Kdy budete prezouvat na zimni?

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 24. 10. 2021 10:23

takhle jezdí celej život, to není věkem, prostě řeší jen to co má přímo před nosem..i když v dálce před ní všíchni zběsile brzdí, ona to začně řešit až když jim dojede na kufr..
Pořád řeším jako favorita LM005, ale je zajímavé, že v některých testech je na sněhu nejhorší..ještě hůře než čínský a v některých testech zase patří na sněhu v nejlepším.. rozměr 195/65/15 (propadák na sněhu), rozměr 195/55/16 na sněhu 4 nejlepší..přitom to jsou rozměry, které by se daly celkem srovnávat. Má s nimi někdo osobní zkušenosti jaké jsou na sněhu, hlavně co se záběru týká? Brždění mají vždy celkem ok
JayDeeSq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OTA21 24. 10. 2021 10:25

Z toho, co tady čtu si nemyslím, že by volba lepších pneu problém vyřešila...
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2021 10:30

nevyresi to, jak jezdi, ale mozna ji ty lepsi gumy trochu pomuzou prestoze zbytek bude porad spatny, coz ma logicky zaklad.

Co nema logicky zaklad je uz to, ze takovy clovek jezdi po silnici a ohrozuje tak tisice jinych lidi a nikomu to ocividne nevadi. Chapu, ze kdyby to bylo u mych rodicu, taky to bude pro mne slozite, ale zase kdyz si vezmu jak se to u nas v jedne vetvi rodiny neresilo az bratr dedy zijic v pravidlech padesatych let to nedal a odnesla to jeho zena...

coz doufam ze se zde nestane.
anonymni

Odeslat příspěvekod hobitt 24. 10. 2021 10:31

Arnie J píše:Nokian nebrat

Mel jsem zimni na dachne a za par korun cajk. WR D4 tusim, zadni jsem donel pres leto. Letos tam pujdou na predek zas a dozadu nejaky barumky prej
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 24. 10. 2021 10:32

Elemky objednane.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 24. 10. 2021 10:34

Ja radsej Marlboro.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 24. 10. 2021 10:43

Winstonky jsem měl nakonec nejradši
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 10. 2021 11:48

Startky bezfiltrovky
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 24. 10. 2021 11:48

se z toho dělá drama větší než to ve skutečnosti vypadá, ale předvídavost má prostě špatnou, vše řeší až na poslední chvíli, nikoliv za poslední chvílí, proto na gumách celkem záleží (neříkám že na horších by se vysekala, ale proč aspoň timhle nepomoci k rezervě), zas to není řidič co by to pálil hlava nehlava, tím neříkám, že to je ideální, ale mezi námi jsou mnohem horší řidiči a to jak v řadách co se na to moc necití, tak i mezi těmi, kteří se na to cití až moc. Jezdí takhle už desítky let, projezdila celou Evropu, není to u ní o stáří, ale ochota někam se jet učit smyk atd. to u ní nebylo nikdy, prostě ženská co umí ovládat pedály, řadičku a volant a když to uklouzne tak neví co moc dělat, což neví tak 75% řidičů. Naštěstí v době asistenčních systémů to už trochu pozbývá na důležitosti, protože jinak je to přesně ten typ řidiče co by stál na brzdě, kola zablokovaná a ona zběsila kroutila volantem. Zrovna předvčírem mě málem sejmula starší paní, odhadem tak 85+, možná i 90+, která na křižovatce nebyla schopná zatočit, prostě bylo vidět, že už na to nemá vůbec sílu, naštěstí to bylo relativně v malé rychlosti (cca 20km/h) a zvládla aspoň zabrzdit..co jsem odjel a měla více prostoru to už dokázala i vytočit, ale ten pohled na ní byl opravdu nebezpečný, protože tamto o věku bylo hodně a ta paní nezvládala základní věc a to točit volantem na křižovatce..vypadala jak autobusák co mu vypadl posilovač..
JayDeeSq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2021 12:00

Obhajit se da ocividne cokoli
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 24. 10. 2021 12:02

Řekněme, že je tady jen jeden člověk, který viděl paní řídit.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 10. 2021 12:09

A pak jeden, který to vidět nepotřebuje :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 24. 10. 2021 12:30

si myslete co chcete, já se s ní jezdit nebojím, ani se jí nebojím dát do auta dítě a ani bych nemluvil o nějakým ohrožování tisíců lidí, to že jedná někdy zbrkle je pravda, proto řeším kvalitní gumy i z toho důvodu, že třeba nezvládá smyk (proto lepší tomu co nejvíce předcházet), ale pokud by neměla jezdit ona, tak by muselo přestat jezdit další víc jak polovina řidičů a to sem to s tou polovinou ještě podstřelil
JayDeeSq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 10. 2021 12:44

Arnie J píše:Startky bezfiltrovky

Kouřívával sem.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2021 13:00

JayDeeSq píše:si myslete co chcete, já se s ní jezdit nebojím, ani se jí nebojím dát do auta dítě a ani bych nemluvil o nějakým ohrožování tisíců lidí, to že jedná někdy zbrkle je pravda, proto řeším kvalitní gumy i z toho důvodu, že třeba nezvládá smyk (proto lepší tomu co nejvíce předcházet), ale pokud by neměla jezdit ona, tak by muselo přestat jezdit další víc jak polovina řidičů a to sem to s tou polovinou ještě podstřelil


Podme dal. Myslim ze to ted jen zehlis a brousis hrany. Neni to sice jen vsde vec ale nezmenime to.

Kazdopadne ty rozdily v pneu jsou marginalni a neexistuje nejlepsu pneu. Musis si vybrat jednu z disciplin a v tom vybrat dobrou a zbytek holt muze byt lepsi jinde
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků