Levné pneu

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kubax 25. 2. 2006 21:00

Tady je ten test v PDF
Have you tried turning it off and on again ???
------------------------------------------------------
Kubax
Nákupčí roku 2007

Odeslat příspěvekod NiceOne 25. 2. 2006 21:27

xKuba píše:Tady je ten test v PDF

Ty vysledky jsou sileny. Aspon nebudu mit tendenci setrit pri nakupu.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod Kubax 25. 2. 2006 21:47

NiceOne píše:
xKuba píše:Tady je ten test v PDF

Ty vysledky jsou sileny. Aspon nebudu mit tendenci setrit pri nakupu.

to asi mel byt zamer...takove nenapadne varovani, ze takovehle gumy ktere se jmenuji podle odrud ryze moc kvalitni nejsou...
Kubax
Nákupčí roku 2007

Odeslat příspěvekod Vana666 25. 2. 2006 21:48

Máte někdo tušení, jak probíhá schválení před uvedením autopříslušenství na trh? Jak může něco takového projít?
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod drgi 26. 2. 2006 00:44

rozmyslam nad tym testom. preco sa objavil az teraz (koniec zimy), kto to testoval, za akych podmienok...nechcem sa zastavat lacnych sraciek, ale nie su tie rozdiely az prilis velke na to, aby to bolo sposobene IBA kvalitou pneu? na brzdovy pedal sa da tlacit rozne.

drgi
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive Roadster, 2001 (NBFL), 1.8, 90 000 km.
'Zero' : Toyota Corolla AE92, 1991, 1.6 4AF hatchback bez plutvicky, 190 000km.
drgi
Nováček

Odeslat příspěvekod Kubax 26. 2. 2006 00:47

je taky mozne ze to byla jen propagacka Continentalu a ze za obet padly zrovna tyhle..tak ja ko tak na sobe objektivnost testu asi zkouset nebudu :(
Kubax
Nákupčí roku 2007

Odeslat příspěvekod VaclCar 27. 2. 2006 15:17

Já jsem loni v létě kupoval Nankang ve vzorku xr611 - vyrobeno v Číně. Najezdil jsem na něm asi 12 tisíc km a maximální spokojenost. Ze začátku mi přišel trošku hlučnější, ale po několika dnech se to zklidnilo.
Na zimu momentálně používám sw-5, které jsou vyrobeny přímo na tchaj-wanu. A mohu jen doporučit.
VaclCar
Nováček

Odeslat příspěvekod VaclCar 27. 2. 2006 15:19

Ten test jsem také četl, na zimu jsem kupoval od oficiálního dovozce Nankangu http://www.kirkuk.cz dezén sw-5 a dostal jsem k tomu katalogy, prospekty atd. Mimo jiné se tam píše, že sv 1 se přestala vyrábět už před několika lety. Takže celý ten test mi přišel značně zkreslený. Když už něco od Nankangu porovnávat, tak sw-5 a nebo s600.
VaclCar
Nováček

Odeslat příspěvekod VaclCar 27. 2. 2006 15:21

Firma Nankang byla založena jako joint venture ve spolupráci s firmou Yokohama. Podívej se na logo Nankangu a Yokohamy, je to skoro hodně podobné. Na předposledním Motor Essen Show dokonce Nankang a Yokohama měli společný veletržní stánek.
Před několika lety se toto joint venture rozpadlo, ale většina technologií je stále okopírovaná od Yokohamy.
VaclCar
Nováček

Odeslat příspěvekod VaclCar 27. 2. 2006 15:25

xKuba píše:je taky mozne ze to byla jen propagacka Continentalu a ze za obet padly zrovna tyhle..tak ja ko tak na sobe objektivnost testu asi zkouset nebudu :(

Protože mám katalogy Nankangu od firmy Kirkuk s.r.o, kde se píše, že sv 1 se už několik let nevyrábí, snažil jsem se dohledat, kdo prodává tento strašný dezén. Prodává ho jedna zlínská firma, která ho nakoupila při výprodeji v Rakousku...
Takže ten test je celý zavádějící. Když něco porovnávat tak odpovídající dezény a né ležáky, které se již několik let válí na skladě.
Jak jsem psal výše, mám na svém autě nankangy a mohu za ně dát ruku do ohně.
VaclCar
Nováček

Odeslat příspěvekod Kubax 27. 2. 2006 16:55

VaclCar píše:
xKuba píše:je taky mozne ze to byla jen propagacka Continentalu a ze za obet padly zrovna tyhle..tak ja ko tak na sobe objektivnost testu asi zkouset nebudu :(

Protože mám katalogy Nankangu od firmy Kirkuk s.r.o, kde se píše, že sv 1 se už několik let nevyrábí, snažil jsem se dohledat, kdo prodává tento strašný dezén. Prodává ho jedna zlínská firma, která ho nakoupila při výprodeji v Rakousku...
Takže ten test je celý zavádějící. Když něco porovnávat tak odpovídající dezény a né ležáky, které se již několik let válí na skladě.
Jak jsem psal výše, mám na svém autě nankangy a mohu za ně dát ruku do ohně.
Kubax
Nákupčí roku 2007

Odeslat příspěvekod DanW 1. 3. 2006 10:41

A nemate nekdo zkusenost s pneu zn. Maloya? Uz druhy rok byly v cele hodnoceni letnich pneu Adacem i Oamtc. Musim ted neco koupit na leto v 195/65/15/H, na pneushop.cz je maji za 1564/ks (Futura Primato). Pry je to produkovane Vredesteinem, ale ten se zrovna moc dobre neumistuje v testech. Dalsi vec je i objektivnost testu, viz. Adac a Logan atd...
DanW
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VaclCar 7. 3. 2006 11:56

DanW píše:A nemate nekdo zkusenost s pneu zn. Maloya? Uz druhy rok byly v cele hodnoceni letnich pneu Adacem i Oamtc. Musim ted neco koupit na leto v 195/65/15/H, na pneushop.cz je maji za 1564/ks (Futura Primato). Pry je to produkovane Vredesteinem, ale ten se zrovna moc dobre neumistuje v testech. Dalsi vec je i objektivnost testu, viz. Adac a Logan atd...

Můj známý si koupil Maloya v Německu na svého Peugota 406. Používal ho loni v létě a stěžoval si celkem na hlučnost. Jinak mu prý přišli v pohodě. Bude je ještě používat tuto sezónu.
Ale pokud chcete jít do levnějších gum, zkuste Nankang o kterém jse se zmiňoval výše. 195/65R15 bez problémů seženete už kolem 1.100 Kč. A výhodou je, že Nankang má tady v Česku zastoupení, takže případné reklamace můžete vyřešit rychleji než když koupíte někde Maloya přes internet a nebo dovezete z Německa.
VaclCar
Nováček

Odeslat příspěvekod karel.driver 1. 9. 2016 15:37

Já jsem pořád zastáncem kvalitních pneu. Přece jen i ty se dají sehnat za celkem slušnou cenu a najezdí o mnoho víc km, než ty levnější. Continental má teď novinku na zimu. http://www.continentalts860.cz/
karel.driver
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 1. 9. 2016 16:40

Jsi odborník na svém místě. Všichni tě tady Kódl obdivujeme 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže

Předchozí stránkaDalší stránka