Stroj pro radost

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Major Kure 28. 9. 2021 14:42

Mam

-- 28. 9. 2021 15:59 --

Ja teda z tveho zadani uplne nepochopil, co za radost hledas. Jestli jizdni zazitky v zatackach, nebo proplouvani krajinou autem, co te chytlo za srdce.

Ja bych treba znovu sel do E39, protoze to je to fajn i na daily, nejaky vykon to ma, cenu uz to netrati, je to robustne postavene... Samozrejme MX5, je neco uplne jineho a pocit z rizeni a projeti zatackama bude jinde. Ja se jen snazim zjistit po cem vlastne jdes. Mas ve vyberu 166 a mx5.

K 406 coupe. Velmi pohodova jizda. Neni to rychle, neni to pruzne, nenabizi to zasadni zazitek. Ale je to prijemne, motor jede plynule z nizkych otacek. Podvozek pohodlny. Nic se mi na tom za rok nerozbilo. Velmi drahe karosarske dily.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamaco 28. 9. 2021 16:39

Ta radost by měla pramenit z vlastnictví stroje ze staré školy bych řekl.. mělo by se mi to líbit jako objekt, kus techniky a když k tomu bude řidičsky zážitek tak jen dobře.. MX-5 by byla více o řízení, 166 více o designu .. proto jsem psal že to nemusí být vůbec rychle ani hbité..

Jakou motorizací 406 coupé máš?
jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 9. 2021 16:41

Tak co si koupil?
anonymni

Odeslat příspěvekod tslany 28. 9. 2021 16:47

Moucha píše:
LukasKoudak píše:Já s tím mám najeto tak 1000km. Nic moc na to, abych to mohl soudit :-) Ale radost za volantem jsem z toho osobně neměl.

Velka spotreba ze

:D
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 9. 2021 16:52

jamaco píše:Ta radost by měla pramenit z vlastnictví stroje ze staré školy bych řekl.. mělo by se mi to líbit jako objekt, kus techniky a když k tomu bude řidičsky zážitek tak jen dobře.. MX-5 by byla více o řízení, 166 více o designu .. proto jsem psal že to nemusí být vůbec rychle ani hbité..

Jakou motorizací 406 coupé máš?


Ja s tim nejakou dobu jezdil a proste v6 j super
anonymni

Odeslat příspěvekod Major Kure 28. 9. 2021 17:31

jamaco píše:Ta radost by měla pramenit z vlastnictví stroje ze staré školy bych řekl.. mělo by se mi to líbit jako objekt, kus techniky a když k tomu bude řidičsky zážitek tak jen dobře.. MX-5 by byla více o řízení, 166 více o designu .. proto jsem psal že to nemusí být vůbec rychle ani hbité..

Jakou motorizací 406 coupé máš?


byla to V6 140kw. Pak tam davali 152kw tusim a to bylo malinko zivejsi. Ale spatny motor to neni.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 28. 9. 2021 17:33

Bal by som sa tej drahej karosariny a teda vobec sa mi to nepaci, coz je zjavne moj problem.

Zamna ked vidim starsiu Alfu v kondicii (typek nedaleko ma 2 kusy 166), tak by som sa chcel hned previezt.
Pri Pezote si to nepoviem.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 9. 2021 17:52

Mně se 406 Coupé páčí velmi. S tou V6 152 kW jsem se kdysi vezl, ale je to přes 20 let, tak už si to moc nepamatuju :D Ale vím jistě, že ve srovnání s tím, na co jsem byl tehdy zvyklý, to jelo dobře a s pěkným zvukem.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 28. 9. 2021 18:11

Mi prebijela elektrika do sedacky z vyhrivani, tak se jeste ted pri vzpomince oklepu :D Ale jinak jsem to auto mel rad. Ale podruhe bych si ho nekoupil. E39 i Alfu bych koupil znovu :)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 28. 9. 2021 18:27

Mně se vždycky líbilo CLK, byť jsem si ho hlupák nedopřál. Za mne na dědkovský poježdění lepší než E46, když nejde o nějaký sportování, ale spíš plynutí krajinou. Motorizace je otázkou.
https://www.sauto.cz/osobni/detail/merc ... k/18979146
https://www.sauto.cz/osobni/detail/merc ... /151987636
https://www.sauto.cz/osobni/detail/merc ... /150956390 škoda té barvy, u seniora navozuje neblahý pocit, že už je čas.... :D

Za mne spíš kupé, kabrio už je opravdu jen imidžovka. I když hezká.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod garážmistr 28. 9. 2021 19:00

Ono asi teď nebude moc na výběr u spousty aut a typů co padly. Ale clk coupe kompresor mt by mohla být zajímavá volba.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamaco 28. 9. 2021 19:01

Jojo Mercedes by pro mě byl zajímavější než BMW to je pravda.. clk je moc pěkné i když se mi jevi jakoby až moc moderní.. .. o motorizacích moc nevím
Možná nějaká C 190 ještě hranatá..
Líbí se mi třeba i Audi 80.. .. to už jsou všechno malém veteráni
jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 9. 2021 19:02

Otazka je kolik na to mas love. Kolik mas casu nebo penez na servis. Ono super zabava muze byt i nejaky soft odfroad a jezdit si tereny apod
anonymni

Odeslat příspěvekod Major Kure 28. 9. 2021 19:04

JGC uz byl? Tam je to vsechno v jednom.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 9. 2021 19:05

Neni treba. Tam se skonci
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků