Adac Test Letnich pneu 2013

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 3. 2013 22:54

Už ho bylo dost
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod PneuBorec 4. 3. 2013 22:55

Vy asi fakt nebudete normální :D
PneuBorec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ka-spel 4. 3. 2013 22:57

PneuBorec: Co to tam máš za bláboly v podmínkách? To mě teda roztrhalo. Ty Continentaly jsou asi hodně horký zboží:

http://pneuborec.cz/dokumenty/obchodni-podminky

[i:*****]E. Závěrečná ustanovení

1. Shoda s protiteroristickými směrnicemi: Smluvní strany jsou si vědomy Rezoluce OSN č. 1267/1999, 1333/2000, 1373/2001, 1390/2002 a 1455/2003 a Směrnice Rady EU (EU) č. 2580/2001 a 881/2002, ve znění pozdějších předpisů, týkajících se omezujících opatření proti určitým osobám, podezřelým z teroristických aktivit („Protiteroristické směrnice“). Strany potvrzují, že nejsou spojeny ani zapojeny do jakékoliv přímé nebo nepřímé aktivity jakékoliv povahy s jakoukoliv fyzickou osobou, společností, skupinou a subjektem, jejichž seznam je uveden v Protiteroristických směrnicích. Strany se zavazují dodržovat Protiteroristické směrnice.[/i:*****]

Ještě to chtělo přidat ACTA.

:mrgreen:
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář

Odeslat příspěvekod PneuBorec 4. 3. 2013 23:02

Typický Čech 8-) "čemu nerozumím, to mě uráží"
PneuBorec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ka-spel 4. 3. 2013 23:08

Dávat toto do obchodních podmínek prodeje pneumatik? Jasný, dá se na netu stáhnout spousta vzorových podmínek pro obchod, ale toto je jak z nějaké zbrojovky. :hm
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář

Odeslat příspěvekod Vagi 4. 3. 2013 23:12

PneuBorec píše:Vy asi fakt nebudete normální :D

Jojo, nad některýma taky kroutím hlavou (nebrat osobně) :mrgreen:
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod D1.8T 5. 3. 2013 00:04

PneuBorec píše:Vy asi fakt nebudete normální :D

Když doporučíš něco italskýho, bude ti maicoon řiťolezit. ;-)
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 5. 3. 2013 00:10

Nevím, že tě to furt udivuje...
P.S. Neútočil na nic italského co vím, tak je tvoje poznámka mimo mísu, nevím jestli si to uvědomuješ...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod C3luar 5. 3. 2013 00:46

Ako soory ale neviem čo sa rieši, ja si vyberiem podľa ceny a kvality niečo rozumné a pre moje potreby vyhovujúce a tým to končí. Môžu si tam testovať aj gumy od Fera z dolnej ^^ :roll: Výpovedná hodnota diskutabilná a skôr sa bude len dohadovať kto čo a kedy ... :roll:
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D1.8T 5. 3. 2013 00:56

maincoonsback píše:Nevím, že tě to furt udivuje...
P.S. Neútočil na nic italského co vím, tak je tvoje poznámka mimo mísu, nevím jestli si to uvědomuješ...

Jsi dlouhodobě vyprofilovanej jako italofil nesnášející cokoli německýho. A píčovat si začal kvůli Continentalu. Německýmu Continentalu. Takže si uvědomuji, že moje poznámka je zcela na místě. ;-)

od maincoonsback 4. 3. 2013 21:31
Přestaň tady dělat reklamu Continentalu, už tak stačí, že je všude *****... Nikdo na to není zvědavý..
Je spousta lepších gum a za lepší ceny než je Barum (i s lepším poměrem cena výkon), nedej bože Semperit (ty sem měl kdysi zimní a větší tragédii na autě sem neměl, to i ten Falken byl lepší).
Nic proti Continentalu, dělá dobrý gumy, ale co si tady začal předvádět..., musím poděkovat mellovi, že pomalu ale jistě zakročil... Zafungoval zcela správně.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 5. 3. 2013 00:58

Ne není. Ale to je jedno...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Jean ViC 5. 3. 2013 09:23

ka-spel píše:Dávat toto do obchodních podmínek prodeje pneumatik? Jasný, dá se na netu stáhnout spousta vzorových podmínek pro obchod, ale toto je jak z nějaké zbrojovky. :hm

cili kdo je teroristu musi nakoupit jinde... :hm
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod orgasmic 5. 3. 2013 09:57

:D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod robbert 5. 3. 2013 10:03

Já nakupuju jinde, jsem terorista?
:hm
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mfilip 5. 3. 2013 10:47

Proc nemuzu najit na pneuborec.cz zadne pneu 225/45/r17 ?
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka