Pneu servis Praha? Aktualni situace

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Bigduck 2. 11. 2010 13:29

jo Praha je na pneuservisy zlatá klícka :-) mimo Prahu si to většinou lidi dělají sami, takže ceny jsou sražené úplně někam jinam (občas až na 1/10 ceny oproti Praze)

taky jsme nad tím s kolegou přemýšlely před pár lety, že do toho půjdeme, otevřít na 4 měsíce v roce a zbytek roku vymýšlet něco jiného
Bigduck
Štamgast

Odeslat příspěvekod pepek 2. 11. 2010 15:54

Minulý týden v dolnouhersku mobilní dílny (stany) téměř u každého obchodního centra a cena komplet přezutí a vyvážení po přepočtu 400-800.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jandaxx 2. 11. 2010 16:25

Praha 9 Dolní Počernice komplet přezutí tj. sundání z auta, sundání gum z disku, nandání zimáků, vyvážení, nahození na auto 760 :-)
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Bigduck 2. 11. 2010 16:27

jandaxx: adresa?
Bigduck
Štamgast

Odeslat příspěvekod jandaxx 2. 11. 2010 18:23

jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Bigduck 3. 11. 2010 09:25

jandaxx: jsem si myslel :-) s nimi mám bohaté zkušenosti letos na jaře, vstřícní, udělali na počkání, cena tady v pohodě, potud vše v pohodě, ALE výsledek práce stál za to :D dávali mi nové Turanzy na originál liťáky asi 2 hodiny :D :D :D vracel jsem se tam 3x....takže jsem zabil půl dne a výsledek byl takový, že jsem se sebral a jel 100km k mému servisákovi, ať to udělá pořádně....takže vřele doporučuji :D

abych situaci popsal podrobněji: když jsem jim to předával, říkám, ať mi závaží nalepí, ale oni ne, že jsou kola rovný, takže stačí maličká závaží zinkový, OK, tak to tam dali, nahodili na auto a já vyrazím ze servisu, dám 1-2-3 a hned 100m za servisum jedna rána za druhou, auta za mnou troubili a závaží lítaly jedno za druhým jako bych střílel, přijedu zpátky, tak se pobavili, zavolali šéfa, přede všemi jim ukázal, že to udělali blbě, dal znovu ty zinkový závaží, odjel jsem, situace se opakovala...to už jsem se vrátil fakt *****ě, protože celou dobu ženská a dítě v zimě čekali a koukali a říkám, že chci nalepovací závaží, že jim to říkám od začátku a oni, že budou za příplatek, to mě opravdu odrovnalo :D :D :D takže jednoznačně doporučuji, pokud si chcete opravit lak na svém nebo za Vámi jedoucím autě a strávit bezva půlden.....nedaj si říct a nedaj
Bigduck
Štamgast

Odeslat příspěvekod X123 3. 11. 2010 19:40

Byl jsem u nich jednou s píchnutým kolem a borec to hodil na ruční zvedák... Po tejdnu jsem náhodou kouknul na práh v těch místech, kde to zvedal a je úplně ohnutej - zřejmě netrefil to správný místo... Kolo do měsíce začlo lehce opět ucházet, ale možná tam byla ještě nějaká díra, kdo ví, ale myslim si svoje...
X123
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jandaxx 3. 11. 2010 20:39

Tak moje auto zatím jezdí, závaží nelítají, gumy neucházejí, práh prohnutý není. Takže uvidíme.....
Jsou tam přezutý tři firemní auta a zatím pohoda :D Až něco upadne, dám vědět.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod foto1977 11. 1. 2011 19:54

Dobrej pneuservis je v Praze na Barrandově v areálu filmových ateliérů.
Byl jsem tam už mnohokrát a velmi dobrá zkušenost.
Naposledy předloni před zimou (podzim 2009) jsem za přezutí 4 starejch zimáků
za nové na 15" plecháče platil necelejch 500 kč vč. vyvážení.
foto1977
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 1. 2011 20:41

Tak to je opravdu na Prahu docela solidní cena
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod polda 12. 1. 2011 14:06

teď už je ale 2011 !! , Si pamatuju taky,že jsem fotrovi kutálel kolo přes celý sídliště aby mu na tom udělali protektory za 50,- Kčs
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod foto1977 12. 1. 2011 14:58

Momentálně sháním zimáky, hned jak budou tam jedu a pak dám info co se za ty 2 roky změnilo.
foto1977
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod motorol 12. 1. 2011 16:10

Ahojda lidičky mam otázku. Když sem před časem sundaval letní tak sem si všimnul, že na jednom plášti je trochu dirka ze strany v bočnici. Není to skrz, ale je to hluboký. Materiál tam je (jen je to odchlípnutý, asi běžel kolem hřebík či co) spravuje se to nebo je nutný koupit novej plášť? Nějak se mi nezdá na tom jezdit, páč netušim co to může udělat.
motorol
Inventář

Odeslat příspěvekod polda 12. 1. 2011 16:17

pokud tam není boule tak nic - vlákna drží, jen se do toho netref příště, zvláště u obrubníku popř nasadit na kolo na vnitřní stranu.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod motorol 12. 1. 2011 17:21

Boule tam není, jen pokud by se to trhlo tak je to tak 0,5 cm ďoura, asi to zaplácnu nějakym lepidlem případně se zeptám v pneuservisu...
motorol
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka