Zimní pneumatiky Nokian

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pech. 20. 7. 2019 21:29

je pravda že nejlevnější pneu stojí v běžných rozměrech cca litr... ty nejlepší jsou tak za 1500,- to je dva tisíce za sadu... Pro někoho to může bejt zásadní rozdíl...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2019 21:31

To souhlasim ze pro nekoho je 2000 navic za pnau moc. Ale zde si dovolim rici ze maty do teto kategori neoatri. On jen proste setri kde se da. Hlavne na bezpecnosti family kary protoze on nejezdi odenzivne tak co by resil.

Holt zenyr
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 20. 7. 2019 21:32

Mem rozmeru to bylo 2500 vs 4500 za jedno pneu..

-- 20. 7. 2019 22:33 --

Goes: bez starosti, ty pneu jsou kvalitni a naprosto bezpecne, v testu vysly naprosto prumerne, tj u me akceptovane..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2019 21:34

Jako vse ve tvem zivote...
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 20. 7. 2019 21:37

Nestarej se
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2019 21:40

Ja jen nepochopim proc to nekdy nepriznas. Proste jsi takovy tak co. A kdyz se za sebe stydis tak se tak nechovej.
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 20. 7. 2019 21:40

Ubozaku
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2019 21:45

Ale i tak te mam rad a beru te takoveho jaky jsi. Kazdy ma neco.
anonymni

Odeslat příspěvekod tycoon 20. 7. 2019 21:52

Goesi, podívej se občas na parkovišti, jaké pneumatiky lidi, firmy a konec konců i samotné automobilky na auta dávají. V rámci toho je Nexen solidní průměr. Běžně je na svoje auta montuje Škodovka.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2019 21:59

Ale to ja nezpochybnuji. Taky nezpochybuji ze nemuze dat kazdy 2000 za gumu ze muze dat treba jen 1000. Taky nezpochybuji ze ta guma odvozi lidi pres zimu.

Jen neakceptuji to ze “nejezdim odenzivne tak kepsi gumy nevyuziji” nebo nebudu setrit na jedine veci co drzi auto na silnici pokud na to mam kor kdyzbte rozdil neni zasadni.
anonymni

Odeslat příspěvekod pech. 20. 7. 2019 22:07

No hodně vídám ty Hankooky... Ale to jsou pneumatiky, které jsou známé a dá se očekávat že budou normální... Ale často vídám na autech i poměrně drahých totální šlupky... Buď co do jejich stavu, nebo co do jejich "kvality" Když vidím tříletou A6 s čínskými pneumatikami, je to pro mně nepochopitelné. Když ty gumy uvidím na prohnilém 20 letém werku, tak se dá pochopit, že majitel má možná trochu problém s penězma nebo nechce do starého werglu příliš investovat... Někdy je to fakt exotika... Na autě mám aktuálně Goodyear Duragrip a na mokru resp vlhku nejsou nic moc, byť do smyku přechází pozvolna a čitelně...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 20. 7. 2019 22:21

Punťa má UG9, jedou dobře. Hankooky překvapily i fotra jak dobře jezdily na sněhu v Krkonoších, na dálnici trochu hlučnější. Kontíky jsem vždy do 3.zimy rozžvejkal a vyhodily se.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tycoon 20. 7. 2019 22:29

goes: Holt jsme chudý národ a ještě dlouho budeme. Buďme rádi, že si někdo koupí Nexeny a nikoliv Linglongy. Ono taky záleží na rozměru. Někdy je příplatek za kvalitní pneumatiky velký, pak se nelze divit, že lidi spekulujou. Já jsem to zatím řešit nemusel, protože třeba za tuhle cenu
Clipboard01.jpg
nemělo smysl přemýšlet o něčem levnějším.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 7. 2019 22:33

V mém rozměru byl Matador za 2000 a Conti/UG za 4500. Jako špekuloval jsem hodně dlouho, ale pak jsem si řek, že mi ta ušetřená desítka za ty kydy tady nestojí :D Viz tady nahoře na stránce :roll:
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2019 22:36

tycoon píše:goes: Holt jsme chudý národ a ještě dlouho budeme. Buďme rádi, že si někdo koupí Nexeny a nikoliv Linglongy. Ono taky záleží na rozměru. Někdy je příplatek za kvalitní pneumatiky velký, pak se nelze divit, že lidi spekulujou. Já jsem to zatím řešit nemusel, protože třeba za tuhle cenu
Clipboard01.jpg
nemělo smysl přemýšlet o něčem levnějším.


Nejsme chudy narod. I ten co bere minimalni mzdu patri mezi 10% nejbohatsich lidi. Zariven se tu nebavime o nekom kdo s vypetim sil koupul auto za 100. A zaroven se bavime o jedine veci co te dezi na silnici. Ja mel nejlepsi mizne fumy vudy i v dibe kdy jsem v 17ti sotva usetril na skodu 100 tsk jsem mel ty nejlepsi protektory Obniva Krnov co sly sehnat /)
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků