Pneumatiky - litá kola

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hustoles 6. 5. 2021 13:10

mfilip píše:Ten clanek by mne zajimal.

Protoze muj kamrad mel v zime pred lety na suche vozovce nezavinenou nehodu a bylo mu kraceno plneni za letni pneu, aspon mi to tak teda rikal. Do sporu nesel.....

Toho právě zneužívají pojišťovny, že to nikdo nerozporuje...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 6. 5. 2021 13:11

bohuzel, ale straci rozporovat a staci byt pripraven to resit soudne a jde to, ale nesmysl tim vyhrozovat, proste normalne snima jednat stejne jako jednaji oni. Minimum lidi resi.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 6. 5. 2021 13:12

Slawall píše:
mfilip píše:No pojistovny pry na to koukaji a krati plneni, pokud rozmer nesouhlasi s TP.
Takze radsi to resit, i kdyz si uz presne nevzpominam, zda mi na STK kontrolovali rozmer pneu.

+1 kdyz jsem hlasil, ze mi nejaky ***** odrel naraznik, tak likvidator fotil i rozmery pneu.

Může si klidně vyfotit i vlastního ptáka. Poslal bych je s pneumatikama rázně do perdéle 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 6. 5. 2021 13:47

Hustoles píše:
mfilip píše:Ten clanek by mne zajimal.

Protoze muj kamrad mel v zime pred lety na suche vozovce nezavinenou nehodu a bylo mu kraceno plneni za letni pneu, aspon mi to tak teda rikal. Do sporu nesel.....

Toho právě zneužívají pojišťovny, že to nikdo nerozporuje...

Asi jo. Ale zajimalo by mne, jestli se s tim nekdo z garaze uz setkal a popsal svuj case, co pojistovna zkousela, apod. Na netu jsou jen same pripady "kdyby", ale realny pripad jsem zatim nenasel. Ani ale moc nehledam
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 6. 5. 2021 13:52

Se mnou vedli souboj, když jsem si chtěl nechat vyměnit čelní sklo u svýho měchoše. Se jim to hrozně nelíbilo, protože oni maj smlouvu (přesně už si to ani nepamatuju) s jinejma a v mým okolí to bylo u největšího lofase široko daleko. Nakonec stejně povolili a ještě z toho vyšli líp, protože to sklo stálo o nějakou tisícovku míň, ale tanečky kolem toho dělali hrozný.
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 6. 5. 2021 14:14

mfilip píše:
Hustoles píše:
mfilip píše:Ten clanek by mne zajimal.

Protoze muj kamrad mel v zime pred lety na suche vozovce nezavinenou nehodu a bylo mu kraceno plneni za letni pneu, aspon mi to tak teda rikal. Do sporu nesel.....

Toho právě zneužívají pojišťovny, že to nikdo nerozporuje...

Asi jo. Ale zajimalo by mne, jestli se s tim nekdo z garaze uz setkal a popsal svuj case, co pojistovna zkousela, apod. Na netu jsou jen same pripady "kdyby", ale realny pripad jsem zatim nenasel. Ani ale moc nehledam

Moje zkušenost je že pneumatiky/kola co nesedí s tp nezkouší

-- 6. 5. 2021 15:16 --

Jinak aurizak u auta co se v eu neprodává a pak kvůli gapu opravu za víc než totalka, což jim proslo že, protože to je podle mě legální
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 6. 5. 2021 16:45

Nissan350Z píše:Se mnou vedli souboj, když jsem si chtěl nechat vyměnit čelní sklo u svýho měchoše. Se jim to hrozně nelíbilo, protože oni maj smlouvu (přesně už si to ani nepamatuju) s jinejma a v mým okolí to bylo u největšího lofase široko daleko. Nakonec stejně povolili a ještě z toho vyšli líp, protože to sklo stálo o nějakou tisícovku míň, ale tanečky kolem toho dělali hrozný.

ani se jim nedivím, jsou tam taky jen lidi a jak to maj nastavený, tak je to pro ně nejvíc pohodlné a nemusej udělat nic navíc. Jak se jedná o změny, jakékoli, nikdy se jim to nelíbí..
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 9. 5. 2021 08:42

https://www.autoforum.cz/zajimavosti/muz-naboural-svuj-vuz-pojistovna-zkusila-vyuzit-klicky-aby-mu-nevyplatila-ani-korunu/
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků