www.dotovanepneu.cz

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod NiceOne 13. 4. 2009 09:18

Bigduck píše:Niceone: tak nejsem lama, opravdu to nic nevyhledá :D člověk si to musí najít v tom přehledu akčních pneu, tam to je, akorát verze Ecopia, jaký je v nich rozdíl?? víte někdo?


Tak jsem asi lama ja, ale me to najde 27 typu s indexem H, 27 s V. 205/60 R 15
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigduck 13. 4. 2009 09:29

tak jsem na adrese www.pneu-servis.cz
hned na uvodni strance ve vyhledavani navolim:
vyrobce: Bridgestone
rozmery: 205/60 R15
období: letní
typ vozidla: osobní

a vyjede Nebyl nalezen žádný záznam

a to jak v IE, tak FF
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigduck 13. 4. 2009 09:31

a když se vybere konkrétní rychlostí index u rozměru, tak to funguje, maj to nějaký poťapaný to vyhledávání :-)

nicméně hádanka, kdo ví, jaký je rozdíl mezi normální ER300 a verzí Ecopia?
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigduck 13. 4. 2009 09:33

Sauron: už jsem to na příšel :-) maj tam chybku na stránkách, takhle by to fungovat nemělo :D
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigduck 13. 4. 2009 09:43

no ale pořád tu visí ta otázka rozdílu mezí normálníma a Ecopia? To opravdu nikdo neví?
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigduck 13. 4. 2009 09:46

tak jsem si to našel sám :-)

Ecopia: Pneu pochází z koncernu Bridhestone a vyrábí se od roku 2009. Inovací kostry původního dezénu ER300 pod označením ER300 Ecopia byl snížen valivý odpor, tím spotřeby paliva a redukce emisí CO2.

Tak doufám, že ta novější verze nebude mít horší vlastnosti než ta stará, nějak nevěřím těm ekologickejm hračkám....vždycky je to něco za něco
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 13. 4. 2009 11:30

Co vim, tak ty "ekologicky" gumy se rychleji sjizdeji, mel jsem na P11 GT GoodYeary vyrobeny takhle ekologicky a vzorek mi tam mizel o neco rychlejs nez treba na Michelinech, ktery jsem mel na jinym aute...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod gomanek 14. 4. 2009 10:45

Bigduck píše:Máte s nimi někdo zkušenost? Mají poměrně zajímavou cenu na gumu, které by se mi líbily

co jsem tak vysledoval z dostupných prostředků, tak je jasné, že jsou to jen obyčejní překupníci (nákup - prodej)

máte s nimi někdo zkušenost?


Tak to pokud můžu tak bych na koupi pneu spíše doporučil tento e-shop :-)
gomanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HondaMan 14. 4. 2009 11:08

Dong píše:A nebo si napis do http://www.nejlevnejsipneu.cz a pujdou o 5 az 10kc pod cenu, kterou jim posles (samozrejme z odkazem, kde si to nasel). Vyzkouseno na lidech (slevu sem dostal) :-)

(puvodne sem chtel taky objednat na pneu.servis.cz, ale nikde sem nenasel zadnou referenci a na pneunet.cz nemeli ty gumy co sem chtel)
Psal jsem jim 3x a ani jednou mi cenu lepší nenabídli. Vždy se omluvili, že o danou zakázku nemají zájem.
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dong 14. 4. 2009 14:11

HondaMan píše:
Dong píše:A nebo si napis do http://www.nejlevnejsipneu.cz a pujdou o 5 az 10kc pod cenu, kterou jim posles (samozrejme z odkazem, kde si to nasel). Vyzkouseno na lidech (slevu sem dostal) :-)

(puvodne sem chtel taky objednat na pneu.servis.cz, ale nikde sem nenasel zadnou referenci a na pneunet.cz nemeli ty gumy co sem chtel)
Psal jsem jim 3x a ani jednou mi cenu lepší nenabídli. Vždy se omluvili, že o danou zakázku nemají zájem.


Asi si zadal nejakou pochybnou adresu shopu :-)
Ja sem prave dostal slevu obratem (cca 3min, nez se mi vratil e-mail).
Dong
Dong
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Bigduck 14. 4. 2009 15:09

gomanek píše:
Bigduck píše:Máte s nimi někdo zkušenost? Mají poměrně zajímavou cenu na gumu, které by se mi líbily

co jsem tak vysledoval z dostupných prostředků, tak je jasné, že jsou to jen obyčejní překupníci (nákup - prodej)

máte s nimi někdo zkušenost?


Tak to pokud můžu tak bych na koupi pneu spíše doporučil tento e-shop :-)

vždyt tam ani Bridgestony nemáte :D
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 14. 4. 2009 16:44

gomanek píše:Tak to pokud můžu tak bych na koupi pneu spíše doporučil tento e-shop :-)


Tenhle by se mohl jmenovat www.nejdrazsipneu.cz :(
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gomanek 15. 4. 2009 09:50

Bigduck píše:
gomanek píše:
Bigduck píše:Máte s nimi někdo zkušenost? Mají poměrně zajímavou cenu na gumu, které by se mi líbily

co jsem tak vysledoval z dostupných prostředků, tak je jasné, že jsou to jen obyčejní překupníci (nákup - prodej)

máte s nimi někdo zkušenost?


Tak to pokud můžu tak bych na koupi pneu spíše doporučil tento e-shop :-)

vždyt tam ani Bridgestony nemáte :D


No můj e-shop to není, ale tohle je co:
http://www.kirkuk.cz/bridgestone/
To není Bridgestone? ;-)
gomanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bigduck 15. 4. 2009 16:47

gomanek píše:No můj e-shop to není, ale tohle je co:
http://www.kirkuk.cz/bridgestone/
To není Bridgestone? ;-)

a nějaký normální rozměr? :D v 16kách tam není nic a v 15kách taky omezený výběr, 205/60 vůbec, tak asi tak :-)
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VaclCar 19. 5. 2009 08:24

HondaMan píše:
Dong píše:A nebo si napis do http://www.nejlevnejsipneu.cz a pujdou o 5 az 10kc pod cenu, kterou jim posles (samozrejme z odkazem, kde si to nasel). Vyzkouseno na lidech (slevu sem dostal) :-)

(puvodne sem chtel taky objednat na pneu.servis.cz, ale nikde sem nenasel zadnou referenci a na pneunet.cz nemeli ty gumy co sem chtel)
Psal jsem jim 3x a ani jednou mi cenu lepší nenabídli. Vždy se omluvili, že o danou zakázku nemají zájem.


Také jsem to jednou zkoušel. Našel jsem si své pneu nejlevněji na www.seznam-pneu.cz a o pár korun to bylo dražší na www.dobre-pneu.cz. Tak jsem zkusil napsat na www.nejlevnejsipneu.cz a odepsali mi asi do deseti minut, ze se omlouvaji, ze na tuto cenu nemohou pristoupit, ze o objednavku nemaji zajem. Budiz jim ke cti alespon rychla odpoved. Ale nemuseli by na svych strankach tvrdit jak jsou skveli, nejlepsi atd.
VaclCar
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků