Vyvážení kol...

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mrazik 7. 3. 2008 10:43

Na nove Ronal R42 jsem nasazoval gumy a na jednom kole ukazava vyvazovacka 90 gramu. Asi by stacilo poootocit pneumatiku, ale kaslali jsme na to. Proste nekdy se to sejde blbe, no.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 7. 3. 2008 13:07

Tak jsem byl dneska na otočku v Německu a do 160kmph je to v pohodě... ale při ustálených 115 cítím lehké vybrace ve volantu :-(
Nu což ve mestě víc jak 80 nejezdím takže v poho a všude jinde mi těch 115 připadá žalostně málo :-)

Btw. Eagle F1 každému doporučuji :-) jsou výborný :-) jen doufám že přežijí letošní léto :-D
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Čelda 7. 3. 2008 19:04

HondaMan píše:Tak jsem na ně koukal, a opravdu je jedno bez závažíček...
A na jendnom je 150g proti sobě... 75g na vnitřní straně a 75g na vnější straně :oboze

:URL=http://img144.imageshack.us/my.php?image=p3070011qd7.jpg]Obrázek[/URL]Obrázek
Tohle všechno je na jednom kole :tleskani-/quote]

Tak tolik závaží jsem měl také na kolech(Goodyear eagle NCT5 195/65 R15).Najeto 15 tis.. Letos je zuji a dávám nové Dunlop fastresponse.
Ty eagle koukám hážou i když jsou nový !!!!
Čelda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 7. 3. 2008 19:31

Nejspíš to tak bude... po 5 tisících je nechám převážit... třeba si sednou :-)
Ale po zimě jsou moc příjemný :-) Už jsem to nemohl vydržet na těch zimních Nokianech, které jsou moc měkké i při -20 :-)
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 7. 3. 2008 19:33

Co se divíte,když je to ze zinku.Olověná prý škodí :D A na řadě jsou rybáři a myslivci. Také škodí ještě víc.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Čelda 7. 3. 2008 19:38

Jinak ty Goodyeary fakt dobrý gumy.Spokojenost na suchu i na vodě,až na to , že po 15 tis jedna zešišatěla a na dalších bylo závaží jak na traktoru. Tak půjdou z domu. Škoda,ale na vibrátorech jezdit nechci.
Čelda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 7. 3. 2008 19:40

15tisíc... když vidím jak sedí, tak budu za 15kkm moc rád :-D
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rebikvpanice 7. 3. 2008 20:14

Rozhodně nenechávat pokavaď to háže. Pootočit na disku. A taky nechat vyvážit tam kde jsou alespoň trochu pečlivý. Jinak pokavaď nepomůže tak kola s více závažími na zadní nápravu.

PS: Není to ten zastánce rychlé jízdy? Že by měl takové technické mezery?.)
Rebikvpanice
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kukacka05 11. 4. 2008 08:21

Můj poznatek ze včerejška.Přezout jsem byl u nás v Plzni v Halfordsu.Mimo jiné bez řečí a problémů,že mám svoje nové alu a pneu .Jinak závaží od 10-40g na všech kolech.Pneu nové Bridgestone ER300 Turanza a alu disky nové Kosei Zurich.Měl jsem hlavně obavy s pneu,když tady někdo strašil,že pneu Bridgestone vyrobené Made in Poland nestojí za nic,tak teď jsem se uklidnil.Jinak pozor při nasazení pneu na alu disk koukal servisman na označení,kde byla bílá tečka, tak ta šla spolu s ventilkem proti sobě a o tom to taky asi drobet bude. :pozor
Mazda 6 HB 2.0 TD MZR-CD
Touring Plus 100kW diesel - 7.2 l /100 km

DOBRÁ NÁLADA nevyřeší všechny tvoje problémy,ale NASERE tolik lidí,že opravdu stojí za to si ji pěstovat

ICQ:408-069-010
kukacka05
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Laky 11. 4. 2008 08:42

Hondaman - inak mas bubny pekne hrdzave
Laky
Štamgast

Odeslat příspěvekod imaster 11. 4. 2008 08:48

Nové kola Ronal LZ a staré gumy . 90 - 95g. Na dalších kolech něco mezi 50- 75 g.
imaster
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 11. 4. 2008 08:50

Ja mám na nových kolesách a gumách (GY F1) tak od 50-90g, na ako ktorom... Dnes idem na preváženie po 1tkm, čakal som kým si to ako tak sadne, lebo mi to tak od 110 do cca 135 trochu vibruje, potom mnej a od 140+ už zase klud...
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 11. 4. 2008 09:04

Laky píše:Hondaman - inak mas bubny pekne hrdzave

A myslíš, že to kvůli Tobě budu lakovat na červeno??? :-D
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 11. 4. 2008 09:05

brasci píše:Ja mám na nových kolesách a gumách (GY F1) tak od 50-90g, na ako ktorom... Dnes idem na preváženie po 1tkm, čakal som kým si to ako tak sadne, lebo mi to tak od 110 do cca 135 trochu vibruje, potom mnej a od 140+ už zase klud...
Tak to jsem na tom stejně... Ale me to vibru jen tak okolo 110... pod 105 a přes 115 je už klid :-)
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 11. 4. 2008 09:06

Ale ustálo to vibrovanie trochu, hneď po nasadení to bolo cítiť viac, teraz po odjazdení tej tisícky je to už slabšie, ale stále to cítiť... Uvidím poobede, čo s tým spraví preváženie...
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků