renovace alu disků

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod chucky 30. 1. 2007 11:15

čau chlapi, sháním nějakou solidní firmičku, co by mi zrenovovala dobytý kola. Nejlépe zlínský kraj... dál se mi nechce...a na kolik to tak vyjde...
chucky
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anubis76 30. 1. 2007 12:19

http://www.diskservis.cz Jsou sice z Brna, ale mám dobré zkušenosti s opravou odřených disků. Na stránkách jsou ukázky práce i přibližný ceník.
Mazda 3 HB 1,6i Touring
anubis76
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loop 30. 1. 2007 13:06

loop
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chucky 30. 1. 2007 14:38

kurec potřebuju něco ve zlíně a okolí... :-/
chucky
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SusHa 30. 1. 2007 14:57

No tak nevim jak ve Zlíně :? , ale tady v Práglu je toho dost...
SusHa
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 30. 1. 2007 15:43

No řeknu Vám pánově, že když jsem koukal na ukázky těch opravených kol, na kterejch kus chyběl, tak mě polil pot. Vypadaj sice hezky, ale nevěřil bych jim ani jednu otáčku. Když jsou kola jenom odřený, tak v pohodě, ale některý drsňárny jsou na mě dost. :(
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 30. 1. 2007 16:28

Ve Zlíně mám dobré zkušenosti s malou "firmičkou" - jméno mi vypadlo, ale najdeš je v Jaroslavicích na točně autobusu v objektu bývalého obchodu (Jednoty?). Nejsou sice z nejrychlejších, ale provedli to kvalitně a levně. Já jsem měl kolo jenom trochu odřené, ale co jsem viděl co tam všechno spravovali, tak všechna čest.. :wink:
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chucky 30. 1. 2007 17:21

a na kolik tě to vyšlo?? protože pokud jedno kolo stoji od tisice korun výše tak se to skoro nevyplatí....
chucky
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miro_II 30. 1. 2007 18:02

nevite nekdo o nejaky takovy firme z okoli hk??
Miro_II
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vtec2 31. 1. 2007 09:56

pokud chceš dělat celou sadu i s lakem, tak to nemá smysl, když vidím ceny nových kol, tak bych to nedělal ...
už dávno nejsem vtec ...
vtec2
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jansko 26. 7. 2008 23:38

Male disky sa opravit neoplati ale velke asi uz aj ano, len vsak ked som pozeral tie obrazky na tej diskservis.cz tak sa mi zda ze su to pekne ukazky co dokaze photoshop,hlavne tie odkusance su vsetko tak pekne vykrojene. :)
jansko
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jansko 26. 7. 2008 23:39

Ten aluservis ma uz fotky kus na urovni,uznavam
jansko
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 27. 7. 2008 08:10

HrdinaJan píše:No řeknu Vám pánově, že když jsem koukal na ukázky těch opravených kol, na kterejch kus chyběl, tak mě polil pot. Vypadaj sice hezky, ale nevěřil bych jim ani jednu otáčku. Když jsou kola jenom odřený, tak v pohodě, ale některý drsňárny jsou na mě dost. :(

Taktak, 2x s tim bouchnes o zem, nebo vymetes diru a odloupne se ti to znova... Nehlede na tom, ze ruzne pokroucene disky, ktere byly nasledne srovnane jaksi uz te spravne pevnosti taky nedosahuji...
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 27. 7. 2008 10:27

Lukino píše:Taktak, 2x s tim bouchnes o zem, nebo vymetes diru a odloupne se ti to znova... Nehlede na tom, ze ruzne pokroucene disky, ktere byly nasledne srovnane jaksi uz te spravne pevnosti taky nedosahuji...


To máš takovou zkušenost, nebo se jen domníváš, že tomu tak je? Ptám se proto, že sám potřebuji opravit jeden ALU disk s průrazem a nevím jestli je to dobrý nápad. Pro jistotu sháním jeden celej.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 27. 7. 2008 11:20

Ja jsem mel ustipnuty kousek z jednoho disku, plus to bylo tak dokurvene, ze se nedal vyvazit. Manik v Cimicich mi ho opravil za par stovek a jezdil jsem s nim jeste dalsi dva tri roky nez jsem to auto prodal, takze docela dobry deal.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků