Které pneu - BMW320d beskydy

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 1. 10. 2016 22:10

Hlasuju pro GY UG9 8)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Vagi 1. 10. 2016 22:17

Hlasuju pro to, jít spát... :)
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 1. 10. 2016 22:19

ještě je brzo
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod speleo 1. 10. 2016 22:22

Já ve Vagiho letech sem se teď teprv voblíkal a šel pařit do města na dydžinu!
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Vagi 1. 10. 2016 22:23

Kua, asi mládnu...dobjou :D
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod speleo 1. 10. 2016 22:24

Dobjou voe :D

speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod pech. 2. 10. 2016 00:50

Dunlop, UG má moc plný vzorek a v beskydech bude dost sněhu, na který to není ideální.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sell: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod Peeskle 2. 10. 2016 07:28

Na sněhu právě budou asi lepší ty GY. Ale ted jsem se někde dočetl že mají žalostnou výdrž. 6 let zpět jsem měl UG7+, ty byly perfektní. Ale teď to vypadá že zkusím Dunlop. Pro jistotu si tam ještě napíšu o DOT, cena je totiž lehce podezřelá☺
Peeskle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 2. 10. 2016 11:49

Pořídil jsem Dunlop 5 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod maincoonsback 2. 10. 2016 13:08

Stejny koncern.
V tomto pripade bych se rozhodoval podle zeme vyroby, je li tak uvedeno, z toho duvodu bych sel po dunlopu, vyroba ve slovinsku bude jiste kvalitnejsi a bez podvodu a falesneho pocitu kvality. Pri stejne cene ty dunlop budou lepsi pneu. Mimotoi vzorek se mi zda byti pro beskydy lepsi.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Lexx 2. 10. 2016 13:21

:oboze :D
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 2. 10. 2016 16:14

Nevím co je na tom k smíchu.

Výroba v Německu bude o dost dražší než je tomu třeba právě v tom Slovinsku (tohle je objektivní fakt). Při stejné konečně ceně, vzhledem k tomu, že se jedná o stejného výrobce je zřejmé, která z těch gum bude víc "ošizená". Já bych volil tu Slovinskou, protože na té dělali alespoň Slovinci, kteří jsou mi blíž než němečtí turci. Většinou an internetu ani nevíš od kud gumy pochází a nemáš možnost výběru.

Nevím proč bych nemohl napsat jak to je. Bohužel mám s Německými gumamy pod neněmeckými značkami (Michelin, Pirelli) zkušenost a stojí za (z domovských zemí jsou ty pneu lepší)... Většina moderních fabrik už je dnes prostě jinde, než právě tam. To, že mám obecně s německýmni produkty trystní zkušenost je věc už druhá, a to, že vyplouvají na povrch další a další podvody německých korporátních společností je už věc úplně jinde, ale proč ji nezmínit?
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Hustoles 2. 10. 2016 16:23

Dalo by se o tom všem polemizovat a stejně bychom se jednoznačného závěru nedobrali Wolffíku... 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod maincoonsback 2. 10. 2016 16:25

To ne.
Já jen napsal svuj nazor, nevydávám to za dogma a vůči tazateli to nemyslim zle. Proste sem jen naspal svuj nazor a snazil se ho zduvodnit.
Ve finále ani jedna guma nebude zlá, prostě jen v tomto přípaě, z těch mnou uvedených důvodu bych prostě víc věřil na svém autě těm Dunlopům.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Hustoles 2. 10. 2016 16:33

Vyhnul bych se na každý pád gumám čínským.
Hustoles
Chameleon Garáže

Předchozí stránkaDalší stránka