Kdy budete prezouvat na zimni?

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 15. 11. 2019 21:25

_maty_ píše:Conti sport

A to ty Nexeny jsou lepší?
V čem? To bych neřekl teda. Jsou asi měkčí, takže pohodlnější.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jean ViC 15. 11. 2019 21:26

Pravda zimní nexen vs conti sport na asfaltu bych netipoval že lepší budou nexen :hm
Nebo je hodně jiný rozměr?
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod robbert 15. 11. 2019 21:27

Rozměr je myslím stejný, ne? Tak nějak si to pamatuju
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod _maty_ 15. 11. 2019 21:30

Je to hodne o pocitu, ale co si vybavuju, tak zimni pneu ma vic zkosene bocnice, tj i pri rozmeru 235 je o neco asi uzsi, tim padem lepe manevruje a je mene nachylna na vyjete koleje.. dalsi vec je, ze letni guma je asi vazne tvrdsi, takze zase plus pro komfort.. jinak se mi potvrzuje jen to co uz jsem mel minulej rok a pamatuju si prezuti zas na letni jak jsem se tesil na contiky a po prezuti me to spis zklamalo.. ale bavim se jen o komfortu jizdy, treba ty contiky drzi lip pri ostrejsi jizde, nebo bych to cekal..
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod goes 15. 11. 2019 21:32

To jsou zase kydy
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod yeaah 15. 11. 2019 21:33

Prezuto budu mit 27.11., toz ale zatim nevim, co tam budu mit za gumy :D.. Ikdyz asi vezmu ty HP3 uz to tak vypada
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod robbert 15. 11. 2019 22:00

Tak já mám třeba 19"Conti oproti 18"Nokian a ty Conti jsou tišší a auto mi přijde lépe ovladatelné. Co jsem prezouva u 235 vs. 215 tak tam je tahání ve vyjetych kolejích evidentní. Ale T, 2 cm se prostě projevit musí, ne?

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod _maty_ 16. 11. 2019 06:04

Urcite jo

-- 16. 11. 2019 06:09 --

goes píše:To jsou zase kydy

Urcite? Manzelka ten den po prezuti, prisla s tim, ze at radsi zkontroluju tlak v pneu, ze se ji zda, ze se s tim lehceji jede a min to drnca... a to s tim jezdi denne do prace, tak to vnima vic nez ja co s tim jedu 2x za mesic
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod MirecBA 16. 11. 2019 09:46

u mna podobne ked prezujem na 215/65 , len je to teda trochu zelatinove :)
vcera som ocenil Renault Trafic, priti Vitu neviem z ktoreho roku luxus, prijemne sedenie, tichsi podvozok, nedrcalo to, nevrzgalo to ..... .To vito uz asi bolo za zenitom zivotnosti, lebo tazke sklamanie v trej rade sedadiel
skyactiv G157
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod speleo 16. 11. 2019 18:39

Vagi píše:
speleo píše:No,pro moje univerzaly to je posledni legalni zima, pak budou pod 4mm a stopka na usek zimni vybava. Samo na nich budu jezdit v zime dal,ale uz ne bez starosti kam muzu a kam ne.

Ford opraven? Nebo pořád jen dolejváš oil?

Furt dolejvám oil, snad to klapne tuhle zimu :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 11. 2019 20:46

Dneska bylo pěkně, tak jsem jel "letním" autem. Zatim se mi jeví jako dobrý mít jedno auto na letních a druhé na zimních :D
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod Jean ViC 16. 11. 2019 20:50

Zkus i když mrzne a je sucho, zjistíš že pořád letní na asfaltu lepší...
Noo jinak chápu, je mi líto zimních co zachvili nebudou zimní když je drasam na teplem asfaltu
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 11. 2019 20:55

No spíš já musím do nějakýho pneuservisu nechat zout starý gumy a dát tam nový a hodit to na auto. Takže voser a nevím jestli se mám odvážit jet do renó servisu, nebo nějakej běžnej pneuservis :D
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 16. 11. 2019 21:30

smutny, no
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Hustoles 17. 11. 2019 13:10

Tomas B píše:Kam sel?

Odešel s prezidentovou cukrovkou :D

-- 17. 11. 2019 13:11 --

JardaB píše:Tak chtěl jsem na to jit zítra ale když vidim predpoved, tak to ***** ještě nejmíň tyden :D

Tak dlouho souložit nevydržíš.. :hm
Hustoles
Chameleon Garáže

Předchozí stránkaDalší stránka