Vyhody/nevyhody pneu Bridgestone ER300

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod bpodolka 17. 3. 2008 22:08

Zdravim,chystam sa kupit tieto pneu,ale neviem,ci urobim dobre..Podla testov vyzeraju byt super, len neviem,ci nemaju aj nejake nevyhody (hlucnost,mala vydrz najazdenych km atd..) Dalej by ma zaujimalo,ze ci uz nie su za "zenitom"..Ci napr. o take 2 roky, ked sa mi nahodou poskodia, ci este ich budu vyrabat, lebo som si vsimol,ze je na ne vsadeakcia - to byva vtedy,ked sa chcu zbavit poslednych kusov..

Este pre upresnenie:chystam sa kupit 195/50 R15
Naposledy upravil bpodolka dne 17. 3. 2008 22:23, celkově upraveno 2
bpodolka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koby 17. 3. 2008 22:11

Objenal jsem si je na pneunet, výtečný jednání všechno super.. Až se dostanu do servisu aby to nazuli, tak poreferuju.. Už sou doa 10 dní a já pořád nemám čas.. :D
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář

Odeslat příspěvekod CHiP 17. 3. 2008 22:21

Koby píše:Objenal jsem si je na pneunet, výtečný jednání všechno super.. Až se dostanu do servisu aby to nazuli, tak poreferuju.. Už sou doa 10 dní a já pořád nemám čas.. :D//quote]

Pak taky poreferuj jak Tě v pneuservisu natáhli, či dokonce odmítli obsloužit :D
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 3. 2008 22:24

Nemaji nevyhody. Vydrz tezko soudit, odhaduju, ze na nich najedu celkem tak 35tkm.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod maxie 17. 3. 2008 22:25

Co to je za rozměr 198/50 R15 ?!
Zatím žádné výhrady!!! Jsou krásně tichoučké, parádně drží v zatáčkách, brzdí na fleku .. na nějaké to ale možná po první desítce tisíc přijdeme, ale zatím paráda!!!
... to be yourself is all that you can do ...
maxie
Štamgast

Odeslat příspěvekod bpodolka 17. 3. 2008 22:26

Sorry, som to rychlo dopisoval (tie rozmery), ale uz som to opravil ;) Chybicka se vloudila :)
bpodolka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koby 17. 3. 2008 22:28

CHiP píše:
Koby píše:Objenal jsem si je na pneunet, výtečný jednání všechno super.. Až se dostanu do servisu aby to nazuli, tak poreferuju.. Už sou doa 10 dní a já pořád nemám čas.. :D//quote]
Pak taky poreferuj jak Tě v pneuservisu natáhli, či dokonce odmítli obsloužit :DD/quote]

no, na to se uplně tešim, kor ted když zase asi každej mění. I když je fakt, že to neni tak horký jako před zimou, kdy jsou vyloženě fronty..
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář

Odeslat příspěvekod bpodolka 17. 3. 2008 22:32

A ako je to s hlucnostou? Nie je nejaka vysoka? A co myslite, budu sa dat este zohnat tak o 2-3 roky keby nahodou?? To ma na tom trapi najviac..
bpodolka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maxie 17. 3. 2008 22:33

to je dost nízký profil, na co to obouváš, na 205 gti?!
nebo mě ještě napadl swišť od suzukiho?!
Naposledy upravil maxie dne 17. 3. 2008 22:36, celkově upraveno 1
maxie
Štamgast

Odeslat příspěvekod bpodolka 17. 3. 2008 22:35

To su nizkoprofilove gumy..Mam to na Fabiu..Preco,je to nezvycajne?
bpodolka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maxie 17. 3. 2008 22:38

Ne ne, jen se ptam:-)
maxie
Štamgast

Odeslat příspěvekod bpodolka 17. 3. 2008 22:40

Ja som kupil Fabiu aj s elektronmi s pneu s tymito rozmermi,ale pneu boli nejake uplne neznackove - mam dojem ze Platinum,,Tak idem dat nieco lepsie ;)
bpodolka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maxie 17. 3. 2008 22:42

jj, pro fabku to je vlastne bezny rozmer, ja uplne zapomnel, ze to je male auto:-)
maxie
Štamgast

Odeslat příspěvekod bpodolka 17. 3. 2008 22:48

No bezny rozmer to nie je, ja mam nan povolenie v papieroch.. le bavme sa radsej o vlatnostiach a vyhodach/nevyhodach..
bpodolka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HondaMan 17. 3. 2008 22:50

maxie: já mám 195/50 na Civicu... tak neprovokuj s malými auty :-D
Btw. já jsem kupoval GY EAGLE F1... a zatim maximální spokojenost... jen se bojím, že je po 10tkm roztrhám... seděj totiž výborně :-)
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Další stránka