Letne gumy

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Twisster 27. 11. 2007 07:50

tak na jar budem potrebovat nove tak sa chcem spytat ake by ste doporucili? bude to rozmer 195/60 R15.
Twisster
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 27. 11. 2007 08:14

Conti Eco Contact 3
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 27. 11. 2007 08:17

Si si istý, že nepotrebuješ rozmer 175/65 15?? :)
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 27. 11. 2007 08:21

to máš jedno, co jinýho chceš koupit v 15tkách a ještě v profilu 60. Jasně může si koupit cool vypadající Pirelli P6000 a pak se rozsekat v první zatáčce.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 11. 2007 09:04

A co Turanzy ER300 nebo Micheliny?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 27. 11. 2007 09:07

Turanzy ER300 mam v rozmeru 185/60 R14 a jsou naprosto vynikajici.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Twisster 27. 11. 2007 09:23

Brasci som si isty. tak P6000 urcite nie. zvazujem medyi tymi Turanzami alebo Misheliny. co by ste poradili?
Twisster
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 11. 2007 09:29

Twisster píše:Brasci som si isty. tak P6000 urcite nie. zvazujem medyi tymi Turanzami alebo Misheliny. co by ste poradili?


Ber Turanzy, já je nikdy neměl, ale každý je vhcálí, na jaře je budu taky kupovat. Měl jsem Michelin PP, nájezd perfektní (73tis.), ale jízní vlastnosti na mokru tragické.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David T. 27. 11. 2007 10:00

Mám vyzkoušeno oboje, tedy michelin a turanzy. Jen tedy ve větším rozměru. Ani sjednou gumou neuděláš chybu, jelikož obojí patří k nejlepšímu co je na trhu. Doposud jsem používal pouze michelin ale letos jsem zvolil bridgestone. Jednak je chci vyzkoušet a taky byly o dost levnější než Mich. Pilot. Zatím najeto pár tisíc kilometrů takže brzo dělat ucelené závěry. Turanzy perfektně drží na vodě ale na suchu jsou zase lepší michelinky. Ty vynikají svou velikou výdrží a tichostí. Hlavně ke konci životnosti pneu michelin jsem si jízdu užíval. Už byly skoro holí ale na suchu držely naprosto užasně. :D
Superb Sportline 2.0 Tsi 206kw 4x4
David T.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ota 27. 11. 2007 10:12

Zvazil bych i Pirelli P6 (neplest s tragickymi P6000), ja na nich jezdim a podle testu vypadaly dobre. Pripadne ty Bridge.
Ota
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 11. 2007 10:19

David T. píše:Mám vyzkoušeno oboje, tedy michelin a turanzy. Jen tedy ve větším rozměru. Ani sjednou gumou neuděláš chybu, jelikož obojí patří k nejlepšímu co je na trhu. Doposud jsem používal pouze michelin ale letos jsem zvolil bridgestone. Jednak je chci vyzkoušet a taky byly o dost levnější než Mich. Pilot. Zatím najeto pár tisíc kilometrů takže brzo dělat ucelené závěry. Turanzy perfektně drží na vodě ale na suchu jsou zase lepší michelinky. Ty vynikají svou velikou výdrží a tichostí. Hlavně ke konci životnosti pneu michelin jsem si jízdu užíval. Už byly skoro holí ale na suchu držely naprosto užasně. :Dg/quote]


Plný souhlas. Skoro vůbec neubýval vzorek, ale čím byly sjetější, tak byly lepší na suchu. Jenže já preferuju bezpečnější jízdní vlastnosti na mokru, kdy je přece jen riziko větší.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 27. 11. 2007 10:21

Jdou ted vubec sehnat po netu letni gumy? Koukal jsem do asi 4 e-shopu a skladem nikde nic, teda ty co chci ja... Jak dlouho trva dodavka v techto pripadech?
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 11. 2007 10:26

Lukino píše:Jdou ted vubec sehnat po netu letni gumy? Koukal jsem do asi 4 e-shopu a skladem nikde nic, teda ty co chci ja... Jak dlouho trva dodavka v techto pripadech?


No skladem toho bude asi málo, oni to objednají a dodá jim to dovozce. Podle mě to nebude nikde trvat déle než 2-3 týdny.

Ale do léta je spousta času ne? :lol:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David T. 27. 11. 2007 10:28

Lukino píše:Jdou ted vubec sehnat po netu letni gumy? Koukal jsem do asi 4 e-shopu a skladem nikde nic, teda ty co chci ja... Jak dlouho trva dodavka v techto pripadech?


Já ty turanzy objednával nějak v půlce září a taky už nebyly na skladě. Objdednáno u nejlevnějšípneu a došly tak nějak po 10-12 dnech. Jaká je situace teď netuším.
Superb Sportline 2.0 Tsi 206kw 4x4
David T.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 27. 11. 2007 10:29

MELLO píše:
Lukino píše:Jdou ted vubec sehnat po netu letni gumy? Koukal jsem do asi 4 e-shopu a skladem nikde nic, teda ty co chci ja... Jak dlouho trva dodavka v techto pripadech?


No skladem toho bude asi málo, oni to objednají a dodá jim to dovozce. Podle mě to nebude nikde trvat déle než 2-3 týdny.

Ale do léta je spousta času ne? :lol::/quote]

Jo do leta spousta casu, ale uz to chci mit vyresene, protoze jsem objednal i elektrony, tak bych to mel vsechno pohromade a nemusel na to myslet.
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků