Zimní pneu 2017/18

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 31. 8. 2018 12:54

robbert píše:
MELLO píše:Tak kdybys nebyl kokot, tak dáš zimní 15 (***** by se stalo) a máš sadu za necelých 6tis. jako já.

A co mám dělat já? Já tam mohu dát nejmenší 16 a ještě v píp rozměru...

Dobře ti tak.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod robbert 31. 8. 2018 17:19

Čím jsem si zasloužil, že jsi tak hodný?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 31. 8. 2018 17:26

Odpouštím ti.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod .Jelen. 31. 8. 2018 22:21

Musím vyřešit pneu na Octu, ty letní, co tam jsou, jsou v kombinaci 205mm šířky a těžkýho předku na vodě nebezpečný a nepříjemný, aniž by to už bylo úplně sjetý.
Jen mám dilema, co na to obout, bo příští tři měsíce s tím budu jezdit v UK a najedu jen cca 1500-2000km, na to jsou samozřejmě nejvhodnější letní pneu.
Potom ovšem na začátku prosince pojedu z UK do ČR.
A ačkoliv si myslím, že je hodně malá pravděpodobnost sněhu a ledu na německejch a rakouskejch dálnicích a kousku českejch silnic, tak už vidím, jak fakt napadne a budou tam nějaký policejní kontroly. :D

Zimní pneu na to kupovat nechci, bo doma v ČR v garáži jsou celý kola s novýma zimníma. Takže matuju nad letníma nebo celoročníma.
S autem se jezdí piánko a za tři měsíce už zůstane v ČR. Vychází mi to cenově i rizikově na celoroční, ale zas k nim mám trochu odpor.
Tuhle jsem zas viděl video, jak někdo na zahřátý silnici zabrzdil tvrdě kvůli srnce (nebo jelenovi??) a zánovní celoroční pneu se normálně utrhl běhoun. To mě neláká. Ale třeba je to u značkových lepší, než si myslím...?
.Jelen.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jean ViC 31. 8. 2018 22:22

Vem Continental nebo Dunlop... Michelin by taky šel
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 8. 2018 22:31

Michelin ***** nebrat :D vem contíky.
anonymni

Odeslat příspěvekod Jean ViC 31. 8. 2018 22:33

Jsi odborník nebo co ty kundo
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 8. 2018 22:34

Já ne, ale hodně lidí z garáže se shodlo, že to klouže, já se o tom i přesvědčil :-D
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 31. 8. 2018 22:36

:-!
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Jean ViC 31. 8. 2018 22:39

tos_ píše:Já ne, ale hodně lidí z garáže se shodlo, že to klouže, já se o tom i přesvědčil :-D

Tak drž hubu a šoupej kundu, klouzaji energy savery
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod MELLO 31. 8. 2018 22:39

:D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 8. 2018 22:40

Si to musím na tom Lexusu zkusit, jak moc to klouže, uvidím, snad ho neprodají do doby, než tam přijedu, ale prodejce překvapil, komunikuje emailem a to hodně dobře.
Obrázek
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 31. 8. 2018 22:43

:-S
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod polda 31. 8. 2018 22:55

16 let mám místo zimních celoroční a keine problematice. Jen jednou jsem 2 járy měl zimní BF GOODRICH a s těma úplně spokojen nebyl.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod .Jelen. 31. 8. 2018 22:56

tos_ píše:Michelin ***** nebrat :D vem contíky.
Jean ViC píše:Vem Continental nebo Dunlop... Michelin by taky šel

A není to škoda na Oktu? :D
Já už přemýšlel nad letníma Bridgema nebo Dunlopama za 6-6,5k s obutím, zbavením se starejch pneu, pojištěním atd. to už mi přišlo docela ok. Jen mi ty letní pak začaly vrtat hlavou.
Třeba celoroční Conti jsou s obutím za 9,5 a to nevím, jestli se mi chce připlácet za gumu, co neumí ani jedno pořádně...
.Jelen.
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka