nosek dajte prosim vediet :oboze
zaujimalo by ma aky maju pristup k zakaznikovy :?:
z akeho zdroja pochadzaju auta :?:
ci nieco nezatajuju pri kupe auta :?:
v akom stave auta naozaj su - lebo na obrazkoch vyzeraju fakt perfektne :!:
v pripade vyskytu nejakej poruchy - da sa u nich bezproblemovo reklamovat :?:
atd atd atd... dakujem vsetkym za prispevky :tleskani
gembler
Nováček

Odeslat příspěvekod m4lcolm 19. 5. 2008 22:49

To už se řešilo tady i na konkurenčním serveru - zkušenosti kupujících - stočené km, nepasující roky výroby a nedávno u kamaráda, který si nedal poradit - oktávka po výměně oleje bez oleje.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Gándhí 1. 6. 2008 00:21

Nedávno jsem shodou okolností hledal pro známýho Oktávku v benzínu a protože jezdím služebně kolem Litvínova, zajel jsem se i tam podívat. Auta skutečně vypadají na první pohled skvěle, na druhý pohled jsem je neprohlížel, protože nebyl čas (můj), ani ochota(jejich). Na netu je psán původ čr, na místě mi pan Nosek tvrdil, že jsou všechna od německých prodejců, jako předváděcí. Dále jsem měl zájem předběžně vidět návrh kupní smlouvy, ale to mi rezolutně odmítl, protože žádné auto nekupuju. V případě, že ano, samozřejmě mi smlouvu dá. Dále tvrdil, že všechna auta jsou v jeho vlastnictví, proto se divím, že nemá tak jako autobazary jednu přenosnou značku, ke které vede evidenci, kdy ji na kterém autě předváděl. Místo toho vidím pravidelně, jak jejich auta bez značek dojedou vždy jen několikasetmetrový kus betonky k nejbližší silnici, tam to v křižovatce otočí a tím je předváděčka hotová. Upozorňuji, že auto nikdy neřídí zákazník a v polovině té betonové cesty jsou fakt velký díry, takže z důvodu neponičení auta je projíždí krokem. No a na zbytku cesty to už na víc než padesát stejně nevytáhne. Takže si udělejte stejně jako já představu.
Gándhí
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Driver 1. 6. 2008 08:01

Díval jsem se na jeho stránky a fakt mě zaráží, že mají všechna auta najeto okolo 40 tkm a jsou stejně drahá, jako auta, která mají najeto 3x, 4x tolik a jsou často i starší.

Na fotkách vypadají auta skvěle, osobně jsem tam nebyl, ale celkově bych tomu jen steží věřil, protože TDI v TOP výbavě s navigací a HF sadou za 3-4 roky určitě nenajede 40 tísíc km :) :) :)
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod KubaPa 1. 6. 2008 08:20

Driver: jj, jejich kombinace stáří auta a nájezdu zněj fakt zajímavě. Včetně toho, jak všechny auta maj nájezd podobnej, ať jsou z roku 2007 nebo 2003.Možný je leccos, znám auto, který má za 10 let najeto 40 000 (a vím 100%, že je to realita, až ho budou chtít prodat, tak nejspíš budou muset nechat vytočit (nebo jak je opak stočit) tacho, aby to nebylo tak podezřelý :mrgreen:. Ale aby tak malej nájezd měly všechny auta v jednom autobazaru, to svědčí jen a pouze o omezené fantazii majitele bazaru. Říkám si v čem dalším kecaj a co dalšího zakrejvaj.
KubaPa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Driver 3. 6. 2008 18:29

KubaPa: Přesně tak. Ale na druhou stranu je zajímavý (jejich stránky jsem poměrně dlouho sledoval...), že se tam ta auta dost hodně točí, tím myslím, že prostě z nabídky mizí a jsou tam zase nová. Takže lidi je kupujou, ale já osobně bych tomu nevěřil.

Problém je, že ty stočené kilometry se prakticky nedají nějak prokázat, pokud třeba někde v servisu nemají historii auta třeba podle VIN.

Ale myslim, že podobný praktiky dělají asi všichni prodejci, protože jim jde především o zisk a lidé zase prahnou po co nejnižším čísle najetých kilometrů na tachometru.
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod Dusan 3. 6. 2008 19:18

Ne ze bych se toho cloveka chtel zastavat, krome nekolika poplasnych zprav o nem nic nevim, ale konstantni kilometry nemusi znamenat podvod. Muze jit o auta vracena z nemeckeho leasingu a ty maji smlouvu na urcity pocet kilometru, ktere se setrivy Nemci snazi opravdu dodrzet, takze treba deset aut s najezdem v rozmezi tisice dvou kilometru neni nemozne.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod Bob 25. 6. 2008 17:10

Driver píše: ale celkově bych tomu jen steží věřil, protože TDI v TOP výbavě s navigací a HF sadou za 3-4 roky určitě nenajede 40 tísíc km :) :) :)

a proč ne?
koupí si to třeba důchodce ze vsi, co má levnou naftu, navigaci má, aby se neztratil - auto je jen hezky najeté - prostě dobrej kup 8-P
Bob
Štamgast

Odeslat příspěvekod Robert Plant 6. 8. 2008 21:27

Bacha na ně!Velký pozor. Jedná se o velmi neseriózní bazar. Auta tahají ze SRN a tady jim přetáčí tachometry. Náš případ: parádní oktávka s necelými padesáti tisíci. V servisu Škoda ale odhalili, že již v zimě 2007 měla najeto 170000km(kdy byla na poslední servisní kontrole v Německu)!!!Lidi, nepodporujte zloděje a radši si kupte auto někde jinde.
Robert Plant
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Barrichello 6. 8. 2008 21:46

A ono stačilo jí vzít na emise a nechat si tam nafoukat že - protože auto s 50. tis vykazuje zcela jiné hdonoty než 170-ti, když už jde kat pomalu ale jistě do důchodu...

A taky nevěřit tomu, že např. 8 let starý auto může mít najeto 70 tis...
Ale furt se najdou ti co věří :o)))
Naposledy upravil Barrichello dne 7. 8. 2008 09:53, celkově upraveno 1
Be kind to your Škoda madman!
Barrichello
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 8. 2008 21:56

Lepší koupit ojetou ameriku, to je záruka kvality. 8-)
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod zdenek 6. 8. 2008 22:06

Barrichello: Proč by šlo ve 170 tisících do důchodu?
zdenek
Štamgast

Odeslat příspěvekod George_Couser 6. 8. 2008 22:07

zdenek píše:Barrichello: Proč by šlo ve 170 tisících do důchodu?

Tak to u amerik chodí... :D
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod zdenek 6. 8. 2008 22:08

GC: :mrgreen:
zdenek
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 8. 2008 22:11

No jo no, US cars rulezzz :mrgreen:
MELLO
MELLO

Další stránka