Jaký nejkomfortnější kompakt jste řídili?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 13. 5. 2021 13:23

o co vic neslysis hluk zvenku o to vic slysis rany podvozku a rezonance karoserie
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod SerifJohn 13. 5. 2021 13:27

A co teprve kdyz neni motor :D

https://youtu.be/bnW4f-Wuc0U
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod beyer 13. 5. 2021 13:34

SerifJohn píše:Beyer: S tom odhlucnenim u Focusu bych byl opatrnej. Sice ti to potvrdi 9 z 10 miromenu, ale premie je dal.

Premiu beriem ako samostatnu kategoriu a tam sa s vynimkou Volva V40 (co je skor polopremia az nepremia) ani nepozeram.

Ale v ramci nepremioviek som vnimal ako jedny z najlepsich aut v tomto smere Focus a Golf s tym, ze Focus je ale od podvozku udajne trochu hlucnejsi. Ja som sa v nom aj viezol, ale v case, ked som toto vobec neriesil a tak si vobec neviem vybavit ako na tom bol.
beyer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SerifJohn 13. 5. 2021 14:02

Ono pokud nemas ty auta ve stejnej cas na porovnani, tak je to beztak jen subjektivni pokec. Navic velikost kol a kvalita silnice delaj svoje.
Co me posledni dobou *****…. nejvic, to je novej Ceed. Ten je fakt hlucnej od podvozku hodne vyrazne. To bych nechtel.
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod beyer 13. 5. 2021 14:30

Ten ma kamarat a az take hrozne mi to neprislo. Co mna dost vydesilo bola i30 minulej generacie. To bolo pri 130km/h desivo hlucne auto.

Najviac ma seru Mazdy. Pacila sa mi GHckova aj GJckova, ale tiez su to hodne hlucne auta. Su vdaka tomu lahsie, ale prdiet na to ...
beyer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PeTr7650 13. 5. 2021 14:40

Prémie je o světelené roky dál proti nejlepšímu kompaktu. A ne, V40 vážně není prémiové auto . .
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod SerifJohn 13. 5. 2021 16:03

Jako muzu potvrdit, ze Mazda odhlucneni moc dobre nema. Ale ten Ceed me vylekal. Myslel jsem, ze jsou otevrene dvere, nebo okna. To by mi fakt praskla hlava. Pak kdyz clovek sedne do a"auta", tak je prekvapenej, jakej je klid.
A novy Sko, tak jsem slysel i pr..delni pulky, jak se mi v zatacce trou o sebe. A to zase nevim, jeatli je uplne dobre :D Ale nekomu se to libit muze 8-)
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod berlin 14. 5. 2021 14:34

Moucha píše:Kia Ceed

klameš
berlin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pan Kája 14. 5. 2021 19:30

To mě překvapuje, že je Golf VII tuhý i na 16kách. V testech si chválí měkčí odpružení třeba oproti Focusu. Ale i proto se ptám. Časem to ozkouším, jen mě zajímá, jestli mi něco neuniká.

Jasně, je to subjektivní a dost záleží na výbavě i kolech. Nejvíc mám naježděno asi v C-Maxu (facelift první generace) v základní výbavě se základní 1.6kou a na 16kách plecháčích. A přesto má dost utažený podvozek. Náklony minimální a i když to není vyloženě utrpení, člověk cítí pod zadkem každou nerovnost. Takový Yeti na podobných kolech je o třídu pohodlnější (a to má k dokonalosti hodně daleko) a Focus II v kombíku s 1.8 dieselem taky znatelně pohodlnější. Je taky vcelku hlučný (astra, octavia II, yeti... byli o kus dál), ale zase paradoxně - na "trapných" základních sedačkách jsem dojel až k moři v jednom kuse a záda v pohodě .)
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro
Pan Kája
Kolemjdoucí

Předchozí stránka