Jiné rozměry kola a pneu než v techničáku

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod paveld 16. 1. 2006 22:11

ja mam na aute kola co nejsou zapsany v tech. a znam par lidi co jsou na tom stejne... vubec bych to neresil. problemy s tim budes mit akorat na STK pokud se v tom budou vic stourat, tam kam chodim ja si ani nevsimli, nebo se vzdycky da nekde koupit...nebo proste na tu chvili prezujes na orig. kola (ktery mas treba jako zimaky nebo ti nekdo pujci).
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod fakomobil 25. 4. 2012 17:56

turboleon píše:Bond: za dovozcem se už dávno nemusí..... :D Jo stojí to asi 50 kolek, dělá to pověřený úřad obce, evidence vozidel.

Neví někdo přesně jak to teď je? Potřebuju do TP dopsat rozměr šířky 205, který se montoval z výroby, ale v techničáku je 195, který se montoval na slabší verze. Požadavek je, aby to vyšlo levněji než nový gumy "správnýho" rozměru. :--
fakomobil
Nováček

Odeslat příspěvekod eLzyx 25. 4. 2012 18:00

po mě baba na úřadě chtěla potvrzení od výrobce auta
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod fakomobil 25. 4. 2012 18:13

Co jsem koukal na netu, tak všichni řešej jak zapsat větší ráfky a pneu do TP, já jen potřebuju dopsat širší pneu, ráfky jsou ty samý.
fakomobil
Nováček

Odeslat příspěvekod palmexman 25. 4. 2012 18:15

fakomobil: to jsem presne resil ja, to same musis mit potvrzeni od automobilky, renault to vystavi tusim za 2litry...zapisou na inspektoratu

nebo tam musis nekoho znat ale neni to takova sranda, protoze kdyz tam budes mit salam a nekoho naboris nebo se vymlatis tak v tom muzou stourat...
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Inventář

Odeslat příspěvekod fakomobil 25. 4. 2012 19:43

Tak je na STK požádej o vystavení alternativních rozměrů disků a pneu a není co řešit. No a s tím papírem dojdeš potom na MěÚ a tam ti to zapíší do TP.
Tohle jsem našel na netu v diskuzi z roku 2010 :-l
fakomobil
Nováček

Předchozí stránka