_webu_cz5' => false, 'reklama19_webu_cz6' => '
Nejlepší akce na PlayStation 5 Slim. Konzole včetně hry Horizon Forbidden West je teď za 11 977 Kč
Nejlepší akce na PlayStation 5 Slim. Konzole včetně hry Horizon Forbidden West je teď za 11 977 Kč
Vivat Slovakia, městská akce odehrávající se v Bratislavě, vychází v předběžném přístupu
Vivat Slovakia, městská akce odehrávající se v Bratislavě, vychází v předběžném přístupu
Vigor od Bohemia Interactive se chystá na PC. Předběžný přístup na Steamu odstartuje v květnu
Vigor od Bohemia Interactive se chystá na PC. Předběžný přístup na Steamu odstartuje v květnu
Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival stříleček a pestrobarevná adventura The Big Con zdarma
Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival stříleček a pestrobarevná adventura The Big Con zdarma
Kingdom Come: Deliverance II vyjde už letos. Jindřich se vrátí ve dvakrát větší hře a bude mluvit česky
Kingdom Come: Deliverance II vyjde už letos. Jindřich se vrátí ve dvakrát větší hře a bude mluvit česky
', 'reklama19_webu_cz10' => false, 'reklama19_webu_cz2' => '
Cybertruck jsem zaplatil přes Apple Pay a převzal přes appku, říká Tom Krcha (Podcast Živě Speciál)
Cybertruck jsem zaplatil přes Apple Pay a převzal přes appku, říká Tom Krcha (Podcast Živě Speciál)
DJI už drony a kamerky nestačí. Firma začala prodávat 500Wh a 1024Wh powerbanky
DJI už drony a kamerky nestačí. Firma začala prodávat 500Wh a 1024Wh powerbanky
Bitcoin dnes v noci čeká halving, odměna pro těžaře se zmenší na polovinu. Co to udělá s trhem?
Bitcoin dnes v noci čeká halving, odměna pro těžaře se zmenší na polovinu. Co to udělá s trhem?
Programy mizí, geekovství umírá. Nedostatky Windows nemusí tolik suplovat třetí strany
Programy mizí, geekovství umírá. Nedostatky Windows nemusí tolik suplovat třetí strany
Gmail nevěří schránkám @outlook.cz. E-maily z této domény po cestě sestřelí
Gmail nevěří schránkám @outlook.cz. E-maily z této domény po cestě sestřelí
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1745107399, 'reklama19_webu_cz8' => 1713575000, 'reklama19_webu_cz7' => 1713575019, 'reklama19_webu_cz3' => 1713575000, 'reklama19_webu_cz4' => 1713575081, 'reklama19_webu_cz5' => 1713575078, 'reklama19_webu_cz6' => 1713575021, 'reklama19_webu_cz10' => 1713575080, 'reklama19_webu_cz2' => 1713575081, ) ?> Celorocní pneumatiky proc ne - AutoRevue.cz

Celorocní pneumatiky proc ne

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod polda 17. 2. 2021 15:32

Bolo
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 3. 7. 2021 16:30

Tak vzhledem k letním pneu, které jsem měl při koupi auta ( Barum brillantis nemám je rád už jsem je jednou před léty měl nové a taky na mokru katastrofa) vzorek ještě OK , ale stáří 6 let a na mokru hodně klouzali i při malé rychlosti. Málem jsem se rozsekal při 60 km rychlosti v mírné zatáčce, tak jsem přemýšlel jaké koupit. No a najedu tak do 10 k ročně , tak se mi nevyplatí mít dvě sady. Rozhodl jsem se , že vyzkouším celoroční. Po pročtení spousty recenzí na Polském foru, kde je celkem chválí jsem vybral Kleber QUADRAXER2 .Včera test na mokré vozovce a musím říct, že velmi dobrý. Pouze v určité rychlosti na mokru je slyšet takový pískot. Na suchu jsou hodně tiché. Cena za 185/65R15 88H 1400 Kč taky dobrý . No zima ukáže jak na tom budou. Věřím, že taky obstojí.
petison
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 3. 7. 2021 17:26

jen aby ses teda nerozsekal úplně na cimpr campr, dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 3. 7. 2021 20:19

A proč by měl?
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 7. 2021 20:20

