Neoriginální disky na nové auto

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 10. 1. 2022 08:57

Kua take problemy s diskami, fakt najlepsie original a ma clovek pokoj (ine som ani nikdy nemal ano prisiel som sa pochvalit, podsuvat a byt v opozicii).
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 1. 2022 08:58

kuri oko?
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 1. 2022 09:01

goes píše:
Arnie J píše:Středící kroužky se používají běžně. Kdo to ale chce mít zcela tip ťop a bez jakéhokoliv problému (já), koupí si kola s přesným rozměrem středové díry (a přesným ET, atd.)


ano. ses skvely. kdybys byl jeste lepsi, kupis si mensi, kladivem to tam namlatis at mas jistotu, ze se to nehne

ano
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 10. 1. 2022 09:02

Ano, krouzky se prodavaji bezne, ale kdyz koupis kola s urcitym prumerem diry, tak nemusis nic dokupovat, budes je mit na kolech, pokud nebude dira presna.

Niko tom postu neurazim, jen tm hledas co tam neni..ale jo, pravda, s tebou se spatne neco probira, protoze clovek automaticky predjima, ze se budes snazit vsechno za kazdou cenu vyvracet.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 1. 2022 09:05

ale ja ti nic nevyvratil... jen sem proste napsal, ze jsi tu jako treti napsal to stejne... a to se te dotklo
anonymni

Odeslat příspěvekod Slawall 10. 1. 2022 09:10

Ale nedotklo, jen jsem to uvedl na pravou miru jak to v realite je. Co te na tom urazi?
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 1. 2022 09:28

jak to rikas... ten povyseny ton v hlase pisma
anonymni

Odeslat příspěvekod driver.cz 10. 1. 2022 10:05

Se tady člověk docela pobaví... hlavně teda tím, že o půl palce širší disk zapříčiní styk gumy s podběhem nebo konflikt paprsků s brzdičem (jakože to už člověk musí být fakt umělec, aby si toho nevšim :D )
N7A -> BP4W -> M52B28 -> M52B28TU -> BP-Z3 charged + H22A5 -> BP-Z3 charged + TU5 J4 -> BP-Z3 charged + A16LER -> MZR LF-VE + Y26SE -> MZR LF-VE + EJ204 --> MZR LF-VE + SR20DE + LS1
driver.cz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurtoid 10. 1. 2022 12:50

U nás na vsi jeden tuzer taky straně experimentoval s ráfkama. Nic mu nedřelo do první výměny brzdových destiček :D

A různých jelimanů, kterým dřely kola o podběh když se auto zhouplo jsem taky poznal celkem dost.

Ona to zase taková rarita není narazit na tyhle typy...
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 1. 2022 13:06

Ja to mel na astre gsi. A my orizli plastovy lem a bylo to. Hnusne. Ale bylo
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 10. 1. 2022 13:28

JJ Kurtoid.
To, že člověk něco nevidí a nebo neviděl neznamená, že to neexistuje...
:mrgreen:
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Redlajn 10. 1. 2022 13:29

Občasný škrtnutí patří k životu se sníženým autem s většíma kolama. :D
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 1. 2022 16:54

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 19. 1. 2022 19:17

Slawall píše:Ano, krouzky se prodavaji bezne, ale kdyz koupis kola s urcitym prumerem diry, tak nemusis nic dokupovat, budes je mit na kolech, pokud nebude dira presna.

Niko tom postu neurazim, jen tm hledas co tam neni..ale jo, pravda, s tebou se spatne neco probira, protoze clovek automaticky predjima, ze se budes snazit vsechno za kazdou cenu vyvracet.


Tak ony ty neorigo kola se dělají se záměrně velkým průměrem, aby se jen kroužky dohnal středící průměr a nemusely se skladovat celá kola s různými průměry, přestože mají stejnou rozteč a ostatní parametry.
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Keile 28. 1. 2022 17:59

Abych to nějak uzavřel, tak popíšu jak to dopadlo.
Nakonec jsem tedy koupil neoriginální, kde nesedělo jen ET38 (místo ET40 origo). Zajel jsem s tím na STK, za litr mi to potvrdili a na magistrátu zapsali za 50Kč do TP.
Dle informací, které jsem postupně nasbíral, je to s těmi koly takto:
1. Policie by to neřešila, řeší jen zimní, letní případně.
2. Pojišťovna to taky neřeší ad1.
3. STK to řeší a od technické by mě pravděpodobně vyhodili.
4. Výrobce, tam je to komplikovanější, standardně to neřeší, ale nemusí uznat záruku třeba problém se spotřebou, atd.. prostě to co by na to mohlo mít vliv (prý to nyní hodně dělá Škoda(neověřeno)).

Díky za všechny připomínky.
Keile
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků