Jaké kvalitní letní pneu 225/45/R17 na OII kombi

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod paty07 19. 2. 2014 22:38

Taková trochu kacířská myšlenka, budou ještě kontrolovat obutí při námraze nebo už budou spíš předpokládat přezuté pneu a nebudou se obtěžovat.
paty07
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jelass 19. 2. 2014 22:49

řekl bych, že právě při námraze. Budou na to čekat a nejsi jistě jedinej.
Mondeo Turnier mkIII fl 2.0i Viva
p: Kiwi mkVIII 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi Classic
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 8. 5. 2017 14:53

Panove, ozivuju tema. Potreboval bych neco v cene do 2500Kc a idealne trochu komfortnejsi. Mam podivne auto - Octavia Sport Edition z Nemecka - je to cele tvrde i v zime na patnactkach - myslel jsem, ze mam sportovni podvozek, ale dle kodu v servisni knizce je tam obyc.
Nicmene proto bych nevolil treba Continental Sport Contact 5/6, ktery vitezi (ma zaplaceno?) uplne vsude, ale neco komfortnejsiho. Kdyby to i chvili vydrzelo, bylo by to fajn. Zamyslim se nad Dunlop Sport Blue Response, do oka mi padly i levnejsi Falken Azenis KF510. Co doporucujete? Diky!
LovecDuchu
Nováček

Odeslat příspěvekod K86 8. 5. 2017 15:50

Membat

a jeste ti zbyde
FFIIIC FL 2,0TDCI 150 kobyl
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 8. 5. 2017 21:09

Goodyear efficient grip alebo Uniroyal Rainsport 3 ma maksiu bocnicu
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod 970ka 8. 5. 2017 21:15

Upusť trochu vzduchu a seerr na to.
Carrera S,Ex Alpina B4 Biturbo AWD,BMW X5 3,0 D,Kuga 1,5EB New,MB SL 320,MB Sprinter 213 CDi,Ex Porsche Carrera 4,Ex Porsche Panamera 4S
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 8. 5. 2017 23:33

Cha, ted jsem se podival, na cem jsem jezdil doposud (co tam dal autobazar) .... Delinte DH2... dle ADAC 44./50. mist. A to se mi s tim jezdilo celkem fajn, zadna krizovka, rekl bych nic zaludneho. Asi na tu moji klobouk jizdu bude stacit nejaka stredni trida.
LovecDuchu
Nováček

Odeslat příspěvekod Pýtrs 9. 5. 2017 05:05

Tak to si můžeš koupit klidně Vraníky a budeš spokojený
Pýtrs
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 5. 2017 14:26

i to by mohlo být řešení problému
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod CapsLock 9. 5. 2017 21:05

Čau lidi, po víkendovém proražení gumy budu muset koupit nové. Mám OII rs tfsi. Stavil jsem se dnes v pneuservisu, který sídlí v areálu u nás v práci a asi 8 let tam jezdím každou chvíli přezouvat gumy s kamionama. Takže toho borce znám dlouho, je to takovej petrolhead.

No, řekl jsem mu, co potřebuju a on mě ukázal : hele mám tu toto, toto.... Kus za 2 litry, todle za 3 litry, tadle za tři a půl atd...

A pak řekl, jestli nejseš zmasírovanej pochybnýma testama ADACu a podobných institucí, tak koukej.. ukázal mi gumy značky evergreen, nějaká čína. 225 40 r18 za 1400,-
Má je na své Hondě Legend, jezdí fakt hodně a sám že zíral, jak dobře takhle levná guma jezdí, že ta guma i na ostřejší jízdu je úplně v cajku. Má to index W, takže do 270 km/h. A hlavně že je tichá.

No, dost mě to nalomilo. Je mě jasný, že nějaká značková guma třeba na okruhu asi bude lepší, ale já mám auto na dojíždění do práce a občas nějakej výlet. S eresem se stejně závodit nedá, takže co...

Já se chtěl spíš zeptat, jestli s tím máte někdo osobní zkušenost.. Testů jsem četl hromadu a tam ty čínské gumy nedopadají kdovíjak dobře. Ale to bývají takové testy, které se konají např na testovací trati nějakého renomovaného výrobce gum, který si to testování určitě nějak "legálně poupraví" ve svůj prospěch. A ještě to často zaštiťuje ADAC. Což je instituce, na kterou praskly taky pěkný skandály s podvodama. Takže jakou vypovídací hodnotu takový test má..?

On to je rozdíl, dát za gumu 1500 nebo 3500... A fakt mě nalomilo, že na tom jezdí i majitel pneuservisu, ještě na takový káře... Babo raď
CapsLock
Nováček

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 9. 5. 2017 21:34

Nedal bych si to na auto :)
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 9. 5. 2017 21:35

kup membaty
FFIIIC FL 2,0TDCI 150 kobyl
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 5. 2017 21:40

každej dle svého uvážení, já zkouším Uniroyal a zatím spokojenost.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Pýtrs 9. 5. 2017 21:50

Nepodporujte čínské *****!
Pýtrs
Nováček

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 9. 5. 2017 22:10

Někteří majitelé, si evidentně nechají pro korunu koleno vrtat. Tak je zkus a pak poreferuj.
F-150 5,0
M2 hoonring.cz
Coupe JCW
Scania R490
Marek Zrak
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka