Jak často píchnete gumu?

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kubax 3. 5. 2007 19:23

No ja tejden po koupi auta vymet diru, ktery z dalky nevypadala...bouchnul jsem rafky, gumy sice vypadali OK, ale na auto jsem je uz nedal...takze me to stalo 2x1000,- za rovnani, 2x3100,. nove pneu a 2x30,- poplatek za likvidaci bouchnutych pneu...
Have you tried turning it off and on again ???
------------------------------------------------------
Kubax
Nákupčí roku 2007

Odeslat příspěvekod p0etrik 3. 5. 2007 20:16

[quote="Pavel Mareš";Známý má firmu,co obrábí kov a často nachází v gumě nějakej ten kousek :D Tak 4x do roka.x/quote]

No 4x do roka to neni, ale tak 2x urcite.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Doupik 3. 5. 2007 20:28

Letošní zimu jsem ráno přišel k autu a ono nějak podivně leželo :)... při zvednutí a odmontování jsem zjistil, že jsem najel na hřebík, muselo to být předchozí večer, co jsem jezdil. Pneumatika šla opravit. Stalo se to po 40kkm najetých na tom autě.
Doupik
Nováček

Odeslat příspěvekod David T. 3. 5. 2007 20:45

Najeto přes 300tis a pichnout jsem mohl tak 3-4krát. Už si to včechno nevybavuju.
Superb Sportline 2.0 Tsi 206kw 4x4
David T.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod hrazda 3. 5. 2007 20:46

V autě už dlouho ne, ale na kole jsem to teď stihl během sedmi dní dvakrát...
hrazda
Nováček

Odeslat příspěvekod zadirr 3. 5. 2007 21:08

Já jsem píchl 2x za cca. 90.000km, poprvé byl v kole šroub, podruhé kamen přibližně stejného tvaru jako ten šroub (ten jsem chytil v Brně za Hornbachem, jak je tam teď už rok na silnici pořád nějaký bordel jak tam vedle staví ty kancelářské budovy :-( )
zadirr
Nováček

Odeslat příspěvekod speleo 3. 5. 2007 23:46

[quote="Pavel Mareš";Já jsem na svém(svých) autě(autech) neměl píchlou gumu už asi 50.000km.

Jak jste na tom vy?t/quote]

Poslední dva víkendy pokaždý ... akorát že u mě to spraví duše za 170,-Kč plus kilčo práce a vyvážení. Jinak tak jednou do roka, tzn. co dva tisíce kilometrů :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Kibitz 4. 5. 2007 00:59

headquest píše:Celkem 6x za poslednich uz skoro 10let...z toho jedno upadeny kolo na dalnici,jedno urazeny kolo o parez a jedno pichli kolo na masine,zbytek jenom takovy normalni defekty :)

Koukam co sem tu pred rokem vyplodil za picovinu...muze mi nekdo rict proc jsem do threadu o pichnuty gume psal neco o upadnutym a urazenym kolu? :hm Ne ze by to teda nebyla pravda, ale nejak mi unika souvislost :) Vytahovani starych threadu by se melo zakazat, clovek pak zpetne zjistuje jaky byl jeste nedavno pakin :oboze :D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod mokus 4. 5. 2007 02:15

za 11 let...3X (hrebik pod kolem, prorazeny, sklo) jo a jeste jedno rozriznuty kolo v tatrach, loni.
2,0 TDI, haldex, 7DSG ..140PS
2,0 TSI, torsen, 6man. ..211PS pístní kroužky a ventily už cajk
EX A4 2,0 TFSI torsen, 6man. ..200PS
EX EOS 2,0 TSI 6DSG ..211PS
EX A4 Av.. torsen, 2,5 TDI, 6man ..180PS BAU
G-One, iP8, GEKKO GE-1
mokus
Nováček

Odeslat příspěvekod Vana666 4. 5. 2007 07:13

headquest píše:...muze mi nekdo rict proc jsem do threadu o pichnuty gume psal neco o upadnutym a urazenym kolu?

nebýt offtopiců tak by ty staré servery na AR běžely v pohodě ještě hodně let :wink:
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod Kibitz 4. 5. 2007 12:43

Nejspis ano, ale to by na druhou stranu uz nebyla ta garaz co ji mame tak radi..
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Driver 4. 5. 2007 13:18

Sem zatim pichnul jen jednou, jel jsem do pravotocivy zatacky na sidlisti a nejakej debil jel tak moc v mym pruhu, ze sem to musel vic stocit a zadnim kolem sem tečoval obrubník...
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod Doupik 4. 5. 2007 14:23

hrazda píše:V autě už dlouho ne, ale na kole jsem to teď stihl během sedmi dní dvakrát...
Doupik
Nováček

Odeslat příspěvekod fifina 4. 5. 2007 16:33

Jezdim 30 let a u osobáku 1krát.Náklaďák -záleží hrozně na gumách :lol:
fifina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p0etrik 4. 5. 2007 16:40

speleo píše: ... akorát že u mě to spraví duše za 170,-Kč plus kilčo práce a vyvážení.y/quote]

No jesteze u normalniho auta staci 80,- Kc za praci... Mr. Green
p0etrik
Servismen

Předchozí stránkaDalší stránka