Jak zabezpečet poklice

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod gewehr 16. 7. 2010 21:01

davpro píše:...Má tě nějaký tip jak si zabezpečit poklice...

Obrázek
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář

Odeslat příspěvekod davpro 16. 7. 2010 21:01

jj, ty dojebané byť sebelepší nikoho nenadchnou

-- 16. 7. 2010 21:03 --

Samosebou, zebrat s sebou a ráno vždy 5 minut pičovat kolem auta a nasazovat a večír zase dolů a nedejbože jak jedeš do města, tak to s sebou taháš i po historickým centru :D
Seat Leon ST 1.5 TSI 96kw FR (2019)
Škoda Octavia 3FL CNG DSG Style+ (2017)
davpro
Štamgast

Odeslat příspěvekod Čendoslav 16. 7. 2010 21:04

Na Feldě mám origoš poklice přivázané páskou a zatim to funguje...na služebáku jsou středové pokličky, který se evidentně nekradou...a navíc nevypadaj špatně...:-)
You do that...and forget the money...
- Alan Watts

'06 Chevrolet Lacetti SW 1.6
Čendoslav
Inventář

Odeslat příspěvekod jandaxx 16. 7. 2010 21:29

gewehr píše:
davpro píše:...Má tě nějaký tip jak si zabezpečit poklice...

Obrázek

Co to je za zlodějskej batoh? Není ve výbavě kompletní vyložení vnitřku alobalem?
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod CHiP 16. 7. 2010 22:39

Nevím co používáte za zázračný stahovací pásky, ale já je všechny v pohodě nehtem odjistím a povolím a myslím že pro zloděje to taky nebude problém. Já měl celou dobu za to, že ty pásky tam jsou aby udrželi poklici u kola v případě, kdy se třeba při vymetený nějakého kráteru uvolní a uletěla by :hm
Taky mám origo poklice co drží pod šrouby kol :-P
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009

Odeslat příspěvekod ace2 16. 7. 2010 22:41

Dobrá byla hláška mého kamaráda. Koupil jsem si úplně nové origo zabalené poklice z Fabie II na mojí Fabii I, krásný poklice. Šel jsem domů a za 10 minut když jsem se vrátil už nebyla na autě ani jedna :D
4 techničáky a všechno RWD
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod 970ka 16. 7. 2010 22:51

Jandaxx: Máš pravdu,kdo by se s tím dnes dělal,toto jsem dělal před 26lety na Mercedesu,páč ty orig.puklice sály na burze půl tehdejší výplaty.No přece to někoho po tolika letech zajímá,zloději jak je vidět jen tak nevymřou,aspoň,že jsou k mání ty stahovací pásky,ty tenkrát nebyly.
Carrera S, Pana GZ 2000
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod davpro 19. 7. 2010 08:41

CHiP píše:Nevím co používáte za zázračný stahovací pásky, ale já je všechny v pohodě nehtem odjistím a povolím a myslím že pro zloděje to taky nebude problém. Já měl celou dobu za to, že ty pásky tam jsou aby udrželi poklici u kola v případě, kdy se třeba při vymetený nějakého kráteru uvolní a uletěla by :hm

A nemáš do nehtu integrovaný diamant? Protože mě se to tedy nikdy nepovedlo povolit jinak než štípačkama / nožem apod.
Seat Leon ST 1.5 TSI 96kw FR (2019)
Škoda Octavia 3FL CNG DSG Style+ (2017)
davpro
Štamgast

Odeslat příspěvekod Deli 19. 7. 2010 12:33

ace2 píše:Dobrá byla hláška mého kamaráda. Koupil jsem si úplně nové origo zabalené poklice z Fabie II na mojí Fabii I, krásný poklice. Šel jsem domů a za 10 minut když jsem se vrátil už nebyla na autě ani jedna :D
hehe :D

kamarádovi, takle přišlo rozhodnutí z mateřské firmy z DE, když mu asi po druhé ukradli poklice z Octy, že si je má každý večer brát domů 8-D :mrgreen: tak si je právě přidělal těma kabelovejma páskama a už pohoda :-)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod kultus 30. 9. 2010 09:15

davpro píše:Kolegovi dnes ukradli na Feldě poklice, dostal je sice k autu, byly takové dost pohledné (pro zloděje lákavé) a rád by si podobné opět pořídil, ale otázkou zní, zda to má cenu. Zda se to zase nebude opakovat. Má tě nějaký tip jak si zabezpečit poklice, aby to každý jouda co jde z hospody v ráži nesebral? Napadla mě vázací páska na stahování kabelů, ale stačí kombinačky a jsou opět v hajzlu.

Jinak měl něco takového:

Obrázek

poradite jak na to zabezpeceni tech poklic tema paskama??? Nejak si to neumim predstavit jak, kde a o co to pripevnit...diky
kultus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mager 30. 9. 2010 09:35

RIMG10793.JPG
RIMG10793.JPG (34.9 ) Zobrazeno 7085 krát
mager
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod nookie 30. 9. 2010 09:47

Mě ukradli i málem 20 let starý origo poklice z Peugeota 405, připevnění páskou je odradilo jednou, pak se vrátili asi s nožem nebo kleštěma a sebrali je.
Asi bys je musel omotávat na noc řetězem aby tam vydržely...
nookie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jandaxx 30. 9. 2010 09:48

Přesně jak je na obrázku. Prostrčíš skrz díry v disku a zatáhneš.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Slawall 30. 9. 2010 09:48

CHiP píše:Nevím co používáte za zázračný stahovací pásky, ale já je všechny v pohodě nehtem odjistím a povolím a myslím že pro zloděje to taky nebude problém. Já měl celou dobu za to, že ty pásky tam jsou aby udrželi poklici u kola v případě, kdy se třeba při vymetený nějakého kráteru uvolní a uletěla by :hm

No možná že používáš ty co se dají znova oddělat, jsou dva druhy. :-) Jedny co nejdou a jedny co jdou...:-)
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod kultus 30. 9. 2010 10:12

jo diky pak me to napadlo chjo ty rana :D jinak diky za foto ale nejde zobrazit nevadi zkusim doma ;)

a jak je to s tema paskama nikdy jsem je nepotreboval...jak poznam ze jsou oddelavaci maji tam nakej mechanizmus na uvolneni??? diky
kultus
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka