reklamace gum

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vana666 3. 8. 2006 08:55

Kdysi jsem koupil na F.Ducato nějaké Continentaly (I.jakost, žádné šmejdy). Po dvaceti tisících byly do šrotu - místy vzorek, jinde až na kord. V obchodě mě při reklamaci přesvědčili že mám špatnou geo nebo tlumiče (samozřejmě). Koupil jsem si proto úplně jiné gumy a tlumiče i geometrie byly jako mávnutím proutku zase v pořádku.

Po půl roce jsem pak čet, jak Continental v německu stahuje zpátky a vyměňuje tisíce pneumatik na užitková auta, protože se nepravidelně sjíždějí.

V německu je to uznaná reklamace, u nás máš špatné tlumiče.
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod hanz777 5. 8. 2006 20:42

Ahoj,tak gumy jsem nechal reklamovat ve skoda autosalonu - za tyden mi je vratili z vysledkem ,ze 2 prorazene jsou znicene o obrubnik nebo neco podobneho a 2 zbyvajici s bublinou maji porusenou strukturu "vnitrnich mikro vlaken ci co" zpusobenou taktez spatnym pouzivanim. Pikantni je ,ze jsem jim gumy odevzdal na rafcich a nikde nebyla stopa po tom ,ze by je nekdo sundaval a opet nasazoval.. co prokazatelne udelali jsou kruhy kridou kolem prasklin :? Dale jsem kontaktoval Skodu oddeleni reklamaci a po telefonu mi typek solidni formou vysvetlil,ze nemam sanci s reklamaci uspet. V soucasne dobe jezdim na novych gumach a premyslim,co budu delat dal.
cus h7
hanz777
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NiceOne 6. 8. 2006 10:26

Asi s tim nic nenadelas. Jestli se ti nechces soudit,..coz by se me vubec nechtelo.

Gumy teto znacky si uz asi nekoupis :) Co to bylo vubec za vyrobce?
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Předchozí stránka