Zimní pneu 2017/18

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MirecBA 28. 6. 2020 11:13

som bol skuknut stav 4D. osud maju specateny a aby vydrzali do zimy, bude treba spomalit v zakrutach ,hlbka dezenu 5mm po cca 28tkm
skyactiv G157
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod MirecBA 11. 7. 2020 22:50

https://www.dropbox.com/s/fbysrt9775ce6 ... 0.jpg?dl=0

Predne sa uz rozpadaju po celom obvode, zadne ok. Predpokladam ze ich doraza krutenie sa pri parkovani, kedze na zadnych som to nevidel.
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 11. 7. 2020 22:56

To je nic.
Ale zrovna mat potrebu dorazat 7 rocne zimaky do HR s rodinou apod...no kazdeho vec.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod MirecBA 11. 7. 2020 23:07

Na zimakoch to lahsie ide vpred a ked sa este zredukovala hmotnost , je to + 5hp :) 7 este nemaju, zatial len 6,x
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod polda 12. 7. 2020 10:38

Zrovna v HR takto místní jezdí. Vepředu vždy zimaky.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 7. 2020 11:34

V HR to jsou jinaci střelci..
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod glider 12. 7. 2020 12:32

polda píše:Zrovna v HR takto místní jezdí. Vepředu vždy zimaky.

jj a tvarime sa, ze to je spravne co
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod MirecBA 12. 7. 2020 12:45

Tak ja jazdim pomaly, zimaky ok,, len som necakal , ze sa budu takto trhat. Som myslel ze to je len zriedkave ale ako som potocil kola je to na celom obvode. Zadne ok , po navrate prehodim a este vydrzia, potom najskor geometroa nasledne nove gumy. Dal by som stare letne len uz hodne triasu ( vyvazenim, starobou) a myslel som ze tie zomaky to v poho daju
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod XB_1 15. 7. 2020 20:28

Tak se poohlizim po zimakách na mondeo. Jelikoz jezdim po Praze a sem tam na hory po upravenych silnicích, videl bych to na neco ekonomickeho (s letnimi Barum jsem taky spokojenej). Co jsem tak koukal, zaujaly me Sava Eskimo HP. Sice uz asi 4 roky stara guma, ale dle recenzi a testu ne spatna. Ma nekdo zkusenost?
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jean ViC 15. 7. 2020 20:30

Mě lehce na octavku lákají Barumky cenou, zimní no a nevím bojím se protože polaris 2 byli hrozný ***** a dal jsem je nezkoušel a ted jsou pětky a to jsem měl na firmni slabší Octavce a jelo to i zatáčelo :hm
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 15. 7. 2020 20:34

XB_1 píše:Tak se poohlizim po zimakách na mondeo. Jelikoz jezdim po Praze a sem tam na hory po upravenych silnicích, videl bych to na neco ekonomickeho (s letnimi Barum jsem taky spokojenej). Co jsem tak koukal, zaujaly me Sava Eskimo HP. Sice uz asi 4 roky stara guma, ale dle recenzi a testu ne spatna. Ma nekdo zkusenost?

Ano.
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod PatV 15. 7. 2020 20:39

XB_1 píše:Tak se poohlizim po zimakách na mondeo. Jelikoz jezdim po Praze a sem tam na hory po upravenych silnicích, videl bych to na neco ekonomickeho (s letnimi Barum jsem taky spokojenej). Co jsem tak koukal, zaujaly me Sava Eskimo HP. Sice uz asi 4 roky stara guma, ale dle recenzi a testu ne spatna. Ma nekdo zkusenost?

Záleží na konkrétním rozměru, ale slušně vychází Firestone Winterhawk a nebo Hankokoty.
PatV
Inventář

Odeslat příspěvekod XB_1 15. 7. 2020 20:59

maXX_CZ píše:

Ano.

A?

-- 15. 7. 2020 21:03 --

Hankokoty mam ted, ale je otázka, jestli za podobnou cenu nevzit uz Nokiany. Rozmer potřebuju 215/55 R16 a nejspis XL.
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod goes 15. 7. 2020 21:32

Ja ti nevim ale byt v praze tak kupuju to nejlepsi. Jak tam vidivam ty kalamitni stavy
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod XB_1 15. 7. 2020 21:48

Nesmíš taky věřit vsemu v televizi :-D
XB_1
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka