stredna trieda do 1.000.000 SKK

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod KubaPa 7. 5. 2008 12:26

Dusan: no jo, jenže to bych musel k tomu autu chodit s bílou holí a zavřenejma očima. A pokud design interiéru odpovídá designu exteriéru, tak ještě najmout řidiče a celou cestu držet ty oči zavřený :mrgreen: Vzhled auta u mě rozhodně není na prvním místě, ale když se mi nějaký auto tak moc nelíbí, tak bych do toho nešel...
KubaPa
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 7. 5. 2008 13:27

KubaPa píše:Dusan: no jo, jenže to bych musel k tomu autu chodit s bílou holí a zavřenejma očima. A pokud design interiéru odpovídá designu exteriéru, tak ještě najmout řidiče a celou cestu držet ty oči zavřený :mrgreen: Vzhled auta u mě rozhodně není na prvním místě, ale když se mi nějaký auto tak moc nelíbí, tak bych do toho nešel...


Vzhled interieru u Vel Satise je vyrazne konzervativnejsi nez exterier a uplne o necem jinem nez si clovek predstavi pod pojmem Renault.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 7. 5. 2008 13:41

jen pro predstavu k te 5er, byl sem to pred chvili merit, bohuzel srovnani jenom s Lagunou II. A napr. sirka mista vpredu je o cca 6 cm mensi, nez u Laguny! Od hrany palubky, kam jste schopni dat kolena po operadlo predni sedacky je to o cca 4-9 cm mene nez v LII. A to se jedna o auto s delkou o pul metru a rozvorem o 20 cm vetsim...
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod From Beyond 7. 5. 2008 13:45

radek: no myslím že laguna a 5er jsou auta pro hodně odlišné skupiny lidí, 5er se nekupuje podle místa na kolena.
From Beyond, bordel forever
From Beyond
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 7. 5. 2008 13:50

ne, ja tim jenom chtel ukazat, ze u vozu RWD, tedy motor vpredu + zadni nahon vnitrni prostor neni nijak velky, spise naopak. Pokud nekdo tvrdi, jak je v petce hafo mista, tak proste nema pravdu.
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janoff 7. 5. 2008 13:53

dnes sa ešte idem pozrieť na novú SUPERB ... a potom sa rozhodnem
NEW Mazda 6 - 2.0 MZR / HB / TE PLUS / EBEN METALIC
janoff
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod From Beyond 7. 5. 2008 13:53

tak pokud to, že je tam "hafo místa" tvrdí majitel fábie tak se to dá určitě pochopit. Ale pokud budem srovnávat bmw s auty ze stejná třídy tak v nich bylo vždycky málo místa, to je bez debaty. To samý jako Felicia vs Fábia, stejná třída a ve fábce míň místa.
From Beyond, bordel forever
From Beyond
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janoff 7. 5. 2008 13:59

existuje už nejaký cenik na novou SUPERB ? je tam nejaký scopný benzin ? TvinDoor je v bežnej výbave, alebo za príplatok ?
NEW Mazda 6 - 2.0 MZR / HB / TE PLUS / EBEN METALIC
janoff
Nováček
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod pepi730 7. 5. 2008 14:11

Radek:tvoj názor na 5er je mi úplne jasný,ale ľudia si fakt bmw nekupujú preto ako sa za nimi sedí-aj keď osobne si myslím,že miesta je tam hafo :D ale je to tvoj názor-stejne myslím že skončí v superB
pepi730
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 7. 5. 2008 14:14

pepi: to je tvuj nazor, ze si lidi to auto nekupuji kvuli velikosti. Znam par tech, co presli z 3er na 5er proto, aby meli vice mista. vyssi stredni se urcite nekupuje proto, aby si clovek jizdu vice uzil, tam uz zabavnost je blizka nule, takze tak nejak.
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gonzalezz 7. 5. 2008 14:15

sedel v novom superbe a ten je priestranejší ako mondeo ...
gonzalezz
Nováček

Odeslat příspěvekod kolac_bb 7. 5. 2008 14:39

To, ze v Lagune je viac miesta ako 5-er neznamena, ze v tej 5-ke ho nie je dost! Je mi jasne, ze su v strednej triede vacsie auta, ale naco sa obkolesovat priestorom, ked je ho aj v mensom aute dost..
Preto by som volil 3-er, kedze je tam miesta tak akurat...ale je to subjektivne..
kolac_bb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kolac_bb 7. 5. 2008 14:40

a este som sa bol previezt v patke a moja prava noha do kontaktu s stredovym panelom neprisla..
kolac_bb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 7. 5. 2008 14:41

kolac: pred chvili sem v te petce jel, neni tam ani poradne sirka na ramena a ruce, je treba je trochu neprirozene ukladat na operky. Proste zadna slava. Stredovy tunel ma 30 cm a to je hruza.
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků