Kdy budete přezouvat na letní?

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 4. 2020 10:47

ten nejspis ještě chrape
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod agathodaimon 9. 4. 2020 10:50

Nebo ještě vidí dvakraát :D
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 9. 4. 2020 10:56

tak napíše 4044, no
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 4. 2020 10:59

:D ale tak modelový rok 2021 můžeš mít i s autem v červnu ne? O:-)
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 9. 4. 2020 11:00

Tomas B píše:se mi nechce řešit přezutí na dočasný modle...Škodovka nastavila zrcadlo prodloužením odstávky na 27.4., takže to nechám asi na pronajímateli, jestli mě sám zavolá, že to chce přezout na letní

Něco na tom tvrzení, že automobilky byly poslední dobou v *****, přece jenom bude. Kdyby měly mega odbyt, jak se furt na venek tvářily, určitě by se už dávno rozjely... Takhle jim to hraje do karet, protože hodně ostatních velkých firem (co maj práci) normálně jede.
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 4. 2020 11:02

Tak já doufám, že vytáhnou (v první řadě vlády) hlavy z ***** a začnou vyrábět, co lidi chtějí. Tj. ne cpát ekonesmysly za každou cenu, malusy za CO2 a podobný chujoviny.
renaultí 1.8 M5P EDC
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 4. 2020 11:05

Malusy za CO2 si ale nevymyslely automobilky
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Tomas B 9. 4. 2020 11:06

MV-čko: to asi jo

jako jezdit mám čím, takže v pohodě, sám jsem zvědavej, jak to ve Škodovce mají připravený, kdyby měli toho 27.4. zmáčknout čudlík. Jestli jsou schopný začít najet úplně normálně nebo jestli jim budou chybět díly od subdodavatelů. A jestli před sebou potáhnou ještě tu "velkou" poptávku před covidem nebo už jí tak velikou neměli a teď jelikož mají asi ***** objednávky, tak jestli to v případě, že by měli dodávky od subdodavatelů ok, tak jsou schopný ten 1,5 měsíce nemakání během pár týdnů dohnat. Nebo to budou mít u ***** a prostě vše bude buďto o ten 1,5 měsíce posunutý nebo to bude úplně na ***** a bude to posunutý o hodně víc.

-- 9. 4. 2020 10:07 --

Nissan350Z píše:
Tomas B píše:se mi nechce řešit přezutí na dočasný modle...Škodovka nastavila zrcadlo prodloužením odstávky na 27.4., takže to nechám asi na pronajímateli, jestli mě sám zavolá, že to chce přezout na letní

Něco na tom tvrzení, že automobilky byly poslední dobou v *****, přece jenom bude. Kdyby měly mega odbyt, jak se furt na venek tvářily, určitě by se už dávno rozjely... Takhle jim to hraje do karet, protože hodně ostatních velkých firem (co maj práci) normálně jede.

i to může být pravda
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 9. 4. 2020 11:10

To se odhaduje těžce. Ale vím o firmě z okolí, kde je kolem 500 lidí (ok, v porovnání se Škodou ***** :D), maj 4 potvrzený Covidy, další lidi v karanténě a jedou normálně dál. Krajská hygiena jim to odklepla, že nevidí problém při zavedení nějakejch hygienickejch opatření. Proto se mi nějak nechce věřit, že by Škodovka stála tak dlouho hlavně z důvodu ochrany zdraví zaměstnanců :D
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 9. 4. 2020 11:11

mně už to příjde taky divný a věřím, že na tom, že se jim tak trochu hodí něco pravdy je
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 4. 2020 11:12

Arnie J píše:Malusy za CO2 si ale nevymyslely automobilky

však jo, proto píšu v první řadě vlády a další ty pochybné instituce
renaultí 1.8 M5P EDC
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 9. 4. 2020 11:16

Možná mají málo lidí. Část jich zůstala doma s děckama, část je v karanténě, cizinci jsou doma.
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 9. 4. 2020 11:20

Nissan350Z píše:To se odhaduje těžce. Ale vím o firmě z okolí, kde je kolem 500 lidí (ok, v porovnání se Škodou ***** :D), maj 4 potvrzený Covidy, další lidi v karanténě a jedou normálně dál. Krajská hygiena jim to odklepla, že nevidí problém při zavedení nějakejch hygienickejch opatření. Proto se mi nějak nechce věřit, že by Škodovka stála tak dlouho hlavně z důvodu ochrany zdraví zaměstnanců :D

1. stoji cely automobit. Neni nyni odbyt, tak proc by delali. To neni o skode a jednom nemocnem. FIrmy kvuli jednomu nemocnemu nezaviraji.
2. maji i dost vypadku zamestnancu - OCR, zahranicni odjeli a nema je kdo nahradit
3. je v tom chtena/nechtena ochrana zamestancncu. Znam firmy, co na 2 tydny nechaly doma lidi, byt je to vyrobni podnik apod. protoze se lidi bali apod.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 9. 4. 2020 11:23

Názory jsou různý, no. Na každym je trochu pravdy. Ale jelikož v tom tak trochu taky dělám, tak vim i od jinych firem, že ten auto průmysl je v poklesu už přes půl roku. :)

-- 9. 4. 2020 11:28 --

puk123 píše:Možná mají málo lidí. Část jich zůstala doma s děckama, část je v karanténě, cizinci jsou doma.

Tak jasně, to je taky pravda. Nicméně to se dá řešit např. úpravou směn, nějakou zrušit, omezit výrobu, ale že by chybělo tolik lidí na kompletní zavření na měsíc? :hm
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod polda 9. 4. 2020 11:29

Spousta lidí také nechtěla z obavy o zdraví dělat a Škodovka v tom Babylonu lidí nezabrani tomu až by.se s nima po nákaze a nedej bože úmrtí začali soudit,že ve vladou vyhlášeném stavu je nutili dělat.
polda
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka