Žárovky OSRAM Night Breaker

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Spectral 14. 10. 2007 14:49

OSRAM Night Breaker (až 90 % více světla). Máte s nimi už někdo zkušenosti? Na e-light.cz je to čerstvá novinka, před 14 dny jsem tam kupoval celou sadu Silverstarů a ještě o nich nebyla ani zmínka. Kdybych to byl býval věděl, tak bych si byl býval na ně počkal :?

http://www.e-light.cz/news/view.php?id=158

Btw, Silvestary si zatím nemůžu vynachválit, svítí výrazně lépe než dosavadní žárovky, co tam byli ještě od původního majitele. Sice žádná nepraskla, ale svítily strašně, proto jsem je měnil.
Spectral
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 14. 10. 2007 14:58

Za 560Kč za sadu?! Za tu cenu mi musej i pohonit, né :shock:
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spectral 14. 10. 2007 15:06

[quote="Předseda";Za 560Kč za sadu?! Za tu cenu mi musej i pohonit, né :shock:-/quote]
Tak pohonit mi nepohonily, ale svítí to líp než o deklarovaných 50 %. Taky jsem si říkal, jestli nevyhazuju peníze jenom za dobrý pocit nebo pár procent světelného toku navíc, ale ukázalo se, že je to rozdíl, za který bych byl ochoten zaplatit i dvakrát tolik. Doufám, že vydrží aspoň 15000 km...

P.S. Původní žárovky byly strašné shity, proto ten rozdíl
Spectral
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 14. 10. 2007 15:55

Spectral píše:[quote="Předseda";Za 560Kč za sadu?! Za tu cenu mi musej i pohonit, né :shock:-/quote]
Tak pohonit mi nepohonily, ale svítí to líp než o deklarovaných 50 %. Taky jsem si říkal, jestli nevyhazuju peníze jenom za dobrý pocit nebo pár procent světelného toku navíc, ale ukázalo se, že je to rozdíl, za který bych byl ochoten zaplatit i dvakrát tolik. Doufám, že vydrží aspoň 15000 km...

P.S. Původní žárovky byly strašné shity, proto ten rozdíl
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spectral 14. 10. 2007 15:59

[quote="Předseda";To mluvíš, ale o těch SilverStarech, ne? Ty nejsou špatný, ale nevim jestli ty NightBrakery budou oproti SilverStar takovej rozdíl :hmh/quote]
Jojo, to mluvím o rozdílu staré noname vs. Silverstar. Ty NightBreakery nemám a neznám, je to novinka, proto se na to ptám.
Spectral
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 14. 10. 2007 16:02

Spectral: já si právě myslim, že rozdíl nebude tak markantní. Nějak jsem k 90% navíc skeptickej. A navíc že bude světlo jen v kuželu? To bych taky rád viděl
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Merlin 14. 10. 2007 16:23

Svieti to slusne, len ta zivotnost... ako niekto svieti nonstop a casto jazdi tak nevydrzia ani pol roka :?
Merlin
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMira 14. 10. 2007 16:52

SilverStary funguji velmi slusne. jen pravda, ta zivotnost nic moc. odesly obe skoro presne po pul roce (kazdodenniho jezdeni a trvaleho sviceni).
FWD na pojizdky, AWD na potah, RWD na zabavu, co vice si prat.
MMira
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 14. 10. 2007 17:00

Kdyby po půl roce, jedna po 10 tisících a druhá po 12.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod fabka2004 14. 10. 2007 19:10

mne vydrzali tiez cca 15tkm a odisli obe jedna po druhej, teraz uz mam druhu sadu, a som celkom spokojny
Fabia COMBI 12V HTP SE (Social Edition) [2xairbag, ABS...]
fabka2004
Servismen

Odeslat příspěvekod Cromoly 14. 10. 2007 21:22

ja uvazuju ze je dam do dalek a uvidim.
Cromoly
Nováček

Odeslat příspěvekod Jean ViC 14. 10. 2007 21:23

no chtel sem silverstary, ale nejak sem je nemohl najit, na benzince sem potkal Phillips +30% za 80kc kus... a rozdil oproti normalni je znat teda taky a rekl bych celkem dost... belejsi svetlo ale hlavne fakt toho svetla vice nez klasicky nejaky obyc...

takze deklarovanych +90% ... no to musim priste zkusit :)
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fabka2004 15. 10. 2007 08:07

Cromoly píše:ja uvazuju ze je dam do dalek a uvidim.

dialkove pouzivam velmi malo, tam by som nechal obyvcajne, skor ak uz uvazujes, tak uvazuj tam kde to pouzivas najcastejsie a to su stretavacky :razz: :?:
Fabia COMBI 12V HTP SE (Social Edition) [2xairbag, ABS...]
fabka2004
Servismen

Odeslat příspěvekod fabka2004 15. 10. 2007 08:08

Jean ViC píše:no chtel sem silverstary, ale nejak sem je nemohl najit, na benzince sem potkal Phillips +30% za 80kc kus... a rozdil oproti normalni je znat teda taky a rekl bych celkem dost... belejsi svetlo ale hlavne fakt toho svetla vice nez klasicky nejaky obyc...

takze deklarovanych +90% ... no to musim priste zkusit :)

tusim sa necham nalakat aj ja ... skoda len ze som asi pred mesiacom kupil komplet sadu 2 new H7 Osram Silverstar
Fabia COMBI 12V HTP SE (Social Edition) [2xairbag, ABS...]
fabka2004
Servismen

Odeslat příspěvekod Dusan 15. 10. 2007 08:09

[quote="Předseda";Za 560Kč za sadu?! Za tu cenu mi musej i pohonit, né :shock:-/quote]

Ja mam Philips Blue Vision za litr a take "nepohoni" jenom sviti. :mrgreen: Nicmene uz ctvrtou sezonu velmi solidne sviti, takze spokojenost.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků