Momentálně mám obuto...(reset hlasovani)

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Mám na autě
Letni 74 %  32%  [ 74 ]
Zimni 134 %  59%  [ 134 ]
Univerzál 6 %  2%  [ 6 ]
Letní - nepřezouvám 5 %  2%  [ 5 ]
Zimní - nepřezouvám 7 %  3%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 226

Odeslat příspěvekod pepino34 31. 10. 2008 12:07

eLzyx píše:
pepino34 píše:
eLzyx píše:já jsem si svoje auto neodvážil hyzdit plechama, tak jsem si koupil starší origo hliníkáče.
Jsem na ně zvědav po zimě

A pěkný origo poklice by vyšly levněji :mrgreen:

nevyšly ... sadu těch hlín jsem měl za necelý 4000Kč (jedno stejné originální nové kolo je za 5500Kč). Origo plechy v 16" jsou aspoň za bůra, origo poklice za dvojčičku :hm

Nemusí být nové, stačí použité. já sehnal všechny 4 za 1000,-
Audi S4 B8 - BelRX65EU
Používejte pravidlo ZIPu !!!
Nokia 8
pepino34
Štamgast

Odeslat příspěvekod Kibitz 31. 10. 2008 13:11

Vyrazte na tech zimacich do nemecka, at aspon vidite letos snih :D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Hustoles 31. 10. 2008 13:17

"Kdyby stáří dodávalo moudrosti, byl by dubový pařez největším mudrcem."
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod pepino34 31. 10. 2008 14:16

http://www.novinky.cz/clanek/153223-zim ... azech.html
Takze kdo nebude mit zimni, tak musi zastavit nebo jak ??
Audi S4 B8 - BelRX65EU
Používejte pravidlo ZIPu !!!
Nokia 8
pepino34
Štamgast

Odeslat příspěvekod Kibitz 31. 10. 2008 14:39

Taky jsem to ted cetl, neco tak uchylnyho jsem uz dlouho nevidel :oboze Pod 5°C tam pojedem s retezama :mrgreen: Uz to vidim :mrgreen:

Navic kam to tam chteji dat? Pred znackou musi byt misto kde muzu nasadit retezy...ze by zase otevreli nejake to odpocivadlo?? :roll:
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod fahrman 31. 10. 2008 14:49

značky dají určitě od nějakého exitu, takže budeš mít ještě možnost sjet z dálnice, ale pokud bude mrznout, pak s letníma na Vysočině zřejmě skončíš hned kousek za tím sjezdem :)
fahrman
Inventář

Odeslat příspěvekod fahrman 31. 10. 2008 14:51

Kibitz - no uvidíme co se dozvíme ve večerním zpravodajství - myslím, že si na tom žurnalisté zgustnou :-)))
fahrman
Inventář

Odeslat příspěvekod Kibitz 31. 10. 2008 14:55

fahrman píše:značky dají určitě od nějakého exitu, takže budeš mít ještě možnost sjet z dálnice, ale pokud bude mrznout, pak s letníma na Vysočině zřejmě skončíš hned kousek za tím sjezdem :)

Verim, ze jsi nemyslel mrznout, ale snezit :-)

A nejde o exit - ja nepredpokladam, ze by nekdo chtel z dalnice sjizdet, takze budou muset nasadit retezy a jet dal po dalnici :oboze :mrgreen:

Neeee, to proste nemuze byt pravda - zcela vazne jsem na konci clanku cekal, ze je to for :D

btw jak je to teda s tim snehem - kdyz je, nasadim retezy a kdyz neni? Muzu dal bez retezu s letnima gumama?
Naposledy upravil Kibitz dne 31. 10. 2008 14:59, celkově upraveno 1
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Lukino 31. 10. 2008 14:59

fahrman píše:Kibitz - no uvidíme co se dozvíme ve večerním zpravodajství - myslím, že si na tom žurnalisté zgustnou :-)))

Taky bych rekl :-)
Lukino
Inventář

Odeslat příspěvekod fahrman 31. 10. 2008 14:59

Kibitz píše:
fahrman píše:značky dají určitě od nějakého exitu, takže budeš mít ještě možnost sjet z dálnice, ale pokud bude mrznout, pak s letníma na Vysočině zřejmě skončíš hned kousek za tím sjezdem :)

Verim, ze jsi nemyslel mrznout, ale snezit :-)

A nejde o exit - ja nepredpokladam, ze by nekdo chtel z dalnice sjizdet, takze budou muset nasadit retezy a jet dal po dalnici :oboze :mrgreen:

Neeee, to proste nemuze byt pravda - zcela vazne jsem na konci clanku cekal, ze je to for :D

btw jak je to teda s tim snehem - kdyz je, nasadim retezy a kdyz neni? Muzu dal bez retezu s letnima gumama?

ty furt rozšiřuješ ten jeden svůj příspěvek, že by ti člověk odpovídal pětkrát :)

Na Vysočině to máš skoro jedno ... sníh na silnici jsem potkal i za slunečného počasí - jen o kousek dále ;-)

Na dalnici přece nemůžes zastavit a motat se kolem auta s řetězama (tuplem, když Vás tam bude chtít zastavit 30 každou hodinu :) ... ovšem jízdou na letních označeným úsekem zřejmě porušíš předpisy :)

Dočkej času, po 19. hodině nám to řeknou ...
fahrman
Inventář

Odeslat příspěvekod Max9 31. 10. 2008 15:27

Jasně, po 19. hod si čubky novinářské zase něco vycucají z prstu 8)
Max9

Odeslat příspěvekod Goggy 31. 10. 2008 15:36

Huste, uz vidim jak pri 4 stupnich a namraze jedu na letnich s retezama 30 km/h :D

Co se stane, kdyz bude v Praze 10, ja vyjedu na letnich s retezama v kufru. Dojedu k znacce, veknu je 0, na silnici poprasek snehu. Nasadim retezy a jedu. Po par desitkach metru snih uz neni.. pojedu na suchy silnici s retezama a budu riskovat skodu za xx xxx Kc na aute, nebo pokutu?
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář

Odeslat příspěvekod Max9 31. 10. 2008 15:45

že tam vůbec ty řetězy dávali. To je úplně zbytečný. Každý rozumný si za těchto podmínek koupí zimáky. Řetězy jsou ojebávky nejen zákona, ale i řidiče.
Řetězy jsou opět "sociálně" spravedlivé ust. pro ty, kdo nemají na zimáky. že je to praxi nepoužitelné je druhá věc, ale masy se nebudou bouřit, protože řetězy za 400CZK
Naposledy upravil Max9 dne 31. 10. 2008 16:06, celkově upraveno 1
Max9

Odeslat příspěvekod Goggy 31. 10. 2008 15:47

Max9: tak vetsina lidi vozi retezy tak jako tak, pokud jede nekam kde ocekava snih na silnici.

Spis me vadi ze ty znacky budou celkem asi na 10ti mistech v CR, takze 95% lidi co predtim jezdilo na letnich to k zimnim pneu stejne nedovede.
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 31. 10. 2008 15:50

Tak to je v poho. Já mám v autě vždy nad 5 stupňů celsia. většinou tak 20-22 :-)
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008

Předchozí stránkaDalší stránka