Celoročky jsou OK.
anonymni

Odeslat příspěvekod Ruman001 3. 7. 2021 22:00

taky záleži, na jakém autě to jezdí
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 4. 7. 2021 08:37

Jj, nějaká městská taška naprosto cajk.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 7. 2021 08:52

petison píše:Tak vzhledem k letním pneu, které jsem měl při koupi auta ( Barum brillantis nemám je rád už jsem je jednou před léty měl nové a taky na mokru katastrofa) vzorek ještě OK , ale stáří 6 let a na mokru hodně klouzali i při malé rychlosti. Málem jsem se rozsekal při 60 km rychlosti v mírné zatáčce, tak jsem přemýšlel jaké koupit. No a najedu tak do 10 k ročně , tak se mi nevyplatí mít dvě sady. Rozhodl jsem se , že vyzkouším celoroční. Po pročtení spousty recenzí na Polském foru, kde je celkem chválí jsem vybral Kleber QUADRAXER2 .Včera test na mokré vozovce a musím říct, že velmi dobrý. Pouze v určité rychlosti na mokru je slyšet takový pískot. Na suchu jsou hodně tiché. Cena za 185/65R15 88H 1400 Kč taky dobrý . No zima ukáže jak na tom budou. Věřím, že taky obstojí.


My najedene 8tkm a mame dve sady. Setrit na jedine veci co te drzi na silnici je zajimavy pristup. Ano misto 6k te to vyjde na 12…
anonymni

Odeslat příspěvekod Ruman001 4. 7. 2021 09:53

nejhorší na celé věci je to neustálé přezouvání, skladování, čištění(když člověk nemá servis, který je shcopný to vyřešit)...když někdo dělá doma 3 auta, tak to zabere něco času ...ale ano, bezpečí na silnici jsou nejlepší 2 sady..záleží, podle mě, jak kdo jezdí...hlavně rychlost rozhoduje...brždění mimo město a zatáčky-tam je to asi nejvíc poznat..
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod biker610i 4. 7. 2021 09:54

ja mam na mazde celorocne barum quartaris 5 druhy rok zima leto zatial v pohode
Mazda 323F BJ
Fiat Uno logo 2x
Scania 450R
biker610i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 7. 2021 09:58

Marne vysvetlovat lidem ducha prosteho ze kvalita gum se nepozna pri bezne jizde ale v krizove situaci.
anonymni

Odeslat příspěvekod MirecBA 4. 7. 2021 10:10

Niektori ludia krizovku nezaziju vobec, dalsi krizovke nestihnu zareagovat ...... . Kto jazdi za 5l s tortami a nazaziva krizovky pravidelne, nemusi mat za kazdu cenu dve top sady pneu
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 7. 2021 10:12

Krizivka neni dana tempem ci km. Krizivka muze prijut z milionu duvodu kdykoli. A v tom okamziku rozhoduje to co mas obuto. Je to jako pojisteni baraku. Nekdo plati 50 let a nic. Jinemu barak vytopi a jebne ku tam blesk 5x rocne.
Predchozi obdobi neurcuje budouci. A chlacholit se tim ze 20 roku jezdim a nic se enstalo tak proc resit co bude za hodinu je presne ten pristup…

Navic pri tom rozmeru koupis ty super pneu po 1500 za kus. Sle chapu ze je lepsi kupot mobil nez pneu.
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 4. 7. 2021 11:33

Ruman001 píše:nejhorší na celé věci je to neustálé přezouvání, skladování, čištění(když člověk nemá servis, který je shcopný to vyřešit)...když někdo dělá doma 3 auta, tak to zabere něco času ...ale ano, bezpečí na silnici jsou nejlepší 2 sady..záleží, podle mě, jak kdo jezdí...hlavně rychlost rozhoduje...brždění mimo město a zatáčky-tam je to asi nejvíc poznat..

Jako vyndat kola z garáže, nasadit na auto a ty starý zase hodit do garáže? To není zas tak extra dřina.
Spíš mi teď v garáži přebývají sady kol, co nikdo nechce. To je pruda furt prodávat lidem :-S
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruman001 4. 7. 2021 11:44

no ja to vždy při přezutí nechám převážit...i když je to na disku..takže návštěva v servisu nutna...3 auta a 2x do roka, to je prostě vopruz..ale vím, nikdo mě do 3 aut nenutil... :oops:
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